ru en

Футбол завтра. Розклад матчів

ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 8 вересня
16:00 Грузія ? - ? Данія
16:00 Швейцарія ? - ? Гібралтар
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 8 вересня
16:00 Румунія ? - ? Мальта
18:45 Іспанія ? - ? Фарерські острови
18:45 Швеція ? - ? Норвегія
International - Friendlies 8 вересня
13:00 Кенія ? - ? Уганда
Англія - Ліга 1 8 вересня
Canc. Болтон Уондерерс ? - ? Бері
Німеччина - Регіональна Nord 8 вересня
12:00 Altonaer FC 93 ? - ? Санкт-Паули II
12:00 Айнтрахт Нордерштедт ? - ? BSV SW Rehden
12:00 ТСФ Гавельзе ? - ? Гамбург II
13:00 ФК Ганза Люнебург ? - ? Heider SV
Росія - 1-й дивізіон 8 вересня
15:00 Торпедо Москва ? - ? FC Khimki
13:00 Tekstilshchik Ivanovo ? - ? FC Baltika Kaliningrad
Росія - 2-й дивізіон :: південь 8 вересня
13:00 Анжи Махачкала ? - ? Urozhay
13:00 Біолог-Новокубанск ? - ? Дружба
14:00 Krasnodar 3 ? - ? ФК Волгарь
14:00 СКА Ростов-на-Дону ? - ? Спартак Владикавказ
14:00 Спартак Нальчик ? - ? Динамо Ставрополь
14:30 Чорноморець ? - ? Машук-КМВ
Іспанія - Сегунда :: група I 8 вересня
10:00 Internacional de Madrid CF ? - ? Мелілья
10:00 Las Rozas CF ? - ? Сельта Віго B
10:00 Pena Dep. Santa Eulalia ? - ? Реал Кастілья
10:00 Райо Махадаонда ? - ? Атлетіко Балеарс
10:00 San Sebastian de los Reyes ? - ? Ibiza-Eivissa
11:00 Лас-Пальмас B ? - ? Real Oviedo B
16:00 Корухо ? - ? Расинг Феррол
16:00 Понтеведра ? - ? Спортинг Хіхон B
Іспанія - Сегунда :: група II 8 вересня
10:00 Alaves B ? - ? Unionistas de Salamanca
16:00 Баракальдо ? - ? Ісарра
16:00 CD Calahorra ? - ? Логроньєс
16:00 Real Valladolid B ? - ? СД Леоя
16:00 Туделано ? - ? СД Аморебьета
17:00 Леонеса ? - ? Атлетик Більбао Б
17:00 Salamanca CF UDS ? - ? Реал Юніон
Іспанія - Сегунда :: група III 8 вересня
Canc. Хімнастік ? - ? Реус
16:00 Еспаньйол B ? - ? УЕ Корнелла
16:30 Бадалона ? - ? Ебро
17:00 Хімнастік ? - ? FC Andorra
17:00 La Nucia ? - ? Castellon
17:00 Сабадель ? - ? Валенсія B
Іспанія - Сегунда :: група IV 8 вересня
09:30 Cadiz B ? - ? CD Badajoz
17:00 Algeciras ? - ? Yeclano
17:00 Merida ? - ? Ліненсе
17:00 San Fernando CD ? - ? Villarrubia CF
18:00 CF Talavera de la Reina ? - ? Гранада B
18:00 Картахена ? - ? Севілья Атлетико
EURO - Qualification:: group J 8 вересня
13:00 Вірменія ? - ? Боснія і Герцеговина
18:45 Фінляндія ? - ? Італія
18:45 Греція ? - ? Ліхтенштейн
England - FA Women’s Super League 8 вересня
11:30 Chelsea Ladies ? - ? Тоттенхем Хотспур
13:00 Бірмінгем Сіті ? - ? Евертон
13:00 Ліверпуль ? - ? Reading FC
13:30 Арсенал ? - ? Вест Хем Юнайтед
France - Division 1 :: Women 8 вересня
12:45 Dijon Foot ? - ? Бордо
Germany - DFB Cup :: Women 8 вересня
09:00 1. FC Nuremberg ? - ? TUS Worrstadt
12:00 DSC Arminia Bielefeld ? - ? MSV 02 Duisburg
12:00 FC Ingolstadt 04 ? - ? SC Sand
12:00 FSV Hessen Wetzlar ? - ? TSG 1899 Hoffenheim
12:00 Fc Forstern ? - ? SC Freiburg
12:00 Гамбург ? - ? FSV Gutersloh 2009
12:00 RB Leipzig ? - ? 1. Ffc Frankfurt
12:00 SV Meppen ? - ? Sgs Essen-Schonebeck 19/68
12:00 Walddorfer SV ? - ? Вердер
12:00 Боруссія Менхенгладбах ? - ? Bayer 04 Leverkusen
Міжнародні товариські матчі 8 вересня
14:00 Ankaragucu ? - ? Десна
11:00 Зеніт Санкт-Петербург ? - ? PFC Sochi
14:00 Istanbulspor ? - ? Істанбул Башакшехі
14:00 Sivasspor ? - ? Adana Demirspor
14:00 Sivasspor ? - ? Erzurum BB
17:00 Бурсаспор ? - ? Фенербахче
14:00 Динамо Москва ? - ? RFS
International - Friendly (Under 19) 8 вересня
11:00 Україна U19 ? - ? Румунія U19
Italy - Serie C:: group A 8 вересня
13:00 AS Giana Erminio ? - ? US Pianese
13:00 Aurora Pro Patria 1919 ? - ? US Pergolettese 1932
13:00 US Citta DI Pontedera ? - ? Ольбія
15:30 Комо ? - ? Монца
15:30 Про Верчеллі ? - ? AlbinoLeffe
15:30 Robur Siena ? - ? Каррарезе
15:30 Алессандрія ? - ? Ренате
15:30 Пістоєзе ? - ? ASDC Gozzano
Italy - Serie C:: group B 8 вересня
13:00 FC Arzignano Valchiampo ? - ? Губбіо
13:00 Fermana FC ? - ? FeralpiSalo
13:00 Віртус Верона ? - ? Cesena FC
15:30 Alma Juventus Fano ? - ? Ravenna FC 1913
15:30 Reggio Audace FC ? - ? Імолесе Кальчо
15:30 Ріміні ? - ? Зюдтіроль
15:30 Ssd Vis Pesaro 1898 ? - ? SS Sambenedettese Calcio
15:30 Трієстіна ? - ? П'яченца
Italy - Serie C:: group C 8 вересня
13:00 Кавезе ? - ? Вібонезе
13:00 Рієті ? - ? Барі
13:00 Реджина ? - ? AS Bisceglie
13:00 Ренде ? - ? Тернана
13:00 Монополі ? - ? Катандзаро
13:00 Sicula Leonzio ? - ? Паганезе
14:30 Virtus Francavilla Calcio ? - ? Casertana FC
15:30 AS Viterbese Castrense ? - ? AZ Picerno ASD
15:30 Потенца ? - ? Катанія
Spain - LaLiga SmartBank 8 вересня
10:00 Уеска ? - ? Спортинг Хіхон
14:00 Жирона ? - ? Райо Вальєкано
16:00 CD Mirandes ? - ? Реал Ов'єдо
16:00 Ельче ? - ? Луго
16:30 Алькоркон ? - ? Real Zaragoza
Spain - Primera Division :: Women 8 вересня
10:00 Депортиво Ла-Корунья ? - ? Еспаньйол
10:00 Леванте ? - ? Атлетик Більбао
10:00 Logrono ? - ? Райо Вальєкано
14:00 Madrid Femenino ? - ? Real Betis Femenino
16:00 Валенсія ? - ? Реал Сосьєдад
World Cup - CAF Qualification:: 1st round 8 вересня
13:00 Лесото ? - ? Ефіопія
13:00 Танзанія ? - ? Бурунді
16:00 Екваторіальна Гвінея ? - ? Південний Судан
16:30 Сьєрра-Леоне ? - ? Ліберія