ru en

Результати футбольних матчів

Ліга чемпіонів - кваліфікація 03 серпня
FT Мальме 2 - 1 Рейнджерс
FT Спарта Прага 0 - 2 Монако
FT Клуж 1 - 1 Янг Бойз
FT Генк 1 - 2 Шахтар Д.
FT ПСВ Ейндховен 3 - 0 Мідтьюлланд
FT Црвена Звезда 1 - 1 Шериф
FT Олімпіакос 1 - 1 Лудогорець
Ліга чемпіонів - кваліфікація 04 серпня
20:00 Спартак Москва ? - ? Бенфіка
21:00 Динамо Загреб ? - ? Легія
21:00 Ференцварош ? - ? Славія Прага
Ліга Європи - Кваліфікація 03 серпня
FT Нефтчі 2 - 2 ХІК
Ліга Європи - Кваліфікація 05 серпня
17:00 Кайрат ? - ? Алашкерт
18:45 Яблонец ? - ? Селтік
19:00 Лінкольн ? - ? Слован Братислава
19:00 Омонія Нікосія ? - ? Флора Таллінн
21:00 Галатасарай ? - ? St. Johnstone
21:00 Mura ? - ? Zalgiris Vilnius
21:30 Рапід Відень ? - ? Anorthosis
Німеччина - Регіональна Bayern 03 серпня
FT Нюрнберг II 0 - 3 Байройт
FT Гройтер Фюрт II 0 - 3 Бухбах
FT Аубштадт 4 - 0 Вікторія Ашафенбург
FT VfB Eichstaett 1 - 0 FC Pipinsried
FT Аугсбург II 3 - 1 1860 Rosenheim
FT Бурггаузен 5 - 2 ФК Швейнфурт
FT ФК Иллетизен 1 - 1 TSV Rain/Lech
FT SC Eltersdorf 1 - 1 Шалдинг-Хейнинг
FT Хеймстетен 0 - 2 Унтерхахінг
FT ФК Меммінген 0 - 4 Баварія II
Міжнародні товариські матчі 03 серпня
FT Аланьяспор 2 - 0 Rizespor
FT Твенте 0 - 1 Венеція
Canc. Спеція ? - ? Тренто
FT Ельче 1 - 1 Картахена
FT Ліннський місто Кінга 1 - 0 Пітерборо Юнайтед
FT Норвіч Сіті 5 - 0 Джіллінгем
FT Sao Paulo RS 4 - 0 Sport Club Rio Grande RS
FT Естремадура 0 - 1 Талавера де ла Рейна
FT Осетт Юнайтед 0 - 1 Йорк Сіті
FT Манчестер Сіті 4 - 1 Блекпул
FT Крей Уондерерс 2 - 2 Веллінг Юнайтед
Canc. SC Retz ? - ? Nussdorfer AC
FT FC J. Espanol de San Vicente 1 - 1 Єклано
FT Лорка Депортіва 2 - 1 Mar Menor Club de Futbol
FT Труро Сіті 1 - 0 Ексетер Сіті
FT Альфретон Таун 0 - 1 Грімсбі Таун
FT Темворт 3 - 1 Бірмінгем Сіті
FT SV Donau 4 - 0 Simmeringer SC
FT SV Wildon 2 - 1 Sturm Graz (A)
FT Олот 1 - 3 Барселона B
FT Фарнборо 2 - 1 Вокінг
FT Телфорд 1 - 1 Стаффорд Рейнджерс
FT Траффорд 4 - 2 Ештон Юнайтед
FT Antalyaspor 0 - 1 Altay
FT Істанбул Башакшехі 2 - 2 Hatayspor
20:00 TB Jahn Zeiskam ? - ? FC Astoria Walldorf
FT RW Ahlen 1 - 1 Hammer SpVg
FT Брайтхаус Таун 2 - 2 Фарслі Селтік АФК
FT Іст Грінсід Таун 1 - 2 Хоршем
FT Хитчин Таун 1 - 1 Bedford Town Football Club
FT Алвечерч 3 - 1 Саттон Колдфілд Таун
FT Ейвелі 2 - 4 Льюїс
FT Бішопс Стортфорд 2 - 5 Пітерборо Спорт
FT Cray Valley Paper Mills 3 - 2 Летерхед
FT St Albans City 2 - 0 Хендон
21:45 Уінгейт енд Фінчлі ? - ? Аксбрідж
FT Уиттон Альбіон 1 - 2 Марін
FT Сельта Віго 0 - 0 Gil Vicente
FT SV Zeilsheim 1 - 6 ФСФ Франкфурт
FT Фавершема Місто 2 - 1 Маргейт
FT Хангерфорд Таун 3 - 2 Суїндон Супермарин
FT Хайд Юнайтед 2 - 0 Curzon Ashton FC
FT Лінкольн Юнайтед 2 - 2 Сполдінг Юнайтед
FT Поттерс Бар Таун 3 - 1 Ройстон Таун
FT Slimbridge AFC 0 - 4 Уестон-сьюпер-Мер
FT Стаурбридж 1 - 3 Хейлсовен
FT Вінчестер Сіті 1 - 1 Метрополітен Поліс
FT HHC 1 - 1 Excelsior '31
FT Юніоністас де Саламанка 3 - 0 Леганес B
FT CD Loja 0 - 1 Juventud Torremolinos CF
FT TEC 2 - 1 GVVV Veenendaal
FT Уоррінгтон Таун 1 - 2 Саутпорт
FT Чіппенгем Таун 2 - 2 Істлі
18:00 Gjilani ? - ? Kek-U
FT Dundela 1 - 3 Гленторан
FT Бредфорд ПА 1 - 2 Олтрінчем
FT Гайзлі 1 - 2 ФК Галіфакс Таун
FT Санта Еулалія 0 - 2 Ібіца
FT Чорлі 1 - 3 Евертон U23
Міжнародні товариські матчі 04 серпня
12:00 Осасуна ? - ? Логроньєс
13:00 Belenenses SAD ? - ? Рома
20:00 Мальорка ? - ? Уеска
18:30 Кальярі ? - ? Ольбія
19:00 Calcio Padova ? - ? Порденоне
19:00 Фенербахче ? - ? Динамо Київ
19:00 Wisla Krakow ? - ? Наполі
20:00 Bergantinos CF ? - ? Депортиво Ла-Корунья
20:00 FC Salzburg ? - ? Барселона
Canc. Хетафе ? - ? Бешикташ
20:00 Геракл ? - ? HSC '21
20:00 Леганес ? - ? Фуенлабрада
21:00 Кадіс ? - ? Атлетико Мадрид
21:00 Реал Вальядолід ? - ? Райо Вальєкано
21:00 Саутгемптон ? - ? Леванте
21:00 Саутенд Юнайтед ? - ? Брентфорд
21:15 Аякс ? - ? Лідс Юнайтед
21:30 Валенсія ? - ? Мілан
21:45 Челсі ? - ? Тоттенхем Хотспур
21:45 Лестер Сіті ? - ? Вільярреал
22:00 Реал Сарагоса ? - ? Хетафе
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 2 04 серпня
18:00 ФК Рязань ? - ? Сахалін
Russia - FNL 2: Group 4 04 серпня
16:00 Носта ? - ? Іртиш
17:00 FC Orenburg II ? - ? Динамо Барнаул
Russia - Russian Cup: Qualification 04 серпня
15:00 ФК Єнісей Красноярськ ? - ? Акрон Тольятті
17:00 Металург Липецьк ? - ? Текстильник
18:00 ФК Волгарь ? - ? Кубань Краснодар
18:00 Камаз ? - ? Нафтохімік
18:00 Велес Москва ? - ? Томь
19:00 Fakel Voronezh ? - ? FC Olimp Dolgoprudny
19:00 Торпедо Москва ? - ? SKA-Khabarovsk