ua ru

Football online - Spain Championship

Spain - LaLiga Santander October 16
19:30 Levante ? - ? Getafe
22:00 Real Sociedad ? - ? Mallorca
Spain - LaLiga Santander October 17
15:00 Rayo Vallecano ? - ? Elche
17:15 Celta Vigo ? - ? Sevilla
19:30 Villarreal ? - ? Osasuna
Postp. Granada ? - ? Atletico Madrid
Postp. Real Madrid ? - ? Athletic Bilbao
22:00 Barcelona ? - ? Valencia
Spain - LaLiga Santander October 18
20:00 Deportivo Alaves ? - ? Real Betis
22:00 Espanyol ? - ? Cadiz
Spain - Super Cup January 12
22:00 Atletico Madrid ? - ? Athletic Bilbao
Spain - Super Cup January 13
22:00 Barcelona ? - ? Real Madrid
Spain - Super Cup January 16
22:00 Atletico Madrid/Athletic Bilbao ? - ? Barcelona/Real Madrid
Spain - Copa del Rey April 17
FT Athletic Bilbao 0 - 4 Barcelona
Spain - Copa Federacion October 13
FT Ebro 1 - 0 Izarra
FT Pena Dep. Santa Eulalia 0 - 1 Lleida Esportiu
FT Guijuelo 2 - 1 Navalcarnero
FT Juventud Torremolinos CF 1 - 2 Cordoba
FT RS Gimnastica 0 - 4 SD Leioa
AET Real Aviles CF 0 - 3 Racing Santander
FT Yeclano 0 - 2 Xerez CD
FT Merida 0 - 2 Moralo CP
Spain - LaLiga Santander 20/21 May 21
FT Levante 2 - 2 Cadiz
Spain - LaLiga Santander 20/21 May 22
FT Celta Vigo 2 - 3 Real Betis
FT Eibar 0 - 1 Barcelona
FT Elche 2 - 0 Athletic Bilbao
FT Osasuna 0 - 1 Real Sociedad
FT Real Madrid 2 - 1 Villarreal
FT Real Valladolid 1 - 2 Atletico Madrid
FT SD Huesca 0 - 0 Valencia
Spain - LaLiga Santander 20/21 May 23
FT Granada 0 - 0 Getafe
FT Sevilla 1 - 0 Deportivo Alaves
Spain - LaLiga Smartbank October 15
FT Eibar 1 - 0 Almeria
Spain - LaLiga Smartbank October 16
17:00 Girona ? - ? SD Huesca
17:00 SD Amorebieta ? - ? Cartagena
19:15 Las Palmas ? - ? Tenerife
21:30 Malaga ? - ? Real Zaragoza
22:00 Sporting Gijon ? - ? Alcorcon
Spain - LaLiga Smartbank October 17
15:00 UD Ibiza ? - ? Mirandes
17:00 Leganes ? - ? Real Valladolid
19:15 Burgos CF ? - ? Lugo
19:15 Real Sociedad B ? - ? Real Oviedo
22:00 Ponferradina ? - ? Fuenlabrada
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 October 15
FT CD Calahorra 2 - 4 Real Union
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 October 16
18:00 Leonesa ? - ? Extremadura
18:00 SD Logrones ? - ? Zamora
20:00 Deportivo La Coruna ? - ? San Sebastian de los Reyes
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 October 17
13:00 Internacional de Madrid CF ? - ? Logrones
13:00 Rayo Majadahonda ? - ? Celta Vigo B
13:00 Real Valladolid B ? - ? Athletic Bilbao B
13:00 Tudelano ? - ? Racing de Ferrol
18:00 CD Badajoz ? - ? Racing Santander
18:00 CF Talavera de la Reina ? - ? Unionistas de Salamanca
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 October 15
FT Sabadell 1 - 0 Atletico Sanluqueno CF
FT Alcoyano 3 - 2 UCAM Murcia
FT FC Andorra 1 - 0 San Fernando CD
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 October 16
18:00 Castellon ? - ? Gimnastic
18:00 Linares Deportivo ? - ? Algeciras
20:00 Betis Deportivo Balompie ? - ? Villarreal B
22:00 Real Madrid Castilla ? - ? Barcelona B
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 October 17
13:00 Linense ? - ? UD Cornella
13:00 UE Costa Brava ? - ? Atletico Baleares
18:00 Sevilla Atletico ? - ? Albacete
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 October 16
18:00 UC Ceares ? - ? Coruxo F.C.
19:00 UP Langreo ? - ? AD Union Adarve
20:00 Pontevedra ? - ? UD Llanera
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 October 17
13:00 CD Mostoles Urjc ? - ? CD Arenteiro
13:00 Leganes B ? - ? Bergantinos CF
18:00 CD Cristo Atletico ? - ? Real Aviles CF
18:00 Compostela ? - ? Marino Luanco
18:00 Salamanca CF UDS ? - ? Gimnastica Segoviana
20:00 Arosa SC ? - ? Navalcarnero
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 October 16
17:00 UD Logrones B ? - ? Arenas Getxo
18:00 Osasuna B ? - ? Racing Rioja CF
18:00 U. Mutilvera ? - ? San Juan
19:00 Racing Santander B ? - ? Pena Sport
20:00 SD Gernika ? - ? Burgos Promesas
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 October 17
18:00 Izarra ? - ? Real Sociedad C
18:00 Naxara CD ? - ? CD Cayon
18:00 Tropezon ? - ? CD Laredo
19:00 Sestao ? - ? CD Ardoi
Spain - Segunda Division RFEF: Group 3 October 16
18:00 Terrassa FC ? - ? CE Andratx
18:30 Ejea ? - ? Badalona
Spain - Segunda Division RFEF: Group 3 October 17
12:30 SD Formentera ? - ? Ebro
13:00 Espanyol B ? - ? SD Tarazona
13:00 FC Cerdanyola Del Valles ? - ? CD Ibiza Islas Pitiusas
13:00 Pena Dep. Santa Eulalia ? - ? CE Europa
13:00 SD Huesca B ? - ? AE Prat
17:30 CD Brea ? - ? Numancia
18:00 Lleida Esportiu ? - ? CD Teruel
Spain - Segunda Division RFEF: Group 4 October 17
12:30 CD Coria ? - ? Las Palmas B
13:00 Mensajero ? - ? Cordoba
13:00 UD Montijo ? - ? Velez CF
13:00 UD San Fernando ? - ? Cacereno
13:00 UD Tamaraceite ? - ? Villanovense
13:00 Xerez Deportivo FC ? - ? AD Ceuta FC
17:00 Cadiz B ? - ? CF Panaderia Pulido
18:00 Don Benito ? - ? Merida
19:00 Antequera CF ? - ? CD San Roque
Spain - Segunda Division RFEF: Group 5 October 17
13:00 Atletico Mancha Real ? - ? Mar Menor Club de Futbol
13:00 Melilla ? - ? Socuellamos
18:00 CD Toledo Sad ? - ? CF Intercity
18:00 Calvo Sotelo Puertollano ? - ? La Nucia
18:00 Marchamalo CD ? - ? Granada B
19:00 Aguilas CF ? - ? UD Alzira
19:00 Hercules ? - ? Atletico Levante UD
19:00 Real Murcia ? - ? CA Pulpileno
19:30 Club Deportivo Eldense ? - ? CD El Ejido 2012
Spain - Tercera RFEF: Group 1 October 12
FT CD Choco 2 - 1 SD Sofan
FT Polvorin FC 2 - 0 SD Juvenil de Ponteareas
FT Racing Club Villalbes 1 - 0 UD Somozas
FT Viveiro CF 2 - 2 CD BARCO
FT CD Estradense 1 - 0 Athletic Arnoia
FT CF Noia 2 - 1 Alondras CF
FT Ourense CF 0 - 0 RC Deportivo Fabril
FT Rapido de Bouzas 2 - 0 Csd Arzua
Spain - Tercera RFEF: Group 1 October 17
13:30 Silva SD ? - ? CD Estradense
18:00 Alondras CF ? - ? Viveiro CF
18:00 Athletic Arnoia ? - ? Rapido de Bouzas
18:00 Csd Arzua ? - ? Racing Club Villalbes
18:00 SD Sofan ? - ? Ourense CF
18:00 UD Somozas ? - ? CF Noia
18:30 CD BARCO ? - ? Polvorin FC
19:00 SD Juvenil de Ponteareas ? - ? CD Choco
Spain - Tercera RFEF: Group 10 October 12
FT CD Utrera 1 - 1 CD Rota
FT Cordoba CF B 1 - 0 Conil CF
FT Los Barrios 3 - 1 Cabecense
FT UD Tomares 1 - 0 CA Antoniano
FT AD Cartaya 0 - 0 FC Sevilla C
FT AD Ceuta B 0 - 2 CD Ciudad de Lucena
FT CD Pozoblanco 1 - 0 Salerm Puente Genil FC
Postp. Recreativo Huelva ? - ? Xerez CD
Spain - Tercera RFEF: Group 10 October 16
18:00 CD Rota ? - ? AD Ceuta B
19:30 CD Gerena ? - ? Cordoba CF B
Spain - Tercera RFEF: Group 10 October 17
13:00 CA Antoniano ? - ? CD Utrera
13:00 Cabecense ? - ? CD Ciudad de Lucena
13:00 Los Barrios ? - ? CD Pozoblanco
18:30 Conil CF ? - ? Recreativo Huelva
19:30 Salerm Puente Genil FC ? - ? AD Cartaya
20:00 Xerez CD ? - ? UD Tomares
Spain - Tercera RFEF: Group 11 October 12
FT CD Constancia 0 - 0 CF Platges de Calvia
FT CD Campos 3 - 1 UD Son Veri
FT CE Santanyi 0 - 1 CF Soller
FT Felanitx 0 - 1 CE Mercadal
FT Inter Ibiza CD 2 - 1 CD Murense
FT RCD Mallorca B 2 - 1 Poblense
FT SD Portmany 2 - 2 Ibiza Sant Rafel FC
FT CD Serverense 0 - 2 PE Sant Jordi
FT CD Llosetense 1 - 1 CD Binisalem
FT UD Collerense 1 - 0 UD Rotlet Molinar
Spain - Tercera RFEF: Group 11 October 16
18:00 CD Manacor ? - ? Felanitx
18:00 Poblense ? - ? CD Llosetense
18:30 UD Rotlet Molinar ? - ? CD Serverense
Spain - Tercera RFEF: Group 11 October 17
12:30 Ibiza Sant Rafel FC ? - ? UD Collerense
13:00 CE Mercadal ? - ? CD Campos
13:00 CF Platges de Calvia ? - ? SD Portmany
13:00 PE Sant Jordi ? - ? CE Santanyi
14:00 UD Son Veri ? - ? Inter Ibiza CD
16:45 CD Murense ? - ? CD Constancia
18:00 CF Soller ? - ? RCD Mallorca B
Spain - Tercera RFEF: Group 12 October 12
FT CD La Cuadra 0 - 0 CD Marino
FT CD Buzanada 1 - 0 CD Union Sur Yaiza
FT CD Vera 2 - 1 CD Herbania
Postp. Tenisca SD ? - ? CD Tenerife B
FT UD Gran Tarajal 1 - 2 UD Villa Santa Brigida
FT UD Las Palmas C 2 - 1 CD Santa Ursula
FT UD Las Zocas 2 - 1 CF Union Viera
Spain - Tercera RFEF: Group 12 October 13
FT Lanzarote UD 0 - 0 CD Atletico Paso
Spain - Tercera RFEF: Group 12 October 16
FT Arucas CF 3 - 0 UD Las Zocas
13:00 CF Union Viera ? - ? CD Vera
16:15 CD Union Sur Yaiza ? - ? Tenisca SD
18:00 CD Santa Ursula ? - ? UD Gran Tarajal
20:00 CD Marino ? - ? UD Las Palmas C
Spain - Tercera RFEF: Group 12 October 17
13:30 CD Herbania ? - ? CD Buzanada
14:00 CD Atletico Paso ? - ? CD La Cuadra
14:00 CD Tenerife B ? - ? Lanzarote UD
Spain - Tercera RFEF: Group 13 October 13
Postp. CD Bullense ? - ? Yeclano
15:00 Lorca Deportiva ? - ? Mazarron CF
FT Racing Murcia 2 - 0 UD Caravaca
FT Real Murcia B 1 - 2 Ucam Murcia II
FT FC La Union Atletico 3 - 0 CD Bala Azul
Postp. Mazarron CF ? - ? Lorca Deportiva
FT Cartagena FC-Ucam 2 - 0 CF Castillo Huercal Overa
FT FC Cartagena II 2 - 0 Cap Ciudad de Murcia
FT Los Garres 1 - 1 EG El Palmar CF
FT Deportiva Minera 0 - 1 Archena Sport FC
Spain - Tercera RFEF: Group 13 October 17
13:00 EG El Palmar CF ? - ? Deportiva Minera
13:00 Mazarron CF ? - ? FC La Union Atletico
18:00 Ucam Murcia II ? - ? Racing Murcia
18:00 Yeclano ? - ? Los Garres
18:30 Archena Sport FC ? - ? Cartagena FC-Ucam
18:30 CD Bala Azul ? - ? FC Cartagena II
18:30 UD Caravaca ? - ? Lorca Deportiva
19:00 CF Castillo Huercal Overa ? - ? Real Murcia B
20:30 Cap Ciudad de Murcia ? - ? CD Bullense
Spain - Tercera RFEF: Group 14 October 17
12:45 UP Plasencia ? - ? CF Trujillo
13:00 CD Badajoz B ? - ? Olivenza FC
13:00 CD Miajadas ? - ? Moralo CP
18:00 Extremadura UD B ? - ? CD Diocesano
18:30 Jerez CF ? - ? CD Azuaga
19:00 CD Don Alvaro ? - ? AD Llerenense
19:00 Cpvo Arroyo ? - ? SP Villafranca
19:00 EMD Aceuchal ? - ? CD Calamonte
Spain - Tercera RFEF: Group 15 October 16
17:00 Beti Kozkor KE ? - ? CD Beti Onak
17:00 Club Deportivo Huarte ? - ? CD Cortes Navarre
17:30 CD Cantolagua ? - ? CD Corellano
17:30 CD Gares ? - ? Valle de Egues
18:00 CD Subiza ? - ? CD Azkoyen
18:00 Udc Txantrea Kke ? - ? CD Murchante
18:30 Ucd Burlades ? - ? CD Avance Ezcabarte
Spain - Tercera RFEF: Group 15 October 17
17:30 CA Cirbonero ? - ? Pamplona
Spain - Tercera RFEF: Group 16 October 16
18:00 Rapid de Murillo ? - ? Yague CF
Spain - Tercera RFEF: Group 16 October 17
13:00 CD Berceo ? - ? CD Anguiano
13:00 CD Varea ? - ? CA River Ebro
18:00 Alfaro CD ? - ? CD Agoncillo
18:00 Club Haro Deportivo ? - ? Cdfc La Calzada
18:00 SD Oyonesa ? - ? CD Calahorra B
18:30 CD Arnedo ? - ? Casalarreina CF
18:30 CD Cenicero ? - ? CA Vianes
Spain - Tercera RFEF: Group 17 October 17
12:30 CD Giner Torrero ? - ? CF Santa Anastasia
12:30 Deportivo Aragon ? - ? Barbastro UD
17:00 UD Biescas ? - ? CD Binefar
18:00 CD Carinena ? - ? CF Calamocha
18:00 CD Caspe ? - ? Cuarte CD
18:00 CF Atletico de Monzon ? - ? CF Illueca
18:00 CF Epila ? - ? Robres CD
18:00 SD Borja ? - ? CD Belchite 97
Spain - Tercera RFEF: Group 18 October 16
18:00 Guadalajara ? - ? CD Manchego Ciudad Real
19:00 CD AZUQUECA ? - ? UD Almansa
19:00 CD Tarancon ? - ? CD Hogar Alcarreno
19:00 Villarrubia CF ? - ? CD Villacanas
Spain - Tercera RFEF: Group 18 October 17
13:00 CD Miguelturreno ? - ? Conquense
13:00 Cp Villarrobledo ? - ? Albacete Balompie B
FT AD San Clemente 3 - 0 La Roda CF
18:00 CD Huracan de Balazote ? - ? CD Torrijos
18:30 CD Quintanar Del Rey ? - ? CD Illescas
Spain - Tercera RFEF: Group 2 October 12
FT CD Lealtad 1 - 1 L Entregu CF
FT CD Roces 0 - 1 CD Praviano
FT El San Martin Ra 0 - 1 SD Lenense
FT Up Langreo B 2 - 1 Sporting Gijon B
FT CD Tuilla 1 - 3 CD Llanes
FT Real Titanico FC 2 - 0 CD Mosconia
FT Luarca CF 1 - 0 CD Covadonga
FT UD Gijon Industrial 2 - 2 Navarro CF
FT Caudal Deportivo 1 - 1 CD Colunga
FT Urraca CF 1 - 2 Real Oviedo B
Spain - Tercera RFEF: Group 2 October 16
18:00 CD Roces ? - ? Caudal Deportivo
Spain - Tercera RFEF: Group 2 October 17
13:00 CD Covadonga ? - ? El San Martin Ra
13:00 CD Llanes ? - ? CD Lealtad
13:00 Navarro CF ? - ? Real Titanico FC
13:00 Real Oviedo B ? - ? UD Gijon Industrial
13:00 SD Lenense ? - ? Urraca CF
13:00 Sporting Gijon B ? - ? CD Tuilla
17:45 CD Colunga ? - ? Up Langreo B
17:45 CD Praviano ? - ? CD Mosconia
18:00 L Entregu CF ? - ? Luarca CF
Spain - Tercera RFEF: Group 3 October 16
17:30 UC Cartes ? - ? Castro FC
18:00 SD Barreda Balompie ? - ? CD Guarnizo
18:00 UD Samano ? - ? SD Atletico Albericia
Spain - Tercera RFEF: Group 3 October 17
18:00 CD Colindres ? - ? AD Siete Villas
18:00 SD Noja ? - ? UM Escobedo
18:00 SD Textil Escudo ? - ? CD Naval
18:00 Selaya FC ? - ? SD Torina
18:30 CF Vimenor ? - ? RS Gimnastica
Spain - Tercera RFEF: Group 4 October 12
FT CD Basconia 1 - 0 Uritarra KT
FT Santutxu FC 1 - 2 Barakaldo
FT Portugalete 1 - 0 Amurrio Club
Postp. Urduliz Ft ? - ? SD Leioa
FT Deportivo Alaves B 3 - 1 Lagun Onak
FT Beti Gazte Kj Ke 2 - 3 Pasaia Ke
FT CD Anaitasuna 0 - 0 Tolosa CF
FT CD Aurrera Ondarroa 0 - 2 CD Vitoria
FT SD Beasain 1 - 2 SD Deusto
FT Cultural De Durango 2 - 2 CD San Ignacio
Spain - Tercera RFEF: Group 4 October 16
18:30 Amurrio Club ? - ? Beti Gazte Kj Ke
18:00 Lagun Onak ? - ? CD Aurrera Ondarroa
17:30 Pasaia Ke ? - ? CD Basconia
17:30 Tolosa CF ? - ? Urduliz Ft
18:30 Uritarra KT ? - ? Cultural De Durango
Spain - Tercera RFEF: Group 4 October 17
18:00 Barakaldo ? - ? SD Leioa
13:00 CD San Ignacio ? - ? CD Anaitasuna
19:00 CD Vitoria ? - ? Portugalete
18:00 SD Deusto ? - ? Deportivo Alaves B
12:00 Santutxu FC ? - ? SD Beasain
Spain - Tercera RFEF: Group 5 October 17
13:00 CE L'Hospitalet ? - ? EC Granollers
13:00 UE Castelldefels ? - ? CF Pobla de Mafumet
13:30 FC Vilafranca ? - ? Girona FC B
18:00 UE Olot ? - ? San Cristobal Cp
18:30 Figueres ? - ? CE Manresa
19:00 UE Sant Andreu ? - ? Ee Guineueta
19:00 UE Vilassar de Mar ? - ? Fundacio Esportiva Grama
20:00 UE Sants ? - ? FC Asco
Spain - Tercera RFEF: Group 6 October 12
FT Athletic Torrellano 1 - 1 CD Acero
FT Atzeneta UE 1 - 0 FC J. Espanol de San Vicente
FT Silla CF 1 - 1 Recambios Colon CD
FT Villajoyosa CF 0 - 0 CD Olimpic de Xativa
FT CD Roda 0 - 0 CD Castellon B
FT CF Villarreal C 0 - 1 Torrent CF
FT Elche B 1 - 1 Valencia CF Mestalla
FT Callosa Deportiva CF 1 - 1 Orihuela
Spain - Tercera RFEF: Group 6 October 13
FT Atletico Saguntino 2 - 2 Hercules CF B
Spain - Tercera RFEF: Group 6 October 16
18:00 FC J. Espanol de San Vicente ? - ? Villajoyosa CF
19:00 UD Beniganim ? - ? Elche B
19:00 Valencia CF Mestalla ? - ? Atzeneta UE
Spain - Tercera RFEF: Group 6 October 17
12:30 Recambios Colon CD ? - ? Atletico Saguntino
13:00 CD Castellon B ? - ? Silla CF
13:00 Hercules CF B ? - ? Athletic Torrellano
18:00 CD Olimpic de Xativa ? - ? Callosa Deportiva CF
18:30 Orihuela ? - ? CD Roda
19:00 CD Acero ? - ? CF Villarreal C
Spain - Tercera RFEF: Group 7 October 16
17:00 Alcobendas Sport ? - ? Rayo Vallecano B
Spain - Tercera RFEF: Group 7 October 17
12:15 AD Complutense Alcala ? - ? Atletico Madrid B
12:30 AD Parla ? - ? AD Torrejon CF
12:30 SAD Villaverde San Andres ? - ? CDF Tres Cantos
12:30 Trival Valderas A. ? - ? Getafe B
13:00 AD Villaviciosa ? - ? AD Alcorcon B
13:00 CD Ursaria ? - ? CF Fuenlabrada B
13:00 CF Pozuelo de Alarcon ? - ? RCD Carabanchel
13:00 RSD Alcala ? - ? Colonia Moscardo
19:00 ED Moratalaz ? - ? Las Rozas CF
Spain - Tercera RFEF: Group 8 October 12
FT CD Mirandes B 0 - 0 Atletico Tordesillas
FT CD Ribert 0 - 2 CF Palencia
FT Atletico Astorga FC 2 - 1 CD Virgen Del Camino
FT Ciudad Rodrigo CF 1 - 0 UD Santa Marta
FT Jupiter Leones 3 - 1 Atletico Bembibre
FT Real Avila CF 1 - 0 CD Colegios Diocesanos
FT Arandina CF 2 - 0 SD Almazan
Spain - Tercera RFEF: Group 8 October 16
17:00 CD Colegios Diocesanos ? - ? Guijuelo
17:30 CD Numancia B ? - ? Ciudad Rodrigo CF
17:30 UD Santa Marta ? - ? Atletico Astorga FC
Spain - Tercera RFEF: Group 8 October 17
12:45 CD Virgen Del Camino ? - ? CD Mirandes B
13:00 Salamanca CF Uds B ? - ? Jupiter Leones
17:30 Atletico Bembibre ? - ? CD Ribert
17:30 Atletico Tordesillas ? - ? Real Avila CF
17:30 CF Palencia ? - ? Arandina CF
Spain - Tercera RFEF: Group 9 October 12
FT Atletico Malagueno 1 - 1 CD Alhaurino
FT CD Huetor Vega 2 - 1 Alhaurin de La Torres CF
FT El Palo 2 - 0 CDI Melilla
FT UD Torre Del Mar 2 - 2 Atletico Porcuna CF
FT Almeria B 2 - 2 Udc Torredonjimeno
FT UD San Pedro 1 - 0 Marbella FC
Postp. CF Motril ? - ? Juventud Torremolinos CF
FT Real Jaen 0 - 0 CD Huetor Tajar
Spain - Tercera RFEF: Group 9 October 16
14:00 CDI Melilla ? - ? UD San Pedro
Spain - Tercera RFEF: Group 9 October 17
13:00 Alhaurin de La Torres CF ? - ? El Palo
13:00 Marbella FC ? - ? Atletico Malagueno
13:15 CD Alhaurino ? - ? Real Jaen
17:00 Juventud Torremolinos CF ? - ? UD Torre Del Mar
19:00 CD Huetor Tajar ? - ? CF Motril
19:00 Udc Torredonjimeno ? - ? CD Huetor Vega
20:00 CD Torreperogil ? - ? Almeria B
Spain - Women's Copa de la Reina October 13
FT Oviedo Moderno Women 3 - 1 CD Femarguin Women
Spain - Women's Primera Division October 16
78' Valencia Women 1 - 0 Rayo Vallecano Women Live
19:00 Sevilla Women ? - ? Real Madrid Women
Spain - Women's Primera Division October 17
12:30 Eibar Women ? - ? Real Betis Women
13:00 Huelva Women ? - ? Barcelona Women
13:00 Madrid CF Women ? - ? Deportivo Alaves
14:00 UD Granadilla Tenerife Sur Women ? - ? Atletico Madrid Women
17:00 Athletic Bilbao Women ? - ? Villarreal
17:00 Real Sociedad Women ? - ? Levante Women
Spain - Women's Super Cup January 12
FT Levante Women 3 - 1 Logrono Women
Spain - Women's Super Cup January 13
AP Atletico Madrid Women 1 - 1 3 - 1 Barcelona Women
Spain - Women's Super Cup January 16
FT Levante Women 0 - 3 Atletico Madrid Women