ru en

Футбол онлайн. Чемпіонат Італії

Італія - Серія А 9 листопада
FT Фрозіноне 1 - 1 ACF Fiorentina
Італія - Серія А 10 листопада
FT Торіно 1 - 2 Парма
FT СПАЛ 2 - 2 Кальярі
FT Дженоа 1 - 2 Наполі
Італія - Серія А 11 листопада
FT Аталанта 4 - 1 Інтер
FT AC Chievo Verona 2 - 2 Болонья
FT Рома 4 - 1 Сампдорія
FT Емполі 2 - 1 Удінезе
FT US Sassuolo Calcio 1 - 1 Лаціо
FT Мілан 0 - 2 Juventus Turin
Італія - Суперкубок 12, 2019 січня
19:45 Juventus Turin ? - ? Мілан
Італія - Кубок Італії 11 серпня
AET Удінезе 1 - 1 Benevento
FT Дженоа 4 - 0 Лечче
Італія - Кубок Італії 12 серпня
FT AC Chievo Verona 1 - 0 Pescara Calcio
FT Спеція 0 - 1 СПАЛ
FT Катанія 2 - 0 Verona
FT Ліворно 0 - 1 Кротоне
AET Брешія 2 - 2 Novara
FT Кальярі 2 - 1 Палермо
FT Емполі 0 - 3 Чіттаделла
Canc. Кротоне ? - ? Ліворно
FT Фрозіноне 0 - 2 Зюдтіроль
Canc. Verona ? - ? Катанія
FT Парма 0 - 1 Піза
Canc. СПАЛ ? - ? Спеція
FT Сампдорія 1 - 0 Вітербезе
FT US Sassuolo Calcio 5 - 1 Тернана
FT Віртус Ентелла 2 - 0 Салернітана
FT Торіно 4 - 0 Козенца
FT Болонья 2 - 0 Падова
Італія - Серія Б 18 листопада
FT Спеція 3 - 1 Беневенто
Italy - Coppa Italia Serie C:: group A 21 серпня
FT Juventus U23 1 - 0 Кунео
Italy - Coppa Italia Serie C:: group A 26 серпня
FT Albissola 2 - 2 Juventus U23
Italy - Coppa Italia Serie C:: group B 26 серпня
FT ASDC Gozzano 1 - 1 Про Патрія
Italy - Coppa Italia Serie C:: group C 2 вересня
FT Віртус Верона 2 - 1 Про П'яченца
Italy - Coppa Italia Serie C:: group D 12 серпня
FT Луккезе 1 - 1 S.S. Arezzo
Italy - Coppa Italia Serie C:: group E 2 вересня
FT Імолесе Кальчо 5 - 3 Равенна
Italy - Coppa Italia Serie C:: group F 26 серпня
FT Alma Juventus Fano 1 - 0 Губбіо
Italy - Coppa Italia Serie C:: group G 12 серпня
FT Арцакена 2 - 1 Ольбія
Italy - Coppa Italia Serie C:: group H 2 вересня
FT Fermana 0 - 2 Рієті
Italy - Coppa Italia Serie C:: group I 2 вересня
FT Катандзаро 5 - 2 Кавезе
Italy - Coppa Italia Serie C:: group L 5 вересня
FT Потенца 3 - 0 Бішельє
Italy - Coppa Italia Serie C:: group M 1 вересня
FT Siracusa 3 - 3 Реджина
Italy - Coppa Italia Serie C:: play-off 30 жовтня
FT Юве Стабія 1 - 2 Потенца
FT Трапані 3 - 1 Siracusa
FT Монополі 2 - 1 Віртус Франкавілла
Italy - Coppa Italia Serie C:: play-off 31 жовтня
FT Піза 3 - 0 Арцакена
AET П'яченца 0 - 0 AlbinoLeffe
FT Імолесе Кальчо 2 - 1 Луккезе
FT Порденоне 0 - 1 Віченца
AET Ренате 0 - 0 ASDC Gozzano
AET FeralpiSalo 1 - 1 Зюдтіроль
FT Терамо 3 - 1 Самбенедеттезе
Italy - Serie C:: Super Cup 26 травня
FT Лечче 0 - 1 Падова
Italy - Serie C:: group A 18 листопада
FT AC Cuneo 1905 0 - 0 Новара
FT Піза 1 - 1 Ольбія
FT Arzachena Costa Smeralda Calcio 1 - 3 Про Верчеллі
FT ASDC Gozzano 1 - 0 Albissola
FT As Pro Piacenza 1919 2 - 1 Aurora Pro Patria 1919
FT Juventus U23 1 - 2 US Citta DI Pontedera
FT Пістоєзе 2 - 0 П'яченца
FT Віртус Ентелла 3 - 1 Алессандрія
FT Луккезе 2 - 3 Robur Siena
Italy - Serie C:: group A 19 листопада
FT S.S. Arezzo 2 - 2 Каррарезе
Italy - Serie C:: group A 21 листопада
13:30 Віртус Ентелла ? - ? Ольбія
19:30 Arzachena Costa Smeralda Calcio ? - ? Новара
19:30 Aurora Pro Patria 1919 ? - ? Robur Siena
19:30 Про Верчеллі ? - ? Алессандрія
Italy - Serie C:: group B 18 листопада
FT Губбіо 1 - 1 AS Giana Erminio
FT Зюдтіроль 0 - 1 Ssd Vis Pesaro 1898
FT Fermana FC 2 - 1 Alma Juventus Fano
FT Імолесе Кальчо 0 - 0 Тернана
FT Монца 0 - 2 Порденоне Calcio
FT SS Sambenedettese Calcio 2 - 0 FeralpiSalo
FT Віртус Верона 2 - 0 Терамо
FT Ravenna FC 1913 0 - 0 Ріміні
FT AlbinoLeffe 2 - 0 Ренате
FT Трієстіна 1 - 1 Віченца
Italy - Serie C:: group B 21 листопада
19:30 Тернана ? - ? FeralpiSalo
Italy - Serie C:: group C 17 листопада
FT Монополі 2 - 1 Sicula Leonzio
FT Siracusa Calcio 1 - 0 AS Bisceglie
FT Трапані 3 - 1 Virtus Francavilla Calcio
FT Катандзаро 3 - 0 Рієті
FT Вітербезе 0 - 0 Casertana FC
FT Ренде 1 - 0 Вібонезе
FT SS Juve Stabia 0 - 0 Катанія
FT Паганезе 2 - 2 Кавезе
FT Потенца 0 - 0 Матера
Італія - Серія D :: група A 18 листопада
FT Кальчо Чері 1955 4 - 0 Боргозезія
FT Borgaro Torinese 0 - 1 Бра
FT Bustese Milano City 1 - 2 Сестрі Леванте
FT Лаваньєзе 2 - 2 SCD Ligorna
FT Pro Dronero 2 - 2 Інверуно
FT Савона 0 - 1 AS Casale
FT Stresa 1 - 2 Леччо
FT US Fezzanese 1 - 3 Фольгоре Каратезе
FT Unione Sanremo 2 - 0 Arconatese
Італія - Серія D :: група A 21 листопада
13:30 Stresa ? - ? Unione Sanremo
Італія - Серія D :: Група B 18 листопада
FT Ambrosiana 1 - 4 Дарфо Боаріо
FT Чізерано 2 - 3 Кароннезе
FT Комо 2 - 0 Rezzato
FT Леньяно Салюс 1 - 1 Про Сесто
FT Мантова 3 - 0 Понтісола
FT Ольджинатезе 1 - 3 Караваджо
FT Scanzorosciate 1 - 1 Віллафранка
FT Villa D'Alme 1 - 1 Сереньо
FT Virtus Bergamo Alzanoseriate 0 - 0 Сондріо Кальчо
Італія - Серія D :: Група C 18 листопада
FT Adriese 3 - 0 Virtus Bolzano
FT АрціньяноК'ямпо 0 - 2 Cartigliano
FT Chions 1 - 1 Есте
FT Клодіенсе 1 - 1 Trento
FT Левіко Терме 3 - 3 Cjarlins Muzane
FT Монтебеллуна 1 - 1 Campodarsego
FT St. Georgen 1 - 0 Беллуно
FT Тамаї 0 - 3 Sandona
FT Union Feltre 0 - 0 Delta Calcio Rovigo
Італія - Серія D :: Група D 18 листопада
FT Adrense 1 - 2 Павія
FT Lentigione 1 - 2 Crema
FT Меццолара 1 - 0 Чіліверге Маццано
FT Модена 4 - 1 Calvina
FT ОльтрепоВогера 0 - 0 Axys Zola
FT Перголеттезе 3 - 1 Classe
FT Сан-Марино 1 - 1 Фйоренцуола
FT Sasso Marconi 0 - 4 Reggio Audace
FT Vigor Carpaneto 3 - 2 Cavenago Fanfulla
Італія - Серія D :: Група E 18 листопада
FT Aglianese 1 - 0 US Gavorrano
FT Бастія 2 - 1 Скандіччі
FT П'янезе 2 - 1 Массезе
FT Понсакко 1 - 0 Туттокуойо
FT Прато 1 - 2 Aquila Montevarchi
FT Real Forte Querceta 1 - 4 Ghivizzano Borgoamozzano
FT Сан-Донато Таварнелле 0 - 0 Cannara
FT Sangimignano 0 - 0 Sinalunghese
FT Санджованнезе 2 - 2 В'яреджо
FT Трестіна 2 - 0 Seravezza
Італія - Серія D :: Група F 18 листопада
FT ASD Pineto 1 - 0 R.C. Cesena
FT Кампобассо 0 - 1 Real Giulianova
FT Форлі 2 - 2 Francavilla Calcio 1927
FT Ізернія 0 - 1 Кастельфідардо
FT Єзіна 0 - 2 Avezzano
FT Реканатезе 2 - 2 Sanmaurese
FT Sangiustese 0 - 0 Сан-Ніколо
FT Сантарканджело 0 - 2 Мателіка
FT Savignanese 1 - 1 Olympia Agnonese
FT Vastese 1 - 0 Montegiorgio
Італія - Серія D :: група G 18 листопада
FT Анціолавініо 0 - 1 ASD Trastevere
FT Atletico SFF 3 - 1 Априлия
FT Авелліно 3 - 1 Vis Artena
FT Citta di Anagni 1 - 1 Остія Маре
FT Фламінія 2 - 0 Monterosi
FT Ladispoli 3 - 2 Лупа Рома
FT Латіна 4 - 0 Торрес
FT Латте Дольче 1 - 0 Cassino
FT SSD Albalonga 1 - 0 Будоні
FT ASD Lanusei 4 - 2 Castiadas
Італія - Серія D :: група H 18 листопада
FT Bitonto 1 - 1 ACD Nardo
FT Gragnano 1 - 2 Team Altamura
FT Nola 3 - 1 Citta di Fasano
FT Помільяно 1 - 1 Ercolanese
FT Савоя 0 - 0 Фіделіс Андрія
FT Сорренто 1 - 2 Франкавілла
FT Таранто 1 - 1 Гельбісон Чіленто
FT AZ Picerno ASD 3 - 0 Сарнесе 1926
FT Audace Cerignola 5 - 1 Gravina
Італія - Серія D :: Група I 18 листопада
FT AP Turris 4 - 2 Castrovillari
FT Acireale 0 - 1 Locri
FT Барі 1 - 0 US Palmese
FT Cittanovese 0 - 2 Джела
FT Марсала 2 - 0 Citta di Messina
FT Мессіна 0 - 1 Portici
FT Роччелла 1 - 0 Іджеа Віртус
FT Rotonda 1 - 1 Troina
FT Sancataldese 2 - 0 Ночеріна