ru en

Результати матчів. Футбол онлайн

Україна - Прем'єр-ліга 21 жовтня
11:00 Олімпік ? - ? Зірка
14:00 ФК Олександрія ? - ? Верес Рівне
16:30 Ворскла ? - ? Карпати Л.
Росія - Прем'єр-ліга 21 жовтня
08:30 SKA-Khabarovsk ? - ? ФК Уфа
11:00 Тосно ? - ? Ростов
13:30 Рубін Казань ? - ? Динамо Москва
16:00 Спартак Москва ? - ? Амкар
Англія - Прем'єр-ліга 20 жовтня
FT Вест Хем Юнайтед 0 - 3 Брайтон енд Хоув Альбіон
Англія - Прем'єр-ліга 21 жовтня
11:30 Челсі ? - ? Вотфорд
14:00 Хаддерсфилд Таун ? - ? Манчестер Юнайтед
14:00 Манчестер Сіті ? - ? Бернлі
14:00 Ньюкасл Юнайтед ? - ? Кристал Пелес
14:00 Сток Сіті ? - ? АФК Борнмут
14:00 Суонсі Сіті ? - ? Лестер Сіті
16:30 Саутгемптон ? - ? Вест Бромвіч Альбіон
Німеччина - Бундесліга 20 жовтня
FT Шальке-04 2 - 0 Майнц 05
Німеччина - Бундесліга 21 жовтня
13:30 Аугсбург ? - ? Ганновер 96
13:30 Боруссія Менхенгладбах ? - ? Баєр Леверкузен
13:30 Айнтрахт Франкфурт ? - ? Боруссія Дортмунд
13:30 РБ Лейпциг ? - ? Штутгарт
16:30 Гамбург ? - ? Баварія Мюнхен
Італія - Серія А 21 жовтня
16:00 Сампдорія ? - ? Кротоне
18:45 Наполі ? - ? Інтер
Англія - Чемпіонат 21 жовтня
14:00 Астон Вілла ? - ? Фулем
14:00 Барнслі ? - ? Халл Сіті
14:00 Болтон Уондерерс ? - ? Квінз Парк Рейнджерс
14:00 Брентфорд ? - ? Сандерленд
14:00 Бристоль Сіті ? - ? Лідс Юнайтед
14:00 дербі Каунті ? - ? Шеффілд Уенсдей
14:00 Мідлсбро ? - ? Кардіфф Сіті
14:00 Ноттінгем Форест ? - ? Бертон Альбіон
14:00 Шеффілд Юнайтед ? - ? Редінг
14:00 Вулверхемптоном ? - ? Престон Норт Енд
16:30 Міллволл ? - ? Бірмінгем Сіті
Англія - Ліга 1 21 жовтня
14:00 Вімблдон ? - ? Плімут Аргайл
14:00 Блекберн Роверс ? - ? Портсмут
14:00 Блекпул ? - ? Віган Атлетік
14:00 Брадфорд Сіті ? - ? Чарльтон
14:00 Донкастер Роверс ? - ? Волсолл
14:00 Джіллінгем ? - ? Нортгемптон Таун
14:00 Мілтон Кінз Донз ? - ? Олдхем Атлетик
14:00 Оксфорд Юнайтед ? - ? Ротерхем Юнайтед
14:00 Рочдейл ? - ? Бристоль Роверс
14:00 Сканторп ? - ? Пітерборо Юнайтед
14:00 Шрусбері Таун ? - ? Флітвуд Таун
14:00 Саутенд Юнайтед ? - ? Бері
Англія - Ліга 2 21 жовтня
14:00 Барнет ? - ? Йовил Таун
14:00 Кембридж Юнайтед ? - ? Честерфілд
14:00 Карлайл Юнайтед ? - ? Ноттс Каунті
14:00 Челтнем Таун ? - ? Lincoln City
14:00 Ковентрі Сіті ? - ? Колчестер Юнайтед
14:00 Кроулі Таун ? - ? Лутон Таун
14:00 Крю Александра ? - ? Аккрингтон Стенлі
14:00 Ексетер Сіті ? - ? Порт Вейл
14:00 Моркем ? - ? Грімсбі Таун
14:00 Ньюпорт ? - ? Менсфілд Таун
14:00 Стівенедж ? - ? Форест Грін Роверс
14:00 Суїндон Таун ? - ? Уіком Уондерерс
Франція - Ліга 1 20 жовтня
FT Сент-Етьєн 0 - 1 Монпельє
Франція - Ліга 1 21 жовтня
15:00 Монако ? - ? Кан
18:00 Ам'єн ? - ? Бордо
18:00 Анже ? - ? Тулуза
18:00 Мец ? - ? Діжон
18:00 Нант ? - ? Генгам
18:00 Ренн ? - ? Лілль
Франція - Ліга 2 20 жовтня
FT Осер 2 - 1 Кевийи
FT Гавр 1 - 1 Шатору
FT Нансі 2 - 2 Клермон
FT Нім 4 - 0 Брест
FT Ніор 2 - 0 Bourg en Bresse Peronnas
FT Орлеан 1 - 2 Лор'ян
FT ФК Париж 3 - 2 Валансьєнн
Canc. SC Bastia ? - ? Валансьєнн
FT Тур 0 - 1 Сошо
Франція - Ліга 2 21 жовтня
13:00 Ланс ? - ? Реймс
Німеччина - друга Бундесліга 20 жовтня
FT Fortuna Duesseldorf 1 - 0 Дармштадт
FT Інгольштадт 3 - 0 ФК Хейденхейм
Німеччина - друга Бундесліга 21 жовтня
11:00 Айнтрахт Брауншвейг ? - ? Бохум
11:00 Гольштайн Кіль ? - ? Армінія Білефельд
11:00 Уніон Берлін ? - ? Гройтер Фюрт
Німеччина - третя Ліга 20 жовтня
FT Ганза Росток 2 - 0 Osnabrueck
FT Sonnenhof Grossaspach 3 - 1 Кемніцер
Німеччина - третя Ліга 21 жовтня
12:00 Магдебург ? - ? Унтерхахінг
12:00 Меппен ? - ? Фортуна Кельн
12:00 Падерборн ? - ? Аален
12:00 Пройссен Мюнстер ? - ? Карлсруе
12:00 Ерфурт ? - ? Галлешер
12:00 Вердер II ? - ? Шпортфройнде
12:00 Вюрцбургер Кіккерс ? - ? Веєн
Німеччина - Регіональна Bayern 20 жовтня
FT ФК Швейнфурт 3 - 0 Гархинг
FT ФК Иллетизен 2 - 0 Аугсбург II
FT Бухбах 1 - 1 ФК Меммінген
Німеччина - Регіональна Bayern 21 жовтня
12:00 1860 Rosenheim ? - ? Байройт
12:00 Гройтер Фюрт II ? - ? FC Unterfoehring
12:00 Інгольштадт II ? - ? VfB Eichstаеtt
12:00 Нюрнберг II ? - ? Бурггаузен
12:00 С.В. Селигенпорт ? - ? FC Pipinsried
Німеччина - Регіональна Nord 20 жовтня
FT Ганновер 96 II 2 - 2 ТСФ Гавельзе
FT SV Drochtersen/Assel 1 - 1 Айнтрахт Брауншвейг II
Німеччина - Регіональна Nord 21 жовтня
12:00 Любек ? - ? FC Germania Egestorf-Langreder
13:00 Eutin 08 ? - ? Реден
14:00 SSV Jeddeloh ? - ? SC Weiche Flensburg
Німеччина - Регіональна Nordost 20 жовтня
FT FSV Wacker Nordhausen 1 - 1 FC Oberlausitz Neugersdorf
FT FSV Luckenwalde 1 - 4 Нойштреліц
Німеччина - Регіональна Nordost 21 жовтня
11:30 Берлінер АК 07 ? - ? Германия Хальберштадт
11:30 Герта Берлін II ? - ? Мойзельвіц
Німеччина - Регіональна Südwest 21 жовтня
11:00 ФСФ Франкфурт ? - ? Гессен Кассель
12:00 Eintracht Stadtallendorf ? - ? TSV Schott Mainz
12:00 Вальдорф ? - ? Штайнбах
12:00 Кобленц ? - ? Гоффенгайм II
12:00 Майнц 05 II ? - ? Ельферсберг
12:00 Саарбрюкен ? - ? Штутгарт II
12:00 Штутгард Кіккерс ? - ? SV Roechling
Німеччина - Бундесліга 20 жовтня
FT Фортуна Дюссельдорф II 0 - 0 Юрдінген
FT Ферль 2 - 1 Westfalia Rhynern
FT Боруссія Менхенгладбах II 0 - 4 Реда-Віденбрюк
Німеччина - Бундесліга 21 жовтня
12:00 Боруссія Дортмунд II ? - ? Wuppertal
12:00 Редінгхаузен ? - ? Ваттеншайд
12:00 TuS Erndtebrueck ? - ? FC Koeln II
12:00 Вікторія Кельн 1904 ? - ? FC Wegberg-Beeck
Італія - Серія Б 20 жовтня
FT Кремонезе 2 - 0 Брешія
FT Барі 4 - 2 Чіттаделла
Італія - Серія Б 21 жовтня
13:00 Чезена ? - ? Фоджа
13:00 Палермо ? - ? Новара
13:00 Parma Calcio 1913 ? - ? Ентелла
13:00 Пескара ? - ? Авелліно
13:00 Про Верчеллі ? - ? Карпі
13:00 Салернітана ? - ? Фрозіноне
13:00 Спеція ? - ? Перуджа
13:00 Тернана ? - ? Ascoli Picchio FC 1898
13:00 Венеція ? - ? Емполі
Росія - 1-й дивізіон 21 жовтня
05:00 Луч Енергія Владивосток ? - ? Olimpiec Nizhny
10:00 ФК Єнісей Красноярськ ? - ? Шинник Ярославль
10:30 ФК Тамбов ? - ? Сибір Новосибірськ
11:00 FC Orenburg ? - ? Авангард Курськ
11:00 ФК Ротор Волгоград ? - ? Томь
13:00 Балтика ? - ? Динамо Санкт-Петербург
14:00 Факел ? - ? Химки
14:00 Кубань Краснодар ? - ? Крилья Совєтов Самара
16:00 Zenit St. Petersburg II ? - ? ФК Волгарь
Росія - 2-й дивізіон :: Урал / Поволж'є 20 жовтня
FT Лада Тольяті 0 - 0 FC Orenburg II
Росія - 2-й дивізіон :: Урал / Поволж'є 21 жовтня
10:00 ФК Челябінськ ? - ? Ural II
11:00 Krylya Sovetov Samara II ? - ? Anzhi-Junior Zelenodolsk
11:00 Нафтохімік ? - ? Носта
11:00 Зеніт Іжевськ ? - ? Камаз
Canc. Anzhi-Junior Zelenodolsk ? - ? Akademiya Togliati
Canc. Динамо Кіров ? - ? ФК Мордовія
14:00 Волга Ульяновськ ? - ? Сизрань-2003
Росія - 2-й дивізіон :: центр 21 жовтня
11:00 Калуга ? - ? Ararat Moscow
11:00 Сокол Саратов ? - ? FC Ryazan
12:00 Енергомаш Белгород ? - ? Динамо Брянськ
12:00 Сатурн Раменське ? - ? Zorky Krasnogorsk
Canc. Yunost Moscow ? - ? Khimik Novomoskovsk
Росія - 2-й дивізіон :: південь 21 жовтня
11:00 Біолог-Новокубанск ? - ? Динамо Ставрополь
11:30 Ангушт ? - ? Armavir FC
11:30 Легіон-Динамо ? - ? Kuban Krasnodar II
11:30 СКА Ростов-на-Дону ? - ? Афіпс
12:00 ФК Краснодар II ? - ? Анжи Махачкала II
Canc. Спартак Нальчик ? - ? FC Rotor Volgograd II
12:00 Спартак Владикавказ ? - ? Akademia Rostov
13:00 Дружба ? - ? Машук-КМВ
14:00 Chayka ? - ? Чорноморець
Росія - 2-й дивізіон :: захід 20 жовтня
FT Murom 0 - 0 Спартак Кострома
FT Торпедо Володимир 1 - 2 ФК Долгопрудний
Росія - 2-й дивізіон :: захід 21 жовтня
10:00 Знамя ? - ? Veles Moscow
11:00 Коломна ? - ? Dinamo St Petersburg II
11:00 Псков 747 ? - ? Текстильник
12:00 Чертаново Москва ? - ? CRFSO Smolensk
14:00 Lokomotiv-Kazanka Moscow ? - ? Luki-Energiya
Іспанія - Сегунда :: група I 21 жовтня
14:30 Rapido de Bouzas ? - ? Фуенлабрада
16:00 Гіхуело ? - ? Понферрадіна
Іспанія - Сегунда :: група II 21 жовтня
14:00 Реал Юніон ? - ? Осасуна B
15:00 Pena Sport ? - ? CD Vitoria
15:30 Мірандес ? - ? Бургос
16:00 Arenas Getxo ? - ? Леальтад
Іспанія - Сегунда :: група III 21 жовтня
16:00 Ельче ? - ? Алькояно
Іспанія - Сегунда :: група IV 21 жовтня
15:30 УКАМ Мурсія ? - ? Ecija
16:00 Кордоба B ? - ? Betis Deportivo Balompie
Франція - Кубок 21 жовтня
00:00 Limited coverage Club Colonial Fort de France ? - ? Club Franciscain
12:30 Limited coverage FCO Firminy ? - ? Ліон ла Дюшер
13:00 Limited coverage AS Gemenosienne ? - ? SC Toulon
13:00 Limited coverage Аваллон ? - ? Жура Сюд
13:00 Limited coverage Plaintel ? - ? Stade Briochin
13:30 Limited coverage Albert Sport ? - ? Дюнкерк
13:30 Limited coverage Mareuil SC ? - ? Шоле
13:30 Limited coverage Saint Marcel ? - ? AF Vire
15:00 Limited coverage Саргемін ? - ? Б'єшем
15:30 Limited coverage AS Huningue ? - ? FCSR Haguenau
16:00 Limited coverage Annecy FC ? - ? Воль-ен-Велин
16:00 Limited coverage Bayeux ? - ? US Granvillaise
16:00 Limited coverage Bron Grand Lyon ? - ? Rumilly Albanai
16:00 Limited coverage Понтарльє ? - ? UF Maconnais
16:00 Limited coverage Chamalieres ? - ? Espaly
16:00 Limited coverage Cluses Scionzier ? - ? Санкт-священик
16:00 Limited coverage Ешіроль ? - ? Villefranche Beaujolais
16:00 Limited coverage Фер ? - ? Орійяк Арпажон
16:00 Limited coverage Єр ? - ? Мартіг
16:00 Limited coverage La Montagne ? - ? Конкарно
16:00 Limited coverage Montauban ? - ? Pradines St Vincent
16:00 Limited coverage Мюлуз ? - ? Люневиль
16:00 Limited coverage Pays Uzes ? - ? Fabregues
16:00 Limited coverage Saint-Alban Aucamville ? - ? Тарб
16:00 Limited coverage St. Georges ? - ? Авуан Шинон
16:00 Limited coverage Sud Ardeche ? - ? AS Chavanay
16:00 Limited coverage Tarentaise ? - ? Bords de Saone
16:00 Limited coverage Thaon ? - ? Prix-les-Mezieres
16:00 Limited coverage Tournefeuille ? - ? Luzenac
16:00 Limited coverage Треліссак ? - ? Бержерак Перігорд
16:00 Limited coverage Вольтижер де Шатобріан ? - ? Ле-Ерб'є
16:30 Limited coverage AGIIR Florival ? - ? Schiltigheim
16:30 Limited coverage Ексельсіор ? - ? St Pierroise JS
16:30 Limited coverage Бальма ? - ? Fleurance
16:30 Limited coverage Камбре ? - ? Grande Synthe
16:30 Limited coverage FC Still ? - ? Fegersheim CS
17:00 Limited coverage Ош Футбол ? - ? Коломьє
17:00 Limited coverage Aviron Bayonnais FC ? - ? Lege Cap Ferret
17:00 Limited coverage Beaune ? - ? Бельфор
17:00 Limited coverage CA St Savin St Germain ? - ? Langon FC
17:00 Limited coverage Des Cheminots St Germanois ? - ? Moulins Yzeure
17:00 Limited coverage FC Metzing ? - ? Раон-л'Етап
17:00 Limited coverage Furiani Agliani ? - ? SC Bastia
17:00 Limited coverage Geispolsheim ? - ? Репервіллер
17:00 Limited coverage Pouzauges Reaumur AC ? - ? Ле-Ман
17:00 Limited coverage Thouars Foot 79 ? - ? Angouleme
17:00 Limited coverage US Marennaise ? - ? Feytiat
17:00 Limited coverage Венді Фонтіні ? - ? US Change
17:30 Limited coverage Kembs Reunis ? - ? Hegenheim
17:30 Limited coverage Morteau Montlebon ? - ? Charitoise US
17:30 Limited coverage Тулуза Родео ? - ? Родез
18:00 Limited coverage Aixe Sur Vienne ? - ? Брессюір
18:00 Limited coverage Chatellerault ? - ? Лімож
18:00 Limited coverage Форбаш ? - ? Ільзе-Моденхайм
18:00 Limited coverage По ? - ? Стаде Борделе
18:00 Limited coverage Ruelle OFC ? - ? Merignac Arlac
18:00 Limited coverage Сессіне-Парізе ? - ? SA Thiers
18:00 Limited coverage Ygossais ? - ? Чаура
18:30 Limited coverage Роморантен ? - ? Ouest Tourangeau
23:00 Limited coverage Golden Lion de Saint Joseph ? - ? Good Luck
England - National League 21 жовтня
14:00 АФК Філд ? - ? Мейдстоун
14:00 Олдершот Таун ? - ? Транмар Роверс
14:00 Бромлі ? - ? Вокінг
14:00 Честер ? - ? Борем Вуд
14:00 Дагенхем & Редбрідж ? - ? Рексем
14:00 Довер ? - ? Maidenhead United
14:00 Істлі ? - ? Гейтсхед
14:00 Еббсфліт Юнайтед ? - ? Барроу
14:00 FC Halifax Town ? - ? Торки Юнайтед
14:00 Гайзлі ? - ? Соліхалл Мурс
14:00 Хартлпул Юнайтед ? - ? Саттон Юнайтед
14:00 Лейтон Орієнт ? - ? Маклесфілд
England - National League North 21 жовтня
14:00 Бреклі Таун ? - ? Блайт Спартанс
14:00 Чорлі ? - ? ФК Юнайтед оф Манчестер
14:00 Керзон ? - ? Бостон Юнайтед
14:00 Darlington ? - ? Бредфорд ПА
14:00 Харрогейт ? - ? Лімінгтон
14:00 Киддермінстер Харріерс ? - ? Спеннімур Таун
14:00 Норт Феррібі Юнайтед ? - ? Телфорд
14:00 Нюнеатон ? - ? Стокпорт
14:00 Салфорд Сіті ? - ? Йорк Сіті
14:00 Саутпорт ? - ? Гейнсборо
14:00 Темворт ? - ? Альфретон Таун
England - National League South 21 жовтня
14:00 Бат Сіті ? - ? Брейнтрі Таун
14:00 Богнор Регіс Таун ? - ? Чіппенгем Таун
14:00 Челмсфорд ? - ? Дартфорд
14:00 Конкорд Рейнджерс ? - ? Уестон-сьюпер-Мер
14:00 Істборн Боро ? - ? Кінгстоніан
14:00 Глостер Сіті ? - ? Веллінг Юнайтед
14:00 Хавант і Waterlooville ? - ? Пул Таун
14:00 Хемел Хемпстед ? - ? Оксфорд Сіті
14:00 Сент Олбанс ? - ? Хангерфорд Таун
14:00 Велдстон ? - ? Труро Сіті
14:00 Вайтхок ? - ? Хемптон енд Річмонд Боро
International - Friendlies :: women 20 жовтня
FT США 3 - 1 Південна Корея
19:00 Франція ? - ? Англія
Italy - Serie C:: group B 20 жовтня
FT Calcio Padova 1 - 0 Бассано Віртус
Italy - Serie C:: group C 21 жовтня
12:30 Акрагас ? - ? Юве Стабія
12:30 Монополі ? - ? Реджина
12:30 Ренде ? - ? Паганезе
14:30 Касертана ? - ? Siracusa Calcio
14:30 Козенца ? - ? Бішельє
14:30 Фіделіс Андрія ? - ? Racing Fondi
18:30 Катанія ? - ? Sicula Leonzio
18:30 Матера ? - ? Лечче
Spain - LaLiga 1|2|3 20 жовтня
FT Осасуна 2 - 2 Барселона B
Spain - LaLiga 1|2|3 21 жовтня
14:00 Уеска ? - ? Кадіс
16:00 Нумансія ? - ? Гранада
18:00 Lorca FC ? - ? Тенеріфе
18:30 Севілья Атлетико ? - ? Сарагоса
Spain - LaLiga Santander 21 жовтня
11:00 Леванте ? - ? Хетафе
14:15 Бетис ? - ? Алавес
16:30 Валенсія ? - ? Севілья
18:45 Барселона ? - ? Малага
World Cup U-17 - Play-off 21 жовтня
11:30 Малі U17 ? - ? Ghana U17
14:30 США U17 ? - ? Англія U17
World Cup Women - UEFA Qualification:: group 1 21 жовтня
10:00 Limited coverage Казахстан ? - ? Боснія і Герцеговина
World Cup Women - UEFA Qualification:: group 4 20 жовтня
Canc. Швеція ? - ? Данія
World Cup Women - UEFA Qualification:: group 5 20 жовтня
FT Німеччина 2 - 3 Ісландія
FT Словенія 0 - 4 Чехія
World Cup Women - UEFA Qualification:: group 6 20 жовтня
FT Бельгія 3 - 2 Румунія