ru en

Футбол онлайн. Чемпіонат Італії

Італія - Серія А 19 січня
14:00 Рома ? - ? Торіно
17:00 Удінезе ? - ? Парма
19:30 Інтер ? - ? Сассуоло
Італія - Серія А 20 січня
11:30 Фрозіноне ? - ? Аталанта
14:00 Фіорентина ? - ? Сампдорія
14:00 СПАЛ ? - ? Болонья
17:00 Кальярі ? - ? Емполі
19:30 Наполі ? - ? Лаціо
Італія - Серія А 21 січня
14:00 Дженоа ? - ? Мілан
19:30 Ювентус ? - ? К'єво
Італія - Суперкубок 16 січня
FT Ювентус 1 - 0 Мілан
Італія - Кубок Італії 12 січня
FT Лаціо 4 - 1 Новара
AET Сампдорія 0 - 0 Milan
FT Болонья 0 - 2 Ювентус
Італія - Кубок Італії 13 січня
FT Торіно 0 - 2 Фіорентина
FT Інтер 6 - 2 Беневенто
FT Наполі 2 - 0 Сассуоло
Італія - Кубок Італії 14 січня
FT Кальярі 0 - 2 Аталанта
FT Рома 4 - 0 Віртус Ентелла
Італія - Серія Б 18 січня
20:00 Палермо ? - ? Салернітана
Італія - Серія Б 19 січня
14:00 Карпі ? - ? Фоджа
14:00 Кротоне ? - ? Чіттаделла
14:00 Лечче ? - ? Беневенто
17:00 Перуджа ? - ? Брешія
Італія - Серія Б 20 січня
14:00 Падова ? - ? Verona
14:00 Козенца ? - ? Асколі
20:00 Пескара ? - ? Кремонезе
Італія - Серія Б 21 січня
20:00 Спеція ? - ? Венеція
Italy - Coppa Italia Serie C:: group A 21, 2018 серпня
FT Juventus U23 1 - 0 Кунео
Italy - Coppa Italia Serie C:: group A 26, 2018 серпня
FT Albissola 2 - 2 Juventus U23
Italy - Coppa Italia Serie C:: group B 26, 2018 серпня
FT ASDC Gozzano 1 - 1 Про Патрія
Italy - Coppa Italia Serie C:: group C 2, 2018 вересня
FT Віртус Верона 2 - 1 Про П'яченца
Italy - Coppa Italia Serie C:: group D 12, 2018 серпня
FT Луккезе 1 - 1 S.S. Arezzo
Italy - Coppa Italia Serie C:: group E 2, 2018 вересня
FT Імолесе Кальчо 5 - 3 Равенна
Italy - Coppa Italia Serie C:: group F 26, 2018 серпня
FT Alma Juventus Fano 1 - 0 Губбіо
Italy - Coppa Italia Serie C:: group G 12, 2018 серпня
FT Арцакена 2 - 1 Ольбія
Italy - Coppa Italia Serie C:: group H 2, 2018 вересня
FT Fermana 0 - 2 Рієті
Italy - Coppa Italia Serie C:: group I 2, 2018 вересня
FT Катандзаро 5 - 2 Кавезе
Italy - Coppa Italia Serie C:: group L 5, 2018 вересня
FT Потенца 3 - 0 Бішельє
Italy - Coppa Italia Serie C:: group M 1, 2018 вересня
FT Siracusa 3 - 3 Реджина
Italy - Coppa Italia Serie C:: play-off 30, 2018 жовтня
FT Юве Стабія 1 - 2 Потенца
FT Трапані 3 - 1 Siracusa
FT Монополі 2 - 1 Віртус Франкавілла
Italy - Coppa Italia Serie C:: play-off 31, 2018 жовтня
FT Піза 3 - 0 Арцакена
AET П'яченца 0 - 0 AlbinoLeffe
FT Імолесе Кальчо 2 - 1 Луккезе
FT Порденоне 0 - 1 Віченца
AET Ренате 0 - 0 ASDC Gozzano
AET FeralpiSalo 1 - 1 Зюдтіроль
FT Терамо 3 - 1 Самбенедеттезе
Italy - Serie C:: Super Cup 26, 2018 травня
FT Лечче 0 - 1 Падова
Italy - Serie C:: group A 19 січня
13:30 ASDC Gozzano ? - ? AC Cuneo 1905
19:45 Піза ? - ? Robur Siena
Italy - Serie C:: group A 20 січня
13:30 Arzachena Costa Smeralda Calcio ? - ? Віртус Ентелла
13:30 As Pro Piacenza 1919 ? - ? Алессандрія
13:30 Aurora Pro Patria 1919 ? - ? Ольбія
13:30 Про Верчеллі ? - ? S.S. Arezzo
13:30 Juventus U23 ? - ? Каррарезе
13:30 US Citta DI Pontedera ? - ? П'яченца
17:30 Луккезе ? - ? Пістоєзе
Italy - Serie C:: group A 21 січня
19:45 Albissola ? - ? Новара
Italy - Serie C:: group B 19 січня
13:30 Зюдтіроль ? - ? Ravenna FC 1913
14:30 Тернана ? - ? Alma Juventus Fano
15:30 Губбіо ? - ? Ssd Vis Pesaro 1898
15:30 Fermana FC ? - ? FeralpiSalo
15:30 Імолесе Кальчо ? - ? AS Giana Erminio
15:30 Порденоне Calcio ? - ? AlbinoLeffe
15:30 Монца ? - ? Віртус Верона
15:30 Трієстіна ? - ? Ріміні
17:30 Віченца ? - ? Ренате
17:30 SS Sambenedettese Calcio ? - ? Терамо
Italy - Serie C:: group C 16 січня
FT Вітербезе 1 - 1 Реджина
Italy - Serie C:: group C 20 січня
13:30 Монополі ? - ? Потенца
13:30 Siracusa Calcio ? - ? Катанія
13:30 Трапані ? - ? Вібонезе
15:30 AS Bisceglie ? - ? Реджина
15:30 Матера ? - ? Sicula Leonzio
15:30 Катандзаро ? - ? Ренде
15:30 Virtus Francavilla Calcio ? - ? Кавезе
17:30 Casertana FC ? - ? Рієті
13:30 Вітербезе ? - ? SS Juve Stabia
Італія - Серія D :: група A 20 січня
13:30 Arconatese ? - ? Фольгоре Каратезе
13:30 Borgaro Torinese ? - ? Pro Dronero
13:30 Бра ? - ? Боргозезія
13:30 Bustese Milano City ? - ? US Fezzanese
13:30 Леччо ? - ? AS Casale
13:30 SCD Ligorna ? - ? Інверуно
13:30 Сестрі Леванте ? - ? Лаваньєзе
13:30 Stresa ? - ? Кальчо Чері 1955
13:30 Unione Sanremo ? - ? Савона
Італія - Серія D :: Група B 20 січня
13:30 Караваджо ? - ? Дарфо Боаріо
13:30 Комо ? - ? Ольджинатезе
13:30 Леньяно Салюс ? - ? Ambrosiana
13:30 Мантова ? - ? Scanzorosciate
13:30 Понтісола ? - ? Virtus Bergamo Alzanoseriate
13:30 Про Сесто ? - ? Кароннезе
13:30 Rezzato ? - ? Сондріо Кальчо
13:30 Сереньо ? - ? Віллафранка
13:30 Villa D'Alme ? - ? Чізерано
Італія - Серія D :: Група C 20 січня
13:30 АрціньяноК'ямпо ? - ? Левіко Терме
13:30 Беллуно ? - ? Delta Calcio Rovigo
13:30 Campodarsego ? - ? Есте
13:30 Cartigliano ? - ? Virtus Bolzano
13:30 Клодіенсе ? - ? Sandona
13:30 Монтебеллуна ? - ? Union Feltre
13:30 St. Georgen ? - ? Adriese
13:30 Тамаї ? - ? Chions
13:30 Trento ? - ? Cjarlins Muzane
Італія - Серія D :: Група D 20 січня
13:30 Axys Zola ? - ? Sasso Marconi
13:30 Cavenago Fanfulla ? - ? Павія
13:30 Чіліверге Маццано ? - ? Calvina
13:30 Crema ? - ? Фйоренцуола
13:30 Lentigione ? - ? Перголеттезе
13:30 Меццолара ? - ? Adrense
13:30 ОльтрепоВогера ? - ? Модена
13:30 Reggio Audace ? - ? Classe
13:30 Vigor Carpaneto ? - ? Сан-Марино
Італія - Серія D :: Група E 16 січня
FT Aglianese 0 - 0 Трестіна
FT Бастія 1 - 0 Sangimignano
FT Ghivizzano Borgoamozzano 2 - 0 Seravezza
FT Массезе 0 - 3 Cannara
FT П'янезе 0 - 0 Понсакко
FT Real Forte Querceta 2 - 1 Прато
FT Санджованнезе 1 - 1 Сан-Донато Таварнелле
FT Скандіччі 4 - 1 Туттокуойо
FT US Gavorrano 1 - 0 Sinalunghese
FT В'яреджо 2 - 0 Aquila Montevarchi
Італія - Серія D :: Група E 20 січня
13:30 Cannara ? - ? US Gavorrano
13:30 Понсакко ? - ? Скандіччі
13:30 Прато ? - ? Бастія
13:30 Сан-Донато Таварнелле ? - ? Real Forte Querceta
13:30 Sangimignano ? - ? Массезе
13:30 Санджованнезе ? - ? Aglianese
13:30 Seravezza ? - ? Aquila Montevarchi
13:30 Sinalunghese ? - ? В'яреджо
13:30 Трестіна ? - ? П'янезе
13:30 Туттокуойо ? - ? Ghivizzano Borgoamozzano
Італія - Серія D :: Група F 16 січня
FT Кампобассо 2 - 0 Сантарканджело
FT Кастельфідардо 0 - 3 Avezzano
FT Ізернія 0 - 0 Реканатезе
FT Montegiorgio 1 - 0 Francavilla Calcio 1927
FT Real Giulianova 0 - 1 Sanmaurese
FT Сан-Ніколо 1 - 0 Olympia Agnonese
FT Savignanese 1 - 0 Єзіна
FT Vastese 0 - 1 Sangiustese
FT ASD Pineto 1 - 2 Форлі
FT R.C. Cesena 2 - 1 Мателіка
Італія - Серія D :: Група F 20 січня
13:30 Avezzano ? - ? Real Giulianova
13:30 Форлі ? - ? Кампобассо
13:30 Francavilla Calcio 1927 ? - ? Vastese
13:30 Єзіна ? - ? Сан-Ніколо
13:30 Мателіка ? - ? Montegiorgio
13:30 Olympia Agnonese ? - ? Кастельфідардо
13:30 Реканатезе ? - ? Savignanese
13:30 Sangiustese ? - ? ASD Pineto
13:30 Sanmaurese ? - ? R.C. Cesena
13:30 Сантарканджело ? - ? Ізернія
Італія - Серія D :: група G 16 січня
FT ASD Lanusei 2 - 1 Ladispoli
FT Априлия 2 - 3 ASD Trastevere
FT Atletico SFF 1 - 1 SSD Albalonga
FT Cassino 0 - 1 Citta di Anagni
FT Castiadas 2 - 2 Будоні
FT Фламінія 0 - 0 Латіна
FT Monterosi 6 - 2 Лупа Рома
FT Vis Artena 1 - 0 Остія Маре
FT Авелліно 3 - 1 Анціолавініо
FT Латте Дольче 2 - 0 Торрес
Італія - Серія D :: група G 20 січня
13:30 ASD Trastevere ? - ? Vis Artena
13:30 Анціолавініо ? - ? Atletico SFF
13:30 Будоні ? - ? Априлия
13:30 Citta di Anagni ? - ? Авелліно
13:30 Ladispoli ? - ? Фламінія
13:30 Латіна ? - ? Латте Дольче
13:30 Лупа Рома ? - ? Castiadas
13:30 Остія Маре ? - ? Cassino
13:30 SSD Albalonga ? - ? ASD Lanusei
13:30 Торрес ? - ? Monterosi
Італія - Серія D :: група H 16 січня
FT Team Altamura 2 - 1 ACD Nardo
Італія - Серія D :: група H 20 січня
13:30 Audace Cerignola ? - ? Bitonto
13:30 Citta di Fasano ? - ? AZ Picerno ASD
13:30 Фіделіс Андрія ? - ? Франкавілла
13:30 Gragnano ? - ? Таранто
13:30 Gravina ? - ? Гельбісон Чіленто
13:30 Nola ? - ? Сорренто
13:30 Сарнесе 1926 ? - ? ACD Nardo
13:30 Савоя ? - ? Помільяно
13:30 Team Altamura ? - ? Ercolanese
Італія - Серія D :: Група I 20 січня
13:30 AP Turris ? - ? Sancataldese
13:30 Acireale ? - ? Rotonda
13:30 Castrovillari ? - ? Troina
13:30 Citta di Messina ? - ? Ночеріна
13:30 Cittanovese ? - ? Барі
13:30 Джела ? - ? Portici
13:30 Іджеа Віртус ? - ? US Palmese
13:30 Locri ? - ? Роччелла
13:30 Марсала ? - ? Мессіна