ua ru

Football online - Europa League

Europa League - Qualification July 17
15:45 Levski Sofia ? - ? FC Vaduz
15:55 Shkupi ? - ? Rangers
16:00 Budapest Honved ? - ? Rabotnicki
Europa League - Qualification July 18
16:00 Zeljeznicar ? - ? Trans Narva
Europa League - Qualification July 19
13:00 Kairat Almaty ? - ? UE Engordany
13:00 Tobol Kostanay ? - ? Samtredia
15:00 Dinamo Minsk ? - ? Derry City
15:00 FC Viitorul Constanta ? - ? Racing FC Union Luxembourg
15:00 Gandzasar ? - ? Lech Poznan
15:00 Irtysh Pavlodar ? - ? Trakai FK
15:00 Laci ? - ? Anorthosis
16:00 Gzira United ? - ? Radnicki Nis
16:00 Molde ? - ? Glenavon
16:00 Nomme JK Kalju ? - ? Stjarnan
16:00 Slavia Sofia ? - ? Ilves
16:30 Riga FC ? - ? PFC CSKA-Sofia
16:30 Slovan Bratislava ? - ? FC Milsami Orhei
17:00 AIK ? - ? Shamrock Rovers
17:00 Apollon Limassol ? - ? Stumbras Kaunas
17:00 Dinamo Tbilisi ? - ? DAC 1904 Dunajska Streda
17:00 FC Prishtina ? - ? CS Fola Esch
17:00 FC Zaria ? - ? Gornik Zabrze
17:00 FK Vardar Skopje ? - ? Pyunik
17:00 Haecken ? - ? FK Liepaja
17:00 Keshla ? - ? Balzan FC
17:00 Maccabi Tel Aviv ? - ? Ferencvaros
17:00 Sarpsborg 08 ? - ? IBV Vestmannaeyjar
17:00 Shakhtyor Soligorsk ? - ? Connah's Quay
17:00 Zalgiris Vilnius ? - ? Klaksvik
17:30 FC Nordsjaelland ? - ? Cliftonville
17:30 FC Progres Niedercorn ? - ? FK Qabala
17:45 Beitar Trump Jerusalem ? - ? Chikhura
18:00 FC Koebenhavn ? - ? KuPS
18:00 Luftetari ? - ? Ventspils
18:15 FK Sarajevo ? - ? FC Banants
18:15 Maribor ? - ? Partizani
18:30 OFK Titograd ? - ? B36 Torshavn
18:30 Partizan Beograd ? - ? Rudar Pljevlja
18:30 Trencin ? - ? Buducnost Podgorica
18:45 Coleraine ? - ? FK Spartak Subotica
18:45 Dundalk ? - ? FCI Levadia
18:45 NSI Runavik ? - ? Hibernian
18:45 Osijek ? - ? CS Petrocub
18:45 Tre Fiori ? - ? Rudar Velenje
19:00 Domzale ? - ? Siroki Brijeg
19:00 Ujpest ? - ? FK Neftchi
19:15 FH Hafnarfjordur ? - ? FC Lahti
Europa League - Qualification:: Preliminary round July 5
FT Trakai FK 1 - 0 Cefn Druids AFC
FT FC Prishtina 5 - 0 Europa FC
FT Gzira United 2 - 1 Sant Julia
FT Bala Town 1 - 0 Tre Fiori
FT Klaksvik 2 - 1 Birkirkara
FT Folgore 1 - 1 UE Engordany
AET St Joseph's 1 - 1 B36 Torshavn