ua ru

Livescore - Football and Tennis Scores Online

Ukraine - Premier League September 24
FT FC Kolos Kovalivka 0 - 1 Vorskla
Ukraine - Premier League September 25
14:00 FC Olexandriya ? - ? Mariupol
Canc. Olimpik Donetsk ? - ? FC Lviv
17:00 Shakhtar Donetsk ? - ? Veres Rivne
19:30 Rukh Lviv ? - ? Dynamo Kyiv
Russia - Premier League September 25
14:00 Khimki ? - ? Lokomotiv Moscow
16:30 Zenit St. Petersburg ? - ? Krylya Sovetov Samara
19:00 Spartak Moscow ? - ? FC Ufa
England - Premier League September 25
14:30 Chelsea ? - ? Manchester City
14:30 Manchester United ? - ? Aston Villa
17:00 Everton ? - ? Norwich City
17:00 Leeds United ? - ? West Ham United
17:00 Leicester City ? - ? Burnley
17:00 Watford ? - ? Newcastle United
19:30 Brentford ? - ? Liverpool
Germany - Bundesliga September 24
1' Greuther Fuerth 0 - 0 Bayern Munich Live
Germany - Bundesliga September 25
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Mainz
16:30 Eintracht Frankfurt ? - ? FC Cologne
16:30 Hoffenheim ? - ? Wolfsburg
16:30 RB Leipzig ? - ? Hertha Berlin
16:30 Union Berlin ? - ? Arminia Bielefeld
19:30 Borussia Moenchengladbach ? - ? Borussia Dortmund
Italy - Serie A September 23
FT Sampdoria 0 - 4 Napoli
FT Torino 1 - 1 Lazio
FT Roma 1 - 0 Udinese
Italy - Serie A September 25
16:00 Spezia ? - ? AC Milan
19:00 Inter ? - ? Atalanta
21:45 Genoa ? - ? Verona
International - Friendlies September 25
05:00 El Salvador ? - ? Guatemala
Ukraine - Cup September 23
FT Epicentr Dunaivtsi 0 - 1 Metalist 1925
FT FC Hirnyk-Sport 0 - 2 FC Lviv
FT FC Prykarpattia 1981 1 - 4 Chornomorets Odessa
FT Alians 3 - 2 FC Minaj
Spain - LaLiga Santander September 23
FT Granada 2 - 3 Real Sociedad
FT Osasuna 1 - 3 Real Betis
FT Cadiz 0 - 0 Barcelona
Spain - LaLiga Santander September 25
15:00 Deportivo Alaves ? - ? Atletico Madrid
17:15 Valencia ? - ? Athletic Bilbao
19:30 Sevilla ? - ? Espanyol
22:00 Real Madrid ? - ? Villarreal
England - Championship September 24
21:45 Coventry City ? - ? Peterborough United
22:00 West Bromwich Albion ? - ? Queens Park Rangers
England - Championship September 25
14:30 Reading ? - ? Middlesbrough
17:00 AFC Bournemouth ? - ? Luton Town
17:00 Birmingham City ? - ? Preston North End
17:00 Blackburn Rovers ? - ? Cardiff City
17:00 Blackpool ? - ? Barnsley
17:00 Bristol City ? - ? Fulham
17:00 Nottingham Forest ? - ? Millwall
17:00 Sheffield United ? - ? Derby County
17:00 Stoke City ? - ? Hull City
17:00 Swansea City ? - ? Huddersfield Town
England - Isthmian League September 25
17:00 Bishop's Stortford ? - ? Leatherhead
17:00 Bognor Regis Town ? - ? Wingate & Finchley
17:00 Bowers & Pitsea ? - ? Horsham
17:00 Cheshunt ? - ? Carshalton Athletic
17:00 Cray Wanderers ? - ? Brightlingsea Regent
17:00 Folkestone Invicta ? - ? Potters Bar Town
17:00 Haringey Borough ? - ? East Thurrock United
17:00 Kingstonian ? - ? Merstham
17:00 Lewes ? - ? Hornchurch
17:00 Margate ? - ? Enfield Town
17:00 Worthing ? - ? Corinthian Casuals
England - League 1 September 25
17:00 Burton Albion ? - ? Lincoln City
17:00 Cambridge United ? - ? Fleetwood Town
17:00 Charlton Athletic ? - ? Portsmouth
17:00 Ipswich Town ? - ? Sheffield Wednesday
17:00 Milton Keynes Dons ? - ? Wycombe Wanderers
17:00 Morecambe ? - ? Accrington Stanley
17:00 Oxford United ? - ? Gillingham
17:00 Plymouth Argyle ? - ? Doncaster Rovers
17:00 Rotherham United ? - ? Crewe Alexandra
17:00 Shrewsbury Town ? - ? AFC Wimbledon
17:00 Sunderland ? - ? Bolton Wanderers
17:00 Wigan Athletic ? - ? Cheltenham Town
England - League 2 September 24
21:45 Barrow ? - ? Newport County
England - League 2 September 25
17:00 Crawley Town ? - ? Bradford City
17:00 Forest Green Rovers ? - ? Tranmere Rovers
17:00 Harrogate ? - ? Stevenage
17:00 Hartlepool United ? - ? Exeter City
17:00 Leyton Orient ? - ? Mansfield Town
17:00 Rochdale ? - ? Oldham Athletic
17:00 Salford City ? - ? Northampton Town
17:00 Scunthorpe United ? - ? Port Vale
17:00 Sutton United ? - ? Carlisle United
17:00 Swindon Town ? - ? Colchester United
17:00 Walsall ? - ? Bristol Rovers
England - Northern Premier League September 25
17:00 Bamber Bridge ? - ? Matlock Town
17:00 Gainsborough ? - ? Radcliffe
17:00 Grantham Town ? - ? Scarborough Athletic
17:00 Lancaster City ? - ? Ashton United
17:00 Nantwich Town ? - ? Basford United
17:00 South Shields ? - ? Warrington Town
17:00 Stafford Rangers ? - ? Atherton Collieries
17:00 Stalybridge ? - ? FC United of Manchester
17:00 Whitby ? - ? Hyde United
17:00 Witton Albion ? - ? Mickleover Sports
17:00 Buxton ? - ? Morpeth Town AFC
France - Ligue 1 September 25
18:00 Saint-Etienne ? - ? Nice
20:00 Strasbourg ? - ? Lille
22:00 Lyon ? - ? Lorient
22:00 Paris Saint-Germain ? - ? Montpellier
France - Ligue 2 September 24
22:00 Dijon ? - ? Valenciennes
22:00 Nancy ? - ? Amiens
22:00 Nimes ? - ? Le Havre
22:00 Niort ? - ? Paris FC
22:00 Pau ? - ? Dunkerque
22:00 Quevilly ? - ? Guingamp
22:00 Rodez ? - ? Grenoble
22:00 Sochaux ? - ? Auxerre
France - Ligue 2 September 25
16:00 SC Bastia ? - ? AC Ajaccio
Germany - Regionalliga Bayern September 24
76' 1860 Rosenheim 1 - 4 SpVgg Bayreuth Live
71' FV Illertissen 2 - 0 Augsburg II Live
78' SC Eltersdorf 0 - 5 Burghausen Live
HT FC Memmingen 1 - 2 Greuther Fuerth II Live
Germany - Regionalliga Bayern September 25
15:00 Bayern Munich II ? - ? TSV Rain/Lech
15:00 FC Pipinsried ? - ? TSV Buchbach
15:00 SV Heimstetten ? - ? Nuernberg II
15:00 SV Schalding-Heining ? - ? Viktoria Aschaffenburg
15:00 VfB Eichstaett ? - ? TSV Aubstadt
Germany - Regionalliga Nordost September 24
73' BFC Dynamo 0 - 1 Chemnitzer FC Live
71' Berliner AK 07 2 - 0 Tasmania Berlin Live
77' VSG Altglienicke 1 - 0 ZFC Meuselwitz Live
Germany - Regionalliga Nordost September 25
14:00 Energie Cottbus ? - ? FC Eilenburg
14:00 Optik Rathenow ? - ? FSV Luckenwalde
14:00 Tennis Borussia ? - ? SV Lichtenberg 47
15:05 Carl Zeiss Jena ? - ? BSG Chemie Leipzig
Germany - Regionalliga West September 25
15:00 Bonner SC ? - ? Fortuna Duesseldorf II
15:00 FC Cologne II ? - ? Sportfreunde Lotte
15:00 KFC Uerdingen ? - ? SV Roedinghausen
15:00 Lippstadt ? - ? RW Essen
15:00 Oberhausen ? - ? RW Ahlen
15:00 SC Wiedenbrueck ? - ? FC Wegberg-Beeck
15:00 Schalke 04 II ? - ? SV Straelen
15:00 VfB Homberg ? - ? Fortuna Cologne
17:00 Alemannia Aachen ? - ? Borussia Moenchengladbach II
Italy - Serie B September 25
15:00 Ascoli Calcio 1898 FC ? - ? Brescia
15:00 Cittadella ? - ? Lecce
15:00 Como ? - ? Benevento
15:00 Monza ? - ? Pordenone Calcio
17:15 Reggina ? - ? Frosinone
19:30 Cosenza ? - ? Crotone
Ukraine - 1st Division September 25
15:30 Ahrobiznes Volochysk ? - ? FC Podillya Khmelnytskyi
13:15 Olimpik Donetsk ? - ? VPK-Ahro Shevchenkivka
England - FA Trophy: Qualification September 25
17:00 Ashford United ? - ? Chalfont St Peter
17:00 Bedford ? - ? St Neots Town
17:00 City of Liverpool ? - ? Stockton Town
17:00 Corinthian ? - ? Grays Athletic
17:00 Dunston UTS ? - ? Worksop
17:00 Hastings ? - ? AFC Dunstable
17:00 Pontefract Collieries ? - ? Yorkshire Amateur
17:00 Ramsgate ? - ? Sutton Common Rovers
17:00 Sporting Khalsa ? - ? Dereham Town
17:00 Stamford AFC ? - ? Daventry Town
17:00 Stowmarket Town ? - ? Great Wakering Rovers
17:00 Thame United ? - ? Winchester City
17:00 Wantage Town ? - ? Willand Rovers
17:00 Welwyn Garden City ? - ? Hythe Town
17:00 Widnes ? - ? Brighouse Town
17:00 Canvey Island ? - ? Coggeshall Town
17:00 Chichester City ? - ? Whitstable Town
17:00 Kempston Rovers ? - ? Newcastle Town
England - FA Women’s Super League September 25
13:30 Everton Women ? - ? Birmingham City Women
England - National League September 25
17:00 Aldershot Town ? - ? FC Halifax Town
17:00 Altrincham ? - ? Notts County
17:00 Barnet ? - ? Weymouth
17:00 Boreham Wood ? - ? Yeovil Town
17:00 Dagenham & Redbridge ? - ? Solihull Moors
17:00 Dover ? - ? Bromley
17:00 Eastleigh ? - ? Woking
17:00 King's Lynn Town ? - ? Wealdstone
17:00 Maidenhead United ? - ? Grimsby Town
17:00 Stockport County ? - ? Wrexham
19:20 Chesterfield ? - ? Torquay United
England - National League: North September 25
17:00 AFC Fylde ? - ? Kidderminster Harriers
17:00 Boston United ? - ? Guiseley
17:00 Chester FC ? - ? Blyth Spartans
17:00 Curzon ? - ? Bradford PA
17:00 Darlington ? - ? York City
17:00 Farsley Celtic AFC ? - ? Alfreton Town
17:00 Gateshead FC ? - ? Gloucester City
17:00 Hereford ? - ? Leamington
17:00 Southport ? - ? Chorley
17:00 Telford ? - ? Brackley Town
17:00 Kettering Town ? - ? Spennymoor Town
England - National League: South September 25
17:00 Bath City ? - ? Maidstone
17:00 Billericay ? - ? Hemel Hempstead
17:00 Chelmsford ? - ? Dulwich Hamlet
17:00 Concord Rangers ? - ? Chippenham Town
17:00 Eastbourne Borough ? - ? Braintree Town
17:00 Hungerford Town ? - ? Slough Town
17:00 Oxford City ? - ? Hampton & Richmond
17:00 St.Albans ? - ? Havant and Waterlooville
17:00 Tonbridge Angels ? - ? Dorking Wanderers
17:00 Welling United ? - ? Dartford
England - Premier League 2: Division 1 September 24
27' Brighton & Hove Albion U23 0 - 0 Leicester City U23 Live
32' Chelsea U23 0 - 1 Liverpool U23 Live
31' Everton U23 0 - 1 Manchester United U23 Live
31' Leeds United U23 1 - 1 Blackburn Rovers U23 Live
27' West Ham United U23 0 - 0 Crystal Palace U23 Live
England - Premier League 2: Division 1 September 25
17:00 Manchester City U23 ? - ? Arsenal U23
England - Premier League 2: Division 2 September 24
FT Fulham U23 3 - 1 Newcastle United U23
29' Middlesbrough U23 0 - 1 Nottingham Forest U23 Live
England - Premier League U18 September 25
13:00 Brighton & Hove Albion U18 ? - ? West Bromwich Albion U18
13:00 Fulham U18 ? - ? Norwich City U18
13:00 Tottenham Hotspur U18 ? - ? West Ham United U18
13:30 Everton U18 ? - ? Wolverhampton Wanderers U18
13:30 Manchester United U18 ? - ? Stoke City U18
14:00 Arsenal U18 ? - ? Birmingham City U18
14:00 Crystal Palace U18 ? - ? Southampton U18
14:00 Leeds United U18 ? - ? Liverpool U18
14:00 Leicester City U18 ? - ? Chelsea U18
14:00 Manchester City U18 ? - ? Middlesbrough U18
14:00 Reading U18 ? - ? Aston Villa U18
14:30 Blackburn Rovers U18 ? - ? Newcastle United U18
15:00 Nottingham Forest U18 ? - ? Burnley U18
15:00 Sunderland U18 ? - ? Derby County U18
England - Professional Development League: North September 24
FT Swansea City U23 1 - 1 Peterborough United Reserve
England - Southern League Premier: Central September 25
17:00 AFC Rushden & Diamonds ? - ? Hitchin Town
17:00 Alvechurch ? - ? Biggleswade Town
17:00 Bromsgrove Sporting ? - ? Royston Town
17:00 Leiston ? - ? Hednesford
17:00 Lowestoft Town ? - ? Stratford Town
17:00 Redditch United ? - ? Peterborough Sports
17:00 Rushall Olympic ? - ? Barwell FC
17:00 Stourbridge ? - ? Needham Market
17:00 Banbury United ? - ? St. Ives Town
17:00 Nuneaton Town ? - ? Coalville Town
England - Southern League Premier: South September 25
17:00 Gosport Borough ? - ? Tiverton
17:00 Harrow Borough ? - ? Dorchester Town
17:00 Hendon ? - ? Wimborne Town
17:00 Merthyr Town ? - ? Farnborough
17:00 Salisbury ? - ? Swindon Supermarine
17:00 Taunton Town ? - ? Walton Casuals
17:00 Truro City ? - ? Chesham United
17:00 Weston Super Mare ? - ? Hartley Wintney
17:00 Yate Town ? - ? Beaconsfield Town
17:00 Kings Langley ? - ? Poole Town
17:00 Metropolitan Police ? - ? Hayes & Yeading United
France - Championnat National September 24
71' Avranches 1 - 0 Boulogne Live
76' Cholet 2 - 0 Chambly Live
73' Creteil 0 - 1 Laval Live
72' FC Bastia-Borgo 2 - 2 Red Star Live
73' Le Mans 1 - 1 Concarneau Live
73' Sete 1 - 3 Bourg en Bresse Peronnas Live
70' Stade Briochin 1 - 1 FC Annecy Live
72' Villefranche Beaujolais 1 - 0 Orleans Live
France - Championnat National 2: Group A September 25
16:00 Lorient B ? - ? Guingamp B
17:00 Caen B ? - ? Rouen
17:00 Versailles ? - ? US Granvillaise
19:00 Blois ? - ? Poissy
19:00 Plabennec ? - ? Voltigeurs de Chateaubriant
19:00 St-Pryve St-Hilaire ? - ? C Chartres Football
19:00 St. Malo ? - ? Vannes
19:00 Vitre ? - ? Romorantin
France - Championnat National 2: Group B September 25
18:00 Auxerre B ? - ? Bobigny
18:00 Epinal ? - ? St Maur Lusitanos
18:00 FCSR Haguenau ? - ? Gobelins
18:00 Reims B ? - ? Saint-Quentin
19:00 ASM Belfort ? - ? FC Fleury 91
19:00 Beauvais ? - ? Schiltigheim
19:00 Entente SSG ? - ? Metz B
19:00 Sainte Genevieve ? - ? Lens B
France - Championnat National 2: Group C September 25
17:00 Jura Sud ? - ? Lyon B
18:00 Monts d'Or Azergues ? - ? Louhans Cuiseaux
19:00 Aubagne ? - ? RC Grasse
19:00 Etoile Frejus Saint-Raphael ? - ? Hyeres
19:00 GFA Rumilly Vallières ? - ? Monaco B
19:00 Marseille B ? - ? Marignane/Gignac FC
19:00 SC Toulon ? - ? Martigues
19:00 St. Priest ? - ? Lyon la Duchere
France - Championnat National 2: Group D September 25
19:00 Andrezieux ? - ? Canet Roussillon
19:00 Angers B ? - ? AS Beziers
19:00 Bergerac Perigord ? - ? Bourges 18
19:00 Chamalieres ? - ? Angouleme
19:00 Le Puy ? - ? Stade Montois
19:00 Les Herbiers ? - ? Moulins Yzeure
19:00 Montpellier B ? - ? Trelissac
19:00 US Colomiers ? - ? Nantes B
France - Women's Division 1 September 24
FT Olympique Lyonnais Women 4 - 0 Guingamp Women
France - Women's Division 1 September 25
15:30 Fleury Merogis U.S Women ? - ? ASJ Soyaux Women
15:30 GPSO 92 Issy Women ? - ? Bordeaux Women
15:30 Reims Women ? - ? Montpellier Women
17:30 Dijon FCO Women ? - ? Saint Etienne Women
Germany - 2. Bundesliga September 24
FT FC Heidenheim 2 - 1 Darmstadt
FT Jahn Regensburg 3 - 2 Erzgebirge Aue
Germany - 2. Bundesliga September 25
14:30 Ingolstadt ? - ? Fortuna Duesseldorf
14:30 Karlsruher SC ? - ? St. Pauli
14:30 Paderborn ? - ? Holstein Kiel
21:30 Hansa Rostock ? - ? Schalke 04
Germany - 3. Liga September 24
74' Hallescher FC 3 - 1 Magdeburg Live
Germany - 3. Liga September 25
15:00 Eintracht Braunschweig ? - ? Waldhof Mannheim
15:00 Kaiserslautern ? - ? VfL Osnabrück
15:00 Meppen ? - ? Saarbruecken
15:00 SC Verl ? - ? 1860 Muenchen
15:00 Viktoria Cologne ? - ? Duisburg
15:00 Wuerzburger Kickers ? - ? Wehen Wiesbaden
Germany - Regionalliga Nord: North September 24
HT SV Drochtersen/Assel 0 - 0 Altonaer FC 93 Live
Germany - Regionalliga Nord: North September 25
14:00 1. FC Phoenix Luebeck ? - ? SC Weiche Flensburg
15:00 Heider SV ? - ? Luebeck
Germany - Regionalliga Nord: South September 24
71' BSV Rehden 1 - 1 Delmenhorst Live
Germany - Regionalliga Nord: South September 25
15:00 Werder Bremen II ? - ? VfV Hildesheim
16:00 Oberneuland ? - ? Hannover 96 II
16:00 SSV Jeddeloh II ? - ? HSC Hannover
Germany - Regionalliga Südwest September 24
74' FCA Walldorf 2 - 2 SSV Ulm 1846 Live
71' Pirmasens 0 - 0 Homburg Live
75' TSG Balingen 1 - 1 VfB Stuttgart II Live
Germany - Regionalliga Südwest September 25
15:00 Aalen ? - ? Sonnenhof Grossaspach
15:00 Bahlinger SC ? - ? FSV Frankfurt
15:00 FC Giessen ? - ? TSV Steinbach Haiger
15:00 Hessen Kassel ? - ? RW Koblenz
15:00 Mainz 05 II ? - ? Kickers Offenbach
15:00 TSV Schott Mainz ? - ? Elversberg
Germany - Women's DFB Cup September 25
15:00 Hamburger SV Women ? - ? FSV Gutersloh Women
15:00 SpVgg Germania 1929 Ebing ? - ? SC Freiburg Women
16:00 Borussia Bocholt Women ? - ? Werder Bremen Women
16:00 Hannover 96 ? - ? 1. FFC Turbine Potsdam Women
16:00 SG 99 Andernach Women ? - ? SC Sand Women
18:30 SV 07 Elversberg Women ? - ? Bayern Munich Women
Italy - Campionato Primavera 1 September 25
12:00 Atalanta Primavera ? - ? AC Milan Primavera
14:00 Inter Primavera ? - ? Juventus Primavera
16:00 Torino Primavera ? - ? Empoli Primavera U19
Italy - Campionato Primavera 2: Group B September 24
FT Ternana Calcio U19 1 - 1 Reggina Primavera
Italy - Coppa Italia Primavera September 23
AP Vicenza Primavera 3 - 3 3 - 5 Udinese Primavera
Italy - Serie C: Group B September 25
15:30 Ancona-Matelica ? - ? Lucchese
15:30 Carrarese ? - ? Fermana
17:00 Olbia ? - ? R.C. Cesena
18:30 Grosseto ? - ? Gubbio
18:30 Modena ? - ? Virtus Entella
18:30 Pescara ? - ? Viterbese
18:30 Pontedera ? - ? Aquila Montevarchi
18:30 Robur Siena ? - ? AC Reggiana
18:30 Teramo ? - ? Imolese Calcio
18:30 Vis Pesaro ? - ? Pistoiese
Russia - FNL September 25
10:00 SKA-Khabarovsk ? - ? Veles Moscow
12:00 Tom Tomsk ? - ? Kuban Krasnodar
16:00 FC Orenburg ? - ? FC Yenisey Krasnoyarsk
16:00 FC Rotor Volgograd ? - ? KamAZ
16:00 FC Volgar ? - ? FC Dolgoprudny
16:30 Metalurg Lypetsk ? - ? Tekstilshchik
17:00 Akron Tolyatti ? - ? Torpedo Moscow
Canc. Chayka ? - ? Kuban Krasnodar
18:00 Fakel Voronezh ? - ? Spartak Moscow II
18:00 Neftekhimik ? - ? FC Krasnodar II
19:00 Baltika ? - ? FC Alania Vladikavkaz
Russia - FNL 2: Group 2: Subgroup 2 September 25
14:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II ? - ? Olimp Dolgoprudny II
Russia - Russian Cup: Group 10 September 23
FT Zenit Izhevsk 0 - 4 CSKA Moscow
Russia - Russian Cup: Group 2 September 23
FT Torpedo Vladimir 0 - 2 Ural
Russia - Women's Supreme Division September 25
11:00 Zvezda-2005 Perm Women ? - ? FK Rubin Kazan Women
14:00 VDV Ryazan Women ? - ? Zhfk Yenisey Krasnoyarsk Women
16:00 FK Kubanochka Krasnodar Women ? - ? Chertanovo Moscow Women
17:00 FC Zenit Saint Petersburg Women ? - ? CSKA Moscow Women
Russia - Youth League: Group A September 24
FT Kryliya Sovetov Youth 1 - 0 Ural Youth
FT UFA Youth 0 - 3 CSKA Youth
FT Strogino Moscow Youth 1 - 2 FC Spartak Moscow Reserve
FT Dinamo Moscow Youth 5 - 3 FK Nizhny Novgorod Youth
FT Rubin Youth 5 - 1 Football Academy Of Konoplev
Russia - Youth League: Group B September 24
FT Zenit Youth 4 - 1 FC Akhmat Grozny Youth
FT Arsenal Youth 4 - 3 Khimki Youth
FT Rostov Youth 3 - 1 Uor-5 Youth
FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 2 Lokomotiv Youth
FT FC Krasnodar 1 - 1 PFC Sochi Youth
Spain - LaLiga Smartbank September 24
31' Real Sociedad B 0 - 1 SD Huesca Live
22:00 Almeria ? - ? Tenerife
Spain - LaLiga Smartbank September 25
17:00 UD Ibiza ? - ? Burgos CF
19:15 Las Palmas ? - ? Ponferradina
19:15 SD Amorebieta ? - ? Eibar
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 September 24
76' San Sebastian de los Reyes 1 - 1 Tudelano Live
22:00 Racing Santander ? - ? Internacional de Madrid CF
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 September 25
18:00 CD Calahorra ? - ? Celta Vigo B
18:00 Leonesa ? - ? Real Valladolid B
20:00 Real Union ? - ? CD Badajoz
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 September 24
73' Gimnastic 1 - 1 Alcoyano Live
22:00 Barcelona B ? - ? Linense
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 September 25
18:00 Algeciras ? - ? Sabadell
18:00 UD Cornella ? - ? Castellon
20:00 UCAM Murcia ? - ? FC Andorra
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 September 25
18:00 Coruxo F.C. ? - ? Real Aviles CF
18:00 Marino Luanco ? - ? UC Ceares
18:30 UD Llanera ? - ? UP Langreo
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 September 25
19:00 CD Ardoi ? - ? Pena Sport
19:00 San Juan ? - ? Osasuna B
19:30 CD Laredo ? - ? UD Logrones B
Spain - Segunda Division RFEF: Group 5 September 25
18:00 Atletico Levante UD ? - ? CD El Ejido 2012
18:30 Granada B ? - ? Aguilas CF
Spain - Tercera RFEF: Group 3 September 25
17:30 UC Cartes ? - ? CF Vimenor
18:00 SD Atletico Albericia ? - ? SD Torina
18:30 CD Naval ? - ? Selaya FC
19:00 UM Escobedo ? - ? RS Gimnastica
19:30 Castro FC ? - ? SD Noja
Spain - Tercera RFEF: Group 7 September 25
19:00 Alcobendas Sport ? - ? RSD Alcala
Spain - Women's Primera Division September 25
12:00 Eibar Women ? - ? Athletic Bilbao Women
13:00 Barcelona Women ? - ? Valencia Women
17:00 Real Sociedad Women ? - ? Sevilla Women
18:00 Deportivo Alaves ? - ? Villarreal
18:00 Madrid CF Women ? - ? Rayo Vallecano Women
19:30 UD Granadilla Tenerife Sur Women ? - ? Real Madrid Women