ru en

EURO Результати онлайн

EURO 2016 - Final 10 липня
AET Португалія 1 - 0 Франція
EURO 2016 - Semi-finals
FT Португалія 2 - 0 Уельс
EURO 2016 - Semi-finals 7 липня
FT Німеччина 0 - 2 Франція
EURO 2016 - Quarter-finals 3 липня
FT Франція 5 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Quarter-finals 2 липня
AET Німеччина 1 - 1 6 - 5 Італія
EURO 2016 - Quarter-finals 30 червня
AET Польща 1 - 1 3 - 5 Португалія
EURO 2016 - Quarter-finals 1 липня
FT Уельс 3 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Хорватія 0 - 1 Португалія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Англія 1 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Round of last 16 26 червня
FT Франція 2 - 1 Ірландія
FT Німеччина 3 - 0 Словаччина
FT Угорщина 0 - 4 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Італія 2 - 0 Іспанія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Швейцарія 1 - 1 4 - 5 Польща
FT Уельс 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group A 11 червня
FT Албанія 0 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Франція 2 - 0 Албанія
EURO 2016 - Group A 10 червня
FT Франція 2 - 1 Румунія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Румунія 0 - 1 Албанія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Румунія 1 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Швейцарія 0 - 0 Франція
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Англія 1 - 1 Росія
EURO 2016 - Group B 16 червня
FT Англія 2 - 1 Уельс
EURO 2016 - Group B 15 червня
FT Росія 1 - 2 Словаччина
EURO 2016 - Group B 20 червня
FT Росія 0 - 3 Уельс
FT Словаччина 0 - 0 Англія
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Уельс 2 - 1 Словаччина
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Німеччина 0 - 0 Польща
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Німеччина 2 - 0 Україна
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Північна Ірландія 0 - 1 Німеччина
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Польща 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Україна 0 - 2 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Україна 0 - 1 Польща
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Хорватія 2 - 1 Іспанія
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Чеська Республіка 2 - 2 Хорватія
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Чеська Республіка 0 - 2 Туреччина
EURO 2016 - Group D 13 червня
FT Іспанія 1 - 0 Чеська Республіка
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Іспанія 3 - 0 Туреччина
EURO 2016 - Group D 12 червня
FT Туреччина 0 - 1 Хорватія
EURO 2016 - Group E 18 червня
FT Бельгія 3 - 0 Ірландія
EURO 2016 - Group E 13 червня
FT Бельгія 0 - 2 Італія
FT Ірландія 1 - 1 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Італія 0 - 1 Ірландія
EURO 2016 - Group E 17 червня
FT Італія 1 - 0 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Швеція 0 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Австрія 0 - 2 Угорщина
EURO 2016 - Group F 22 червня
FT Угорщина 3 - 3 Португалія
FT Ісландія 2 - 1 Австрія
EURO 2016 - Group F 18 червня
FT Ісландія 1 - 1 Угорщина
FT Португалія 0 - 0 Австрія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Португалія 1 - 1 Ісландія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 22 березня
FT Болгарія 1 - 1 Чорногорія
FT Англія 5 - 0 Чехія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 25 березня
FT Косово 1 - 1 Болгарія
FT Чорногорія 1 - 5 Англія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 7 червня
FT Чехія 2 - 1 Болгарія
FT Чорногорія 1 - 1 Косово
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 10 червня
FT Болгарія 2 - 3 Косово
FT Чехія 3 - 0 Чорногорія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 7 вересня
FT Косово 2 - 1 Чехія
FT Англія 4 - 0 Болгарія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 11 жовтня
FT Чехія 2 - 1 Англія
FT Чорногорія 0 - 0 Болгарія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 14 жовтня
FT Болгарія 0 - 6 Англія
FT Косово 2 - 0 Чорногорія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 14 листопада
FT Чехія 2 - 1 Косово
FT Англія 7 - 0 Чорногорія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 17 листопада
FT Болгарія 1 - 0 Чехія
FT Косово 0 - 4 Англія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 22 березня
FT Люксембург 2 - 1 Литва
FT Португалія 0 - 0 Україна
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 25 березня
FT Люксембург 1 - 2 Україна
FT Португалія 1 - 1 Сербія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 7 червня
FT Литва 1 - 1 Люксембург
FT Україна 5 - 0 Сербія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 10 червня
FT Сербія 4 - 1 Литва
FT Україна 1 - 0 Люксембург
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 7 вересня
FT Литва 0 - 3 Україна
18:45 Сербія ? - ? Португалія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 11 жовтня
FT Португалія 3 - 0 Люксембург
FT Україна 2 - 0 Литва
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 14 жовтня
FT Литва 1 - 2 Сербія
FT Україна 2 - 1 Португалія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 14 листопада
FT Португалія 6 - 0 Литва
FT Сербія 3 - 2 Люксембург
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 17 листопада
FT Люксембург 0 - 2 Португалія
FT Сербія 2 - 2 Україна
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 21 березня
FT Північна Ірландія 2 - 0 Естонія
FT Нідерланди 4 - 0 Білорусь
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 24 березня
FT Північна Ірландія 2 - 1 Білорусь
FT Нідерланди 2 - 3 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 8 червня
FT Естонія 1 - 2 Північна Ірландія
FT Білорусь 0 - 2 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 11 червня
FT Білорусь 0 - 1 Північна Ірландія
FT Німеччина 8 - 0 Естонія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 6 вересня
FT Естонія 1 - 2 Білорусь
FT Німеччина 2 - 4 Нідерланди
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 10 жовтня
FT Білорусь 0 - 0 Естонія
FT Нідерланди 3 - 1 Північна Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 13 жовтня
FT Білорусь 1 - 2 Нідерланди
FT Естонія 0 - 3 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 16 листопада
FT Німеччина 4 - 0 Білорусь
FT Північна Ірландія 0 - 0 Нідерланди
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 19 листопада
19:45 Німеччина ? - ? Північна Ірландія
19:45 Нідерланди ? - ? Естонія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 23 березня
FT Грузія 0 - 2 Швейцарія
FT Гібралтар 0 - 1 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 26 березня
FT Ірландія 1 - 0 Грузія
FT Швейцарія 3 - 3 Данія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 7 червня
FT Грузія 3 - 0 Гібралтар
FT Данія 1 - 1 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 10 червня
FT Данія 5 - 1 Грузія
FT Ірландія 2 - 0 Гібралтар
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 5 вересня
FT Гібралтар 0 - 6 Данія
FT Ірландія 1 - 1 Швейцарія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 8 вересня
16:00 Грузія ? - ? Данія
16:00 Швейцарія ? - ? Гібралтар
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 12 жовтня
FT Грузія 0 - 0 Ірландія
FT Данія 1 - 0 Швейцарія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 15 жовтня
FT Гібралтар 2 - 3 Грузія
FT Швейцарія 2 - 0 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 15 листопада
FT Данія 6 - 0 Гібралтар
FT Швейцарія 1 - 0 Грузія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 18 листопада
FT Гібралтар 1 - 6 Швейцарія
FT Ірландія 1 - 1 Данія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 21 березня
FT Хорватія 2 - 1 Азербайджан
FT Словаччина 2 - 0 Угорщина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 24 березня
FT Уельс 1 - 0 Словаччина
FT Угорщина 2 - 1 Хорватія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 8 червня
FT Хорватія 2 - 1 Уельс
FT Азербайджан 1 - 3 Угорщина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 11 червня
FT Азербайджан 1 - 5 Словаччина
FT Угорщина 1 - 0 Уельс
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 6 вересня
FT Словаччина 0 - 4 Хорватія
FT Уельс 2 - 1 Азербайджан
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 10 жовтня
FT Хорватія 3 - 0 Угорщина
FT Словаччина 1 - 1 Уельс
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 13 жовтня
FT Угорщина 1 - 0 Азербайджан
FT Уельс 1 - 1 Хорватія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 16 листопада
FT Азербайджан 0 - 2 Уельс
FT Хорватія 3 - 1 Словаччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 19 листопада
19:45 Словаччина ? - ? Азербайджан
19:45 Уельс ? - ? Угорщина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 23 березня
FT Мальта 2 - 1 Фарерські острови
FT Швеція 2 - 1 Румунія
FT Іспанія 2 - 1 Норвегія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 26 березня
FT Мальта 0 - 2 Іспанія
FT Норвегія 3 - 3 Швеція
FT Румунія 4 - 1 Фарерські острови
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 7 червня
FT Фарерські острови 1 - 4 Іспанія
FT Норвегія 2 - 2 Румунія
FT Швеція 3 - 0 Мальта
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 10 червня
FT Фарерські острови 0 - 2 Норвегія
FT Мальта 0 - 4 Румунія
FT Іспанія 3 - 0 Швеція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 5 вересня
FT Фарерські острови 0 - 4 Швеція
FT Норвегія 2 - 0 Мальта
FT Румунія 1 - 2 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 8 вересня
16:00 Румунія ? - ? Мальта
18:45 Іспанія ? - ? Фарерські острови
18:45 Швеція ? - ? Норвегія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 12 жовтня
FT Фарерські острови 0 - 3 Румунія
FT Мальта 0 - 4 Швеція
FT Норвегія 1 - 1 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 15 жовтня
FT Фарерські острови 1 - 0 Мальта
FT Румунія 1 - 1 Норвегія
FT Швеція 1 - 1 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 15 листопада
FT Норвегія 4 - 0 Фарерські острови
FT Румунія 0 - 2 Швеція
FT Іспанія 7 - 0 Мальта
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 18 листопада
FT Мальта 1 - 2 Норвегія
FT Іспанія 5 - 0 Румунія
FT Швеція 3 - 0 Фарерські острови
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 21 березня
FT Австрія 0 - 1 Польща
FT North Macedonia 3 - 1 Латвія
FT Ізраїль 1 - 1 Словенія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 24 березня
FT Ізраїль 4 - 2 Австрія
FT Польща 2 - 0 Латвія
FT Словенія 1 - 1 North Macedonia
17:00 Ізраїль ? - ?
17:00 Ізраїль ? - ? Austr
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 7 червня
FT Австрія 1 - 0 Словенія
FT North Macedonia 0 - 1 Польща
FT Латвія 0 - 3 Ізраїль
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 10 червня
FT North Macedonia 1 - 4 Австрія
FT Латвія 0 - 5 Словенія
FT Польща 4 - 0 Ізраїль
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 5 вересня
FT Ізраїль 1 - 1 North Macedonia
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 6 вересня
FT Австрія 6 - 0 Латвія
FT Словенія 2 - 0 Польща
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 10 жовтня
FT Австрія 3 - 1 Ізраїль
FT North Macedonia 2 - 1 Словенія
FT Латвія 0 - 3 Польща
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 13 жовтня
FT Польща 2 - 0 North Macedonia
FT Словенія 0 - 1 Австрія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 15 жовтня
FT Ізраїль 3 - 1 Латвія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 16 листопада
FT Словенія 1 - 0 Латвія
FT Австрія 2 - 1 North Macedonia
FT Ізраїль 1 - 2 Польща
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 19 листопада
19:45 North Macedonia ? - ? Ізраїль
19:45 Латвія ? - ? Австрія
19:45 Польща ? - ? Словенія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 22 березня
FT Албанія 0 - 2 Туреччина
FT Андорра 0 - 2 Ісландія
FT Молдова 1 - 4 Франція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 25 березня
FT Туреччина 4 - 0 Молдова
FT Андорра 0 - 3 Албанія
FT Франція 4 - 0 Ісландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 8 червня
FT Ісландія 1 - 0 Албанія
FT Молдова 1 - 0 Андорра
FT Туреччина 2 - 0 Франція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 11 червня
FT Албанія 2 - 0 Молдова
FT Андорра 0 - 4 Франція
FT Ісландія 2 - 1 Туреччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 7 вересня
FT Ісландія 3 - 0 Молдова
18:45 Франція ? - ? Албанія
18:45 Туреччина ? - ? Андорра
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 11 жовтня
FT Андорра 1 - 0 Молдова
FT Ісландія 0 - 1 Франція
FT Туреччина 1 - 0 Албанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 14 жовтня
FT Франція 1 - 1 Туреччина
FT Ісландія 2 - 0 Андорра
FT Молдова 0 - 4 Албанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 14 листопада
FT Туреччина 0 - 0 Ісландія
FT Албанія 2 - 2 Андорра
FT Франція 2 - 1 Молдова
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 17 листопада
FT Албанія 0 - 2 Франція
FT Андорра 0 - 2 Туреччина
FT Молдова 1 - 2 Ісландія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 21 березня
FT Казахстан 3 - 0 Шотландія
FT Кіпр 5 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 1 Росія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 24 березня
FT Казахстан 0 - 4 Росія
FT Сан-Марино 0 - 2 Шотландія
FT Кіпр 0 - 2 Бельгія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 8 червня
FT Росія 9 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 0 Казахстан
FT Шотландія 2 - 1 Кіпр
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 11 червня
FT Казахстан 4 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 0 Шотландія
FT Росія 1 - 0 Кіпр
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 6 вересня
FT Кіпр 1 - 1 Казахстан
FT Сан-Марино 0 - 4 Бельгія
FT Шотландія 1 - 2 Росія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 10 жовтня
FT Казахстан 1 - 2 Кіпр
FT Бельгія 9 - 0 Сан-Марино
FT Росія 4 - 0 Шотландія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 13 жовтня
FT Казахстан 0 - 2 Бельгія
FT Кіпр 0 - 5 Росія
FT Шотландія 6 - 0 Сан-Марино
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 16 листопада
FT Кіпр 1 - 2 Шотландія
FT Росія 1 - 4 Бельгія
FT Сан-Марино 1 - 3 Казахстан
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 19 листопада
19:45 Бельгія ? - ? Кіпр
19:45 Сан-Марино ? - ? Росія
19:45 Шотландія ? - ? Казахстан
EURO - Qualification:: group J 23 березня
FT Боснія і Герцеговина 2 - 1 Вірменія
FT Італія 2 - 0 Фінляндія
FT Ліхтенштейн 0 - 2 Греція
19:45 Ліхтенштейн ? - ? G
19:45 Ліхтенштейн ? - ? Gr
EURO - Qualification:: group J 26 березня
FT Вірменія 0 - 2 Фінляндія
FT Боснія і Герцеговина 2 - 2 Греція
FT Італія 6 - 0 Ліхтенштейн
EURO - Qualification:: group J 8 червня
FT Вірменія 3 - 0 Ліхтенштейн
FT Фінляндія 2 - 0 Боснія і Герцеговина
FT Греція 0 - 3 Італія
EURO - Qualification:: group J 11 червня
FT Греція 2 - 3 Вірменія
FT Італія 2 - 1 Боснія і Герцеговина
FT Ліхтенштейн 0 - 2 Фінляндія
EURO - Qualification:: group J 5 вересня
FT Вірменія 1 - 3 Італія
FT Боснія і Герцеговина 5 - 0 Ліхтенштейн
FT Фінляндія 1 - 0 Греція
EURO - Qualification:: group J 8 вересня
13:00 Вірменія ? - ? Боснія і Герцеговина
18:45 Фінляндія ? - ? Італія
18:45 Греція ? - ? Ліхтенштейн
EURO - Qualification:: group J 12 жовтня
FT Боснія і Герцеговина 4 - 1 Фінляндія
FT Італія 2 - 0 Греція
FT Ліхтенштейн 1 - 1 Вірменія
EURO - Qualification:: group J 15 жовтня
FT Фінляндія 3 - 0 Вірменія
FT Греція 2 - 1 Боснія і Герцеговина
FT Ліхтенштейн 0 - 5 Італія
EURO - Qualification:: group J 15 листопада
FT Вірменія 0 - 1 Греція
FT Фінляндія 3 - 0 Ліхтенштейн
FT Боснія і Герцеговина 0 - 3 Італія
EURO - Qualification:: group J 18 листопада
FT Греція 2 - 1 Фінляндія
FT Італія 9 - 1 Вірменія
FT Ліхтенштейн 0 - 3 Боснія і Герцеговина