ua ru

Football online - Russia Championship

Russia - Premier League November 28
FT Arsenal Tula 0 - 0 Zenit St. Petersburg
FT Khimki 1 - 0 FC Krasnodar
FT FC Rostov 4 - 1 Dinamo Moscow
FT FK Akhmat 0 - 0 Lokomotiv Moscow
Russia - Premier League November 29
FT Ural 1 - 0 PFC Sochi
FT FC Ufa 4 - 0 FC Tambov
FT Rubin Kazan 1 - 0 CSKA Moscow
FT Spartak Moscow 2 - 0 FC Rotor Volgograd
Russia - Super Cup August 7
FT Zenit St. Petersburg 2 - 1 Lokomotiv Moscow
Russia - 1st Division November 29
FT FC Yenisey Krasnoyarsk 1 - 0 Tekstilshchik
FT FC Krasnodar II 1 - 1 Akron Tolyatti
FT FC Orenburg 2 - 1 Krylya Sovetov Samara
FT Spartak Moscow II 1 - 2 Irtysh
FT Veles Moscow 4 - 2 Shinnik Yaroslavl
FT Chertanovo Moscow 1 - 0 Neftekhimik
FT FC Alania Vladikavkaz 0 - 0 Nizhny Novgorod
FT FC Volgar 2 - 1 Chayka
FT Dinamo Briansk 1 - 0 Tom Tomsk
FT Fakel 3 - 0 SKA-Khabarovsk
FT Baltika 0 - 0 Torpedo Moscow
Russia - PFL: Group 1 November 20
FT Inter Cherkessk 0 - 0 FK Makhachkala
Russia - PFL: Group 1 November 21
FT Tuapse 2 - 4 Dinamo Stavropol
FT Mashuk-KMV 1 - 1 Anzhi Makhachkala
FT Druzhba 0 - 3 Chernomorets Novorossiysk
FT Forte Taganrog 0 - 0 Spartak Nalchik
Russia - PFL: Group 2 November 18
FT Zvezda Saint Petersburg 3 - 0 Luki-Energiya
Russia - PFL: Group 3 November 8
FT Kaluga 2 - 1 Metalurg Lypetsk
FT Kvant Obninsk 0 - 0 Sakhalin
FT Znamya Noginsk 0 - 1 Salyut Belgorod
FT Metalurg Vidnoe 2 - 3 Khimik-Arsenal
FT Fakel-M Voronezh 1 - 2 Strogino
FT Saturn Ramenskoye 5 - 1 Khimki 2
FT Sokol Saratov 0 - 2 FC Ryazan
FT Avangard Kursk 4 - 3 Krasny
Russia - PFL: Group 4 November 10
FT Ural II 0 - 1 FC Chelyabinsk
FT FC Orenburg II 0 - 0 NoSta
FT Lada SOK 0 - 0 Lada Tolyatti
FT Tyumen 1 - 2 Zvezda Perm
FT Volna Nizhny Novgorod 0 - 1 Volga Ulyanovsk
Russia - Premier League Women November 22
Postp. CSKA Moscow ? - ? FC Lokomotiv Moscow
Postp. FK Kubanochka Krasnodar ? - ? FC Zenit Saint Petersburg
FT Zhfk Yenisey Krasnoyarsk 0 - 1 Chertanovo Moscow
FT Zvezda-2005 Perm 2 - 1 VDV Ryazan
Russia - Russian Cup: Final Stage February 20, 2021
16:00 Khimki ? - ? Krylya Sovetov Samara
16:00 FC Rostov ? - ? FK Akhmat
16:00 CSKA Moscow ? - ? SKA-Khabarovsk
16:00 Dinamo Moscow ? - ? Spartak Moscow
16:00 FC Krasnodar ? - ? PFC Sochi
16:00 FC Ufa ? - ? Ural
16:00 Lokomotiv Moscow ? - ? FC Tambov
16:00 Zenit St. Petersburg ? - ? Arsenal Tula
Russia - Russian Cup: Group 1 October 21
FT Veles Moscow 1 - 3 Ural
Russia - Russian Cup: Group 10 October 21
FT Dinamo Briansk 0 - 2 FC Tambov
Russia - Russian Cup: Group 2 October 21
FT FC Yenisey Krasnoyarsk 1 - 0 Spartak Moscow
Russia - Russian Cup: Group 3 October 21
AP Tekstilshchik 0 - 0 Arsenal Tula
Russia - Russian Cup: Group 4 October 21
FT Chertanovo Moscow 0 - 4 FC Ufa
Russia - Russian Cup: Group 5 October 21
AP Nizhny Novgorod 1 - 1 Khimki
Russia - Russian Cup: Group 6 October 21
AP Shinnik Yaroslavl 1 - 1 FK Akhmat
Russia - Russian Cup: Group 7 October 21
FT Krylya Sovetov Samara 3 - 0 FC Rotor Volgograd
Russia - Russian Cup: Group 8 October 21
AP FC Orenburg 1 - 1 PFC Sochi
Russia - Russian Cup: Group 9 November 4
FT SKA-Khabarovsk 1 - 0 Rubin Kazan
Russia - Youth League: Group A December 1
FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 4 FC Spartak Moscow Reserve
FT Rostov Youth 0 - 1 FC Krasnodar
Russia - Youth League: Group A December 2
11:00 Limited coverage FC Akhmat Grozny Youth ? - ? Arsenal Youth
11:00 Limited coverage PFC Sochi Youth ? - ? FK Tambov Youth
12:00 Limited coverage Dinamo Moscow Youth ? - ? Rotor Volgograd Youth
Russia - Youth League: Group B December 2
10:00 Limited coverage Khimki Youth ? - ? Football Academy Of Konoplev
10:00 Limited coverage Lokomotiv Youth ? - ? UFA Youth
10:00 Limited coverage Strogino Moscow Youth ? - ? Rubin Youth
10:00 Limited coverage Uor-5 Youth ? - ? Zenit Youth
11:00 Limited coverage CSKA Youth ? - ? Ural Youth