ru en

Футбол онлайн. Чемпіонат Франції

Франція - Національний чемпіонат 23 січня
FT  Безьє 1 - 2 Дюнкерк
Франція - Національний чемпіонат 24 січня
17:00 Кевийи ? - ? По
19:00 Ліон ла Дюшер ? - ? Villefranche Beaujolais
19:00 FC Bastia Borgo ? - ? Авранш
19:00 Газелек Аяччо ? - ? SC Toulon
19:00 Le Puy Foot 43 Auvergne ? - ? Конкарно
19:00 Ред Стар ? - ? Bourg en Bresse Peronnas
19:00 Шоле ? - ? Лаваль
19:00 Булонь ? - ? Кретей
Франція - Суперкубок 3, 2019 серпня
FT Paris Saint-Germain 2 - 1 Ренн
Франція - Кубок Ліги 21 січня
AP Lyon 2 - 2 Лілль
Франція - Кубок Ліги 22 січня
FT Реймс 0 - 3 Paris Saint-Germain
Франція - Ліга 1 24 січня
19:45 Ніцца ? - ? Ренн
Франція - Ліга 1 25 січня
16:30 Марсель ? - ? Анже
19:00 Монако ? - ? Страсбург
19:00 Сент-Етьєн ? - ? Нім
19:00 Монпельє ? - ? Діжон
19:00 Брест ? - ? Ам'єн
19:00 Реймс ? - ? Мец
Франція - Ліга 1 26 січня
14:00 Ліон ? - ? Тулуза
16:00 Нант ? - ? Бордо
20:00 Лілль ? - ? Paris Saint-Germain
Франція - Ліга 2 24 січня
19:00 Осер ? - ? Сошо
19:00 Лор'ян ? - ? Нансі
19:00 Гренобль ? - ? Шамблі
19:00 Шатору ? - ? Ніор
19:00 ФК Париж ? - ? Родез
19:00 Кан ? - ? Аяччо
19:00 Орлеан ? - ? Генгам
19:00 Валансьєнн ? - ? Ле-Ман
Франція - Ліга 2 25 січня
14:00 Ланс ? - ? Клермон
Франція - Ліга 2 27 січня
19:45 Гавр ? - ? Труа
Франція - Кубок 17 січня
FT US Granvillaise 0 - 3 Марсель
Франція - Кубок 18 січня
AET Епіналь 1 - 0 St Pierroise JS
FT Ніцца 2 - 1 Ред Стар
FT Prix-les-Mezieres 0 - 1 FC de Limonest
FT Бельфор 3 - 1 Нансі
FT Гонфрвіль 0 - 2 Лілль
FT Angouleme 1 - 5 Страсбург
FT ФК Париж 2 - 3 Сент-Етьєн
FT Нант 3 - 4 Ліон
Франція - Кубок 19 січня
FT Athletico Marseille 0 - 2 Ренн
FT Діжон 5 - 0 Нім
FT Монпельє 5 - 0 Кан
FT Rouen 1 - 4 Анже
FT Лор'ян 0 - 1 Paris Saint-Germain
Франція - Кубок 20 січня
FT St-Pryve St-Hilaire 1 - 3 Монако
France - Division 1 :: Women 25 січня
14:30 Бордо ? - ? Dijon Foot
14:30 Генгам ? - ? Марсель
14:30 Монпельє ? - ? Флері Мерогіс
14:30 ФК Париж ? - ? ASJ Soyaux
14:30 ПСЖ ? - ? Мец
France - Division 1 :: Women 26 січня
16:00 Olympique Lyonnais ? - ? Реймс
France - National 2:: group A 25 січня
15:00 Ленс B ? - ? Schiltigheim
15:00 Лілль B ? - ? SC Bastia
16:00 FCSR Haguenau ? - ? Бельфор
16:00 Reims B ? - ? St Maur Lusitanos
17:00 Круа ? - ? Епіналь
17:00 Дранси ? - ? Седан
17:00 Мюлуз ? - ? Sainte Genevieve
17:00 Saint-Quentin ? - ? Бобіньї
France - National 2:: group B 25 січня
17:00 Angers B ? - ? US Granvillaise
17:00 C Chartres Football ? - ? Уазель
17:00 Guingamp B ? - ? Лорьян B
17:00 Пуассі ? - ? Антанта
17:00 Rouen ? - ? Vannes
17:00 Сен-Мало ? - ? Мант
17:00 Вітре ? - ? Stade Briochin
France - National 2:: group B 26 січня
13:30 FC Fleury 91 ? - ? Gobelins
France - National 2:: group C 24 січня
18:00 Стаде Борделе ? - ? Нант B
France - National 2:: group C 25 січня
15:00 Монпельє B ? - ? Bourges Foot
16:00 Андрезьє ? - ? Chamalieres
17:00 Angouleme ? - ? Бержерак Перігорд
17:00 Блуа ? - ? Сент-Етьєн В
17:00 Ле-Ерб'є ? - ? St-Pryve St-Hilaire
17:00 Сет ? - ? Роморантен
17:00 Треліссак ? - ? Коломьє
France - National 2:: group D 25 січня
15:00 Ліон B ? - ? US Marseille Endoume Catalans
17:00 Єр ? - ? Nimes B
17:00 Louhans Cuiseaux ? - ? Жура Сюд
17:00 Marignane Gignac ? - ? Annecy FC
17:00 Marseille B ? - ? Монако B
17:00 Мартіг ? - ? Etoile Frejus Saint-Raphael
17:00 RC Grasse ? - ? Monts d'Or Azergues
17:00 Санкт-священик ? - ? Moulins Yzeure