ru en

Футбол онлайн. Чемпіонат Німеччини

Німеччина - Бундесліга 21 вересня
FT Штутгарт 0 - 0 Фортуна Дюсельдорф
Німеччина - Бундесліга 22 вересня
FT Нюрнберг 2 - 0 Ганновер 96
FT Гоффенгайм 1 - 1 Боруссія Дортмунд
FT Аугсбург 2 - 3 Вердер
FT Герта Берлін 4 - 2 Боруссія Менхенгладбах
FT Вольфсбург 1 - 3 Фрайбург
FT Шальке 04 0 - 2 Баварія Мюнхен
Німеччина - Бундесліга 23 вересня
FT Баєр Леверкузен 1 - 0 Майнц 05
FT Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 РБ Лейпциг
Німеччина - Бундесліга 25 вересня
FT Вердер 3 - 1 Герта Берлін
FT Баварія Мюнхен 1 - 1 Аугсбург
FT Ганновер 96 1 - 3 Гоффенгайм
FT Фрайбург 1 - 0 Шальке 04
Німеччина - Бундесліга 26 вересня
16:30 Фортуна Дюсельдорф ? - ? Баєр Леверкузен
18:30 Майнц 05 ? - ? Вольфсбург
18:30 Боруссія Дортмунд ? - ? Нюрнберг
18:30 Боруссія Менхенгладбах ? - ? Айнтрахт Франкфурт
18:30 РБ Лейпциг ? - ? Штутгарт
Німеччина - Суперкубок 12 серпня
FT Айнтрахт Франкфурт 0 - 5 Баварія Мюнхен
Німеччина - друга Бундесліга 21 вересня
FT FC Ingolstadt 0 - 1 FC St. Pauli
FT SV Sandhausen 0 - 2 ФК Кельн
Німеччина - друга Бундесліга 22 вересня
FT Армінія Білефельд 1 - 1 Уніон Берлін
FT Динамо Дрезден 4 - 1 Дармштадт
Німеччина - друга Бундесліга 23 вересня
FT ФК Хейденхейм 2 - 0 Гройтер Фюрт
FT Гамбург 0 - 5 Ян Регенсбург
FT Дуйсбург 1 - 2 Ерцгебірге
FT Падерборн 4 - 4 1. FC Magdeburg
Німеччина - друга Бундесліга 25 вересня
FT ФК Кельн 2 - 1 FC Ingolstadt
FT Дармштадт 1 - 2 Армінія Білефельд
FT Бохум 0 - 1 Динамо Дрезден
Німеччина - друга Бундесліга 26 вересня
16:30 1. FC Magdeburg ? - ? Дуйсбург
16:30 Ерцгебірге ? - ? SV Sandhausen
16:30 FC St. Pauli ? - ? Падерборн
16:30 Ян Регенсбург ? - ? ФК Хейденхейм
Німеччина - друга Бундесліга 27 вересня
18:30 Гройтер Фюрт ? - ? Гамбург
Німеччина - друга Бундесліга 22 вересня
FT Kieler SV Holstein 1900 2 - 2 Бохум
Німеччина - друга Бундесліга 25 вересня
FT Уніон Берлін 2 - 0 Kieler SV Holstein 1900
Німеччина - третя Ліга 21 вересня
FT SC Preussen 06 Munster 3 - 0 Енергі Коттбус
Німеччина - третя Ліга 22 вересня
FT 1860 Muenchen 1 - 2 SV Wehen Wiesbaden
FT FC Carl Zeiss Jena 3 - 3 Кайзерслаутерн
FT Вюрцбургер Кіккерс 1 - 1 Айнтрахт Брауншвейг
FT Карлсруе 2 - 0 Krefelder FC Uerdingen 05
FT SC Fortuna Cologne 1 - 1 VfL Sportfreunde Lotte 1929
FT SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0 FC Hansa Rostock
FT Меппен 3 - 3 SpVgg Unterhaching
Німеччина - третя Ліга 23 вересня
FT ФСВ Цвіккау 0 - 1 VfL 1899 Osnabruck
FT Галлешер 1 - 0 VfR 1921 Aalen
Німеччина - третя Ліга 25 вересня
FT Айнтрахт Брауншвейг 1 - 4 Кайзерслаутерн
FT FC Hansa Rostock 1 - 4 SC Preussen 06 Munster
FT Вюрцбургер Кіккерс 2 - 1 Меппен
FT SV Wehen Wiesbaden 2 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach
FT VfL Sportfreunde Lotte 1929 2 - 0 FC Carl Zeiss Jena
Німеччина - третя Ліга 26 вересня
17:00 Krefelder FC Uerdingen 05 ? - ? ФСВ Цвіккау
17:00 SpVgg Unterhaching ? - ? 1860 Muenchen
17:00 VfL 1899 Osnabruck ? - ? SC Fortuna Cologne
17:00 VfR 1921 Aalen ? - ? Карлсруе
Німеччина - Кубок DFB 17 серпня
13:30 Limited coverage Кобленц ? - ? Фортуна Дюсельдорф
FT 1. FC Magdeburg 0 - 1 Дармштадт
FT 1. FC Schweinfurt 05 0 - 2 Шальке 04
AET SV Wehen Wiesbaden 1 - 1 FC St. Pauli
Німеччина - Кубок DFB 18 серпня
FT Кайзерслаутерн 1 - 6 Гоффенгайм
FT 1. FC Pforzheim 1896 0 - 1 Баєр Леверкузен
FT SSV Ulm 1846 2 - 1 Айнтрахт Франкфурт
FT SV 07 Elversberg 0 - 1 Вольфсбург
FT SV Drochtersen/Assel 0 - 1 Баварія Мюнхен
FT SV Linx 1 - 2 Нюрнберг
FT TUS Dassendorf 0 - 1 Дуйсбург
FT VfR Wormatia 08 Worms 1 - 6 Вердер
FT Ерцгебірге 1 - 3 Майнц 05
FT Обергаузен 0 - 6 SV Sandhausen
FT TuS Erndtebruck 3 - 5 Гамбург
FT FC Hansa Rostock 2 - 0 Штутгарт
Німеччина - Кубок DFB 19 серпня
FT 1. FC Lok Stendal 0 - 5 Армінія Білефельд
FT БФК Динамо 1 - 9 ФК Кельн
FT BSG Chemie Leipzig 2 - 1 Ян Регенсбург
FT Вікторія Кельн 1904 1 - 3 РБ Лейпциг
FT Карлсруе 0 - 6 Ганновер 96
FT SC Weiche Flensburg 1 - 0 Бохум
FT SSV Jeddeloh 2 - 5 ФК Хейденхейм
FT TSV Steinbach 1921 1 - 2 Аугсбург
FT TUS Rot-Weiss Koblenz 0 - 5 Фортуна Дюсельдорф
FT Bsc Hastedt 1 - 11 Боруссія Менхенгладбах
FT FC Carl Zeiss Jena 2 - 4 Уніон Берлін
Німеччина - Кубок DFB 20 серпня
FT Айнтрахт Брауншвейг 1 - 2 Герта Берлін
AET Енергі Коттбус 2 - 2 Freiburg
FT Падерборн 2 - 1 FC Ingolstadt
AET Гройтер Фюрт 1 - 1 Borussia Dortmund
Німеччина - Кубок DFB 19 серпня
FT 1860 Muenchen 1 - 3 Kieler SV Holstein 1900
Німеччина - Кубок DFB 18 серпня
AET Rodinghausen 2 - 2 Динамо Дрезден
Німеччина - Регіональна Bayern 21 вересня
FT TSV 1860 Rosenheim 3 - 2 FC Bayern Munich II
FT Аугсбург II 1 - 2 FC Pipinsried
FT С.В. Хеймстетен 0 - 3 Бурггаузен
FT ФК Меммінген 0 - 2 VfB Eichstatt
Німеччина - Регіональна Bayern 22 вересня
FT 1. FC Schweinfurt 05 1 - 1 Гройтер Фюрт II
FT SV Viktoria Aschaffenburg 3 - 1 ФК Иллетизен
FT Байройт 3 - 0 Нюрнберг II
FT Гархинг 2 - 2 С.В.Шалдинг-Хейнинг
FT Бухбах 1 - 1 FC Ingolstadt II
Німеччина - Регіональна Nord 21 вересня
FT Гамбург II 1 - 0 SV Drochtersen/Assel
Німеччина - Регіональна Nord 22 вересня
FT Вольфсбург II 0 - 0 Ольденбург
FT Любек 5 - 2 FC Germania Egestorf-Langreder
FT Реден 2 - 1 Ганновер 96 II
Німеччина - Регіональна Nord 23 вересня
FT Айнтрахт Нордерштедт 2 - 2 SC Weiche Flensburg
FT ТСФ Гавельзе 1 - 1 ФК Ганза Люнебург
FT Kieler SV Holstein 1900 II 2 - 0 SSV Jeddeloh
FT VfL Oldenburg 1 - 0 U.s.i. Lupo-Martini
Німеччина - Регіональна Nord 24 вересня
FT SV Werder Bremen II 1 - 0 Санкт-Паули II
Німеччина - Регіональна Nordost 21 вересня
FT FSV Optik Rathenow 1 - 2 VfB Auerbach 1906
Німеччина - Регіональна Nordost 22 вересня
FT FC Oberlausitz Neugersdorf 1 - 1 SV Babelsberg
FT ФК Вікторія 1889 Берлін 0 - 1 Bischofswerdaer FV 1908
FT VSG Altglienicke 0 - 2 Берлінер АК 07
FT Локомотив Лейпціг 0 - 1 VfB Germania Halberstadt
Німеччина - Регіональна Nordost 23 вересня
FT Будісса Бауцен 0 - 1 Кемніцер
FT FSV Wacker 90 Nordhausen 0 - 0 FC Rot-Weiss Erfurt
FT Герта Берлін II 3 - 0 БФК Динамо
FT Мойзельвіц 1 - 3 FSV Union Furstenwalde
Німеччина - Регіональна Südwest 21 вересня
FT SSV Ulm 1846 2 - 1 Штутгарт II
FT SC Hessen Dreieich 0 - 0 FC-Astoria Walldorf
Німеччина - Регіональна Südwest 22 вересня
FT 1. FC Saarbrucken 4 - 1 VfR Wormatia 08 Worms
FT Eintracht Stadtallendorf 1 - 3 Offenbacher FC Kickers 1901
FT FSV Frankfurt 1899 1 - 1 SV 07 Elversberg
FT Фрайбург II 1 - 2 FC 08 Homburg-Saar
FT SV Waldhof Mannheim 07 2 - 1 TSG Balingen 1848
FT TSV Steinbach 1921 1 - 0 FK 03 Pirmasens
Німеччина - Регіональна Südwest 23 вересня
FT TSG Hoffenheim II 3 - 0 1. FSV Mainz 05 II
Німеччина - Бундесліга 21 вересня
FT FC Koeln II 1 - 2 Алеманнія Аахен
FT Bonner SC 0 - 2 Реда-Віденбрюк
FT Фортуна Дюссельдорф II 1 - 2 Обергаузен
FT РВ Ессен 2 - 2 SV 19 Straelen
FT TV Herkenrath 1 - 3 Боруссія Менхенгладбах II
Німеччина - Бундесліга 22 вересня
FT 1. Fc Kaan-Marienborn 0 - 2 Боруссія Дортмунд II
FT SV Lippstadt 08 1 - 1 Ферль
FT Wuppertal 1 - 1 Вікторія Кельн 1904
Німеччина - Бундесліга 25 вересня
FT SV 19 Straelen 2 - 2 SV Lippstadt 08
FT Боруссія Дортмунд II 3 - 0 FC Koeln II
FT Вікторія Кельн 1904 2 - 1 1. Fc Kaan-Marienborn
FT Реда-Віденбрюк 1 - 2 Фортуна Дюссельдорф II
Німеччина - Бундесліга 26 вересня
17:00 Боруссія Менхенгладбах II ? - ? РВ Ессен
17:30 Алеманнія Аахен ? - ? TV Herkenrath
17:30 SG Wattenscheid 09 ? - ? Wuppertal
Німеччина - Бундесліга 25 вересня
FT Ферль 0 - 2 Bonner SC
Німеччина - Бундесліга 22 вересня
FT Rodinghausen 1 - 1 SG Wattenscheid 09
Німеччина - Бундесліга 25 вересня
FT Обергаузен 1 - 1 Rodinghausen