ru en

Ліга Європи онлайн

Ліга Європи - Кваліфікація 17 липня
15:45 Levski Sofia ? - ? Вадуц
15:55 Shkupi ? - ? Rangers
16:00 Budapest Honved ? - ? Работнички
Ліга Європи - Кваліфікація 18 липня
16:00 Железнічар ? - ? Trans Narva
Ліга Європи - Кваліфікація 19 липня
13:00 Кайрат ? - ? UE Engordany
13:00 Tobol Kostanay ? - ? Samtredia
15:00 Динамо Мінськ ? - ? Derry City
15:00 FC Viitorul Constanta ? - ? Racing FC Union Luxembourg
15:00 Gandzasar ? - ? Lech Poznan
15:00 Irtysh Pavlodar ? - ? Trakai FK
15:00 Лачі ? - ? Anorthosis
16:00 Gzira United ? - ? Radnicki Nis
16:00 Мольде ? - ? Гленавон
16:00 Нимме Калью ? - ? Стьярнан
16:00 Slavia Sofia ? - ? Ilves
16:30 Riga FC ? - ? PFC CSKA-Sofia
16:30 Слован Братислава ? - ? FC Milsami Orhei
17:00 АІК ? - ? Шемрок Роверс
17:00 Аполлон ? - ? Stumbras Kaunas
17:00 Динамо Тбілісі ? - ? DAC 1904 Dunajska Streda
17:00 FC Prishtina ? - ? CS Fola Esch
17:00 FC Zaria ? - ? Gornik Zabrze
17:00 Вардар Скоп'є ? - ? Пюнік
17:00 Хаккен ? - ? FK Liepaja
17:00 Keshla ? - ? Бальзан ФК
17:00 Маккабі Тель-Авів ? - ? Ференцварош
17:00 Сарпсборг 08 ? - ? IBV Vestmannaeyjar
17:00 Шахтар Солігорськ ? - ? Connah's Quay
17:00 Zalgiris Vilnius ? - ? Klaksvik
17:30 Норшелланн ? - ? Cliftonville
17:30 Прогрес Нідеркорн ? - ? Габала
17:45 Beitar Trump Jerusalem ? - ? Chikhura
18:00 Копенгаген ? - ? КуПС
18:00 Luftetari ? - ? Ventspils
18:15 Сараєво ? - ? FC Banants
18:15 Марібор ? - ? Партизани
18:30 OFK Titograd ? - ? B36 Торсхавн
18:30 Партизан Белград ? - ? Rudar Pljevlja
18:30 Trencin ? - ? Будучность Подгоріца
18:45 Coleraine ? - ? FK Spartak Subotica
18:45 Дандолк ? - ? FCI Levadia
18:45 Рунавік ? - ? Hibernian
18:45 Osijek ? - ? CS Petrocub
18:45 Tre Fiori ? - ? Рудар Веленьє
19:00 Домжале ? - ? Siroki Brijeg
19:00 Уйпешт ? - ? Нефтчі
19:15 Хабнарфйордур ? - ? Лахті
Europa League - Qualification:: Preliminary round 5 липня
FT Trakai FK 1 - 0 Cefn Druids AFC
FT FC Prishtina 5 - 0 Europa FC
FT Gzira United 2 - 1 Сан-Жуліа
FT Бала Таун 1 - 0 Tre Fiori
FT Klaksvik 2 - 1 Біркіркара
FT Фольгоре 1 - 1 UE Engordany
AET St Joseph's 1 - 1 B36 Torshavn