ru en

Футбол. Чемпіонат Німеччини

Німеччина - Бундесліга 13 серпня
21:30 Боруссія Менхенгладбах ? - ? Баварія Мюнхен
Німеччина - Бундесліга 14 серпня
16:30 Армінія Білефельд ? - ? Фрайбург
16:30 Аугсбург ? - ? Гоффенгайм
16:30 Уніон Берлін ? - ? Баєр Леверкузен
16:30 Штутгарт ? - ? Гройтер Фюрт
16:30 Вольфсбург ? - ? Бохум
19:30 Боруссія Дортмунд ? - ? Айнтрахт Франкфурт
Німеччина - Бундесліга 15 серпня
16:30 Майнц ? - ? РБ Лейпциг
18:30 Кельн ? - ? Герта Берлін
Німеччина - Бундесліга 13 серпня
19:00 Ліппштадт ? - ? Реда-Віденбрюк
Німеччина - Бундесліга 14 серпня
15:00 Боннер ? - ? РВ Ессен
15:00 Фортуна Дюссельдорф II ? - ? Шпортфройнде
15:00 Фортуна Кельн ? - ? FC Wegberg-Beeck
15:00 Обергаузен ? - ? Юрдінген
15:00 Preussen Muenster ? - ? Алеманнія Аахен
15:00 SV Straelen ? - ? RW Ahlen
15:00 Хомберг ? - ? Боруссія Менхенгладбах II
15:00 Вупперталь ? - ? Рудингхаусен
Німеччина - Бундесліга 15 серпня
16:00 Шальке-04 II ? - ? ФК Кельн II
Німеччина - Кубок DFB 06 серпня
21:45 1860 Muenchen ? - ? Дармштадт
Postp. Бремер ? - ? Баварія Мюнхен
21:45 Динамо Дрезден ? - ? Падерборн
Німеччина - Кубок DFB 07 серпня
16:30 Айнтрахт Нордерштедт ? - ? Ганновер 96
16:30 Greifswalder SV ? - ? Аугсбург
16:30 Локомотив Лейпціг ? - ? Баєр Леверкузен
16:30 Фленсбург 08 ? - ? Гольштайн Кіль
16:30 Зандгаузен ? - ? РБ Лейпциг
16:30 Байройт ? - ? Армінія Білефельд
16:30 Оснабрюк ? - ? Вердер
16:30 Вупперталь ? - ? Бохум
19:30 Бабельсберг ? - ? Гройтер Фюрт
19:30 Магдебург ? - ? Санкт-Паулі
19:30 Ульм ? - ? Нюрнберг
21:45 Веєн ? - ? Боруссія Дортмунд
16:30 БФК Динамо ? - ? Штутгарт
Німеччина - Кубок DFB 08 серпня
16:30 Carl Zeiss Jena ? - ? Кельн
16:30 Ельферсберг ? - ? Майнц
16:30 FC 08 Villingen ? - ? Шальке-04
16:30 Меппен ? - ? Герта Берлін
16:30 Preussen Muenster ? - ? Вольфсбург
16:30 TuS RW Koblenz ? - ? Ян Регенсбург
16:30 Tuerkguecue Muenchen ? - ? Уніон Берлін
16:30 Ольденбург ? - ? Фортуна Дюсельдорф
16:30 Waldhof Mannheim ? - ? Айнтрахт Франкфурт
19:30 Айнтрахт Брауншвейг ? - ? Гамбург
19:30 Ганза Росток ? - ? ФК Хейденхейм
19:30 Вюрцбургер Кіккерс ? - ? Фрайбург
Німеччина - Кубок DFB 09 серпня
19:30 Інгольштадт ? - ? Ерцгебірге
19:30 Шпортфройнде ? - ? Карлсруе
19:30 Вікторія Кельн 1904 ? - ? Гоффенгайм
21:45 Кайзерслаутерн ? - ? Боруссія Менхенгладбах
Німеччина - Регіональна Bayern 03 серпня
FT Нюрнберг II 0 - 3 Байройт
FT Гройтер Фюрт II 0 - 3 Бухбах
FT Аубштадт 4 - 0 Вікторія Ашафенбург
FT VfB Eichstaett 1 - 0 FC Pipinsried
FT Аугсбург II 3 - 1 1860 Rosenheim
FT Бурггаузен 5 - 2 ФК Швейнфурт
FT ФК Иллетизен 1 - 1 TSV Rain/Lech
FT SC Eltersdorf 1 - 1 Шалдинг-Хейнинг
FT Хеймстетен 0 - 2 Унтерхахінг
FT ФК Меммінген 0 - 4 Баварія II
Німеччина - Регіональна Bayern 30 липня
FT Вікторія Ашафенбург 2 - 2 Гройтер Фюрт II
FT 1860 Rosenheim 1 - 0 Нюрнберг II
FT Баварія II 6 - 3 VfB Eichstaett
FT Байройт 2 - 3 Бурггаузен
FT Бухбах 4 - 0 TSV Rain/Lech
FT Унтерхахінг 1 - 0 Аугсбург II
FT ФК Меммінген 2 - 2 ФК Иллетизен
Німеччина - Регіональна Bayern 31 липня
FT ФК Швейнфурт 5 - 1 Аубштадт
FT FC Pipinsried 1 - 0 SC Eltersdorf
FT Шалдинг-Хейнинг 0 - 0 Хеймстетен
Німеччина - Регіональна Nordost 01 серпня
FT FC Eilenburg 0 - 2 БФК Динамо
FT Германия Хальберштадт 0 - 5 FSV Luckenwalde
FT Альтглиникке 3 - 1 Ауербах
FT Мойзельвіц 1 - 2 Хемі Лейпціг
Німеччина - Регіональна Nordost 02 серпня
FT Енергі Коттбус 1 - 0 ФК Оптик Ратенов
Німеччина - Регіональна Nordost 30 липня
FT Кемніцер 1 - 0 FSV Union Fuerstenwalde
Німеччина - Регіональна Nordost 31 липня
FT Бабельсберг 1 - 0 Ліхтенберг 47
FT Берлінер АК 07 2 - 0 Tennis Borussia
FT Тасманія Берлін 1 - 1 Герта Берлін II
FT Локомотив Лейпціг 0 - 0 Carl Zeiss Jena
Німеччина - Регіональна Südwest 13 серпня
20:00 Ульм ? - ? ФСФ Франкфурт
Німеччина - Регіональна Südwest 14 серпня
15:00 Вальдорф ? - ? ФК Гіссен
15:00 Гессен Кассель ? - ? Штайнбах
15:00 Кікерс Оффенбах ? - ? Хомбург
15:00 Майнц 05 II ? - ? Аален
15:00 Пірмазенс ? - ? Бахлінгер СК
15:00 TSV Schott Mainz ? - ? Балінген
15:00 TuS RW Koblenz ? - ? Штутгарт II
Німеччина - Регіональна Südwest 15 серпня
15:00 Гоффенгайм II ? - ? Sonnenhof Grossaspach
Germany - 2. Bundesliga 01 серпня
FT Ерцгебірге 0 - 0 Санкт-Паулі
FT Гамбург 1 - 1 Динамо Дрезден
FT Гольштайн Кіль 0 - 3 Шальке-04
Germany - 2. Bundesliga 30 липня
FT Карлсруе 3 - 0 Дармштадт
FT Падерборн 2 - 2 Нюрнберг
Germany - 2. Bundesliga 31 липня
FT Ганновер 96 0 - 3 Ганза Росток
FT Інгольштадт 1 - 2 ФК Хейденхейм
FT Ян Регенсбург 3 - 0 Зандгаузен
FT Фортуна Дюсельдорф 2 - 3 Вердер
Germany - 3. Liga 01 серпня
FT Tuerkguecue Muenchen 2 - 2 Галлешер
FT Айнтрахт Брауншвейг 0 - 4 ФК Вікторія 1889 Берлін
Germany - 3. Liga 02 серпня
FT Вюрцбургер Кіккерс 0 - 1 Ферль
Germany - 3. Liga 31 липня
FT Боруссія Дортмунд II 1 - 1 Waldhof Mannheim
FT Магдебург 0 - 0 Фрайбург II
FT Меппен 1 - 0 Кайзерслаутерн
FT Саарбрюкен 1 - 2 Оснабрюк
FT Вікторія Кельн 1904 1 - 1 Цвіккау
FT Веєн 0 - 0 1860 Muenchen
Germany - Bundesliga 20/21 22 травня
FT Боруссія Дортмунд 3 - 1 Баєр Леверкузен
FT Айнтрахт Франкфурт 3 - 1 Фрайбург
FT Кельн 1 - 0 Шальке-04
FT Гоффенгайм 2 - 1 Герта Берлін
FT Уніон Берлін 2 - 1 РБ Лейпциг
FT Штутгарт 0 - 2 Армінія Білефельд
FT Вердер 2 - 4 Боруссія Менхенгладбах
FT Вольфсбург 2 - 3 Майнц
FT Баварія Мюнхен 5 - 2 Аугсбург
Germany - DFL Super Cup 17 серпня
21:30 Боруссія Дортмунд ? - ? Баварія Мюнхен
Germany - Junioren DFB Cup 28 серпня
21:00 1 FC Magdeburg U19 ? - ? RasenBallsport Leipzig U19
21:00 1. FC Heidenheim U19 ? - ? Hansa Rostock U19
21:00 1. FSV Mainz 05 U19 ? - ? 1 FC Nuremberg U19
21:00 Carl Zeiss Jena ? - ? FC Schalke 04 U19
21:00 Energie Cottbus U19 ? - ? SC Freiburg U19
21:00 FC Cologne U19 ? - ? Borussia Moenchengladbach U19
21:00 FC Oberneuland U19 ? - ? Гоффенгайм U19
21:00 ФК Вікторія 1889 Берлін ? - ? Borussia Dortmund U19
21:00 Hannover 96 U19 ? - ? FC St. Pauli U19
21:00 Hertha Berlin U19 ? - ? Гольштайн Кіль U19
21:00 SV Elversberg ? - ? Fortuna Dusseldorf U19
21:00 TSV Schott Mainz U19 ? - ? Bayer Leverkusen U19
21:00 TUS Koblenz U19 ? - ? Bayern Munich U19
21:00 VfL Wolfsburg U19 ? - ? Dynamo Dresden U19
21:00 Веєн ? - ? 1 FC Union Berlin U19
21:00 Werder Bremen U19 ? - ? VfB Stuttgart U19
Germany - Junioren-Bundesliga: North/Northeast 13 серпня
19:00 1 FC Magdeburg U19 ? - ? Hallescher FC U19
Germany - Junioren-Bundesliga: North/Northeast 14 серпня
12:00 1 FC Union Berlin U19 ? - ? ФК Вікторія 1889 Берлін
12:00 Гамбург U19 ? - ? RasenBallsport Leipzig U19
12:00 Hannover 96 U19 ? - ? Dynamo Dresden U19
13:00 Energie Cottbus U19 ? - ? ФК Хемніцер U19
13:00 FC St. Pauli U19 ? - ? Гольштайн Кіль U19
14:00 Hansa Rostock U19 ? - ? Eimsbutteler TV U19
Germany - Junioren-Bundesliga: North/Northeast 15 серпня
12:00 Carl Zeiss Jena ? - ? VfL Osnabrück U19
12:00 Hertha Berlin U19 ? - ? VfL Wolfsburg U19
Germany - Junioren-Bundesliga: South/Southwest 14 серпня
12:00 1 FC Saarbrucken U19 ? - ? 1. FC Heidenheim U19
12:00 Bayern Munich U19 ? - ? SC Freiburg U19
12:00 FC Augsburg U19 ? - ? Offenbacher FC Kickers 1901 U19
13:00 1 FC Nuremberg U19 ? - ? FC Ingolstadt 04 U19
13:30 VfB Stuttgart U19 ? - ? SV Darmstadt 98 U19
14:00 Greuther Furth U19 ? - ? Astoria Walldorf U19
14:00 Гоффенгайм U19 ? - ? 1. FC Kaiserslautern U19
Germany - Junioren-Bundesliga: South/Southwest 15 серпня
12:00 Hessen Kassel U19 ? - ? Унтерхахінг
13:00 1. FSV Mainz 05 U19 ? - ? Karlsruher SC U19
14:00 Айнтрахт Франкфурт U19 ? - ? Штутгард Кіккерс
Germany - Junioren-Bundesliga: West 11 вересня
12:00 Arminia Bielefeld U19 ? - ? Fortuna Dusseldorf U19
12:00 FC Schalke 04 U19 ? - ? FC Cologne U19
12:00 MSV Duisburg U19 ? - ? TSV Alemannia Aachen U19
12:00 Пройссен Мюнстер U19 ? - ? Borussia Moenchengladbach U19
12:00 RW Essen U19 ? - ? Viktoria Köln U19
12:00 Rot-Weiss Oberhausen U19 ? - ? Borussia Dortmund U19
12:00 SC Fortuna Cologne U19 ? - ? Bayer Leverkusen U19
12:00 SC Paderborn 07 U19 ? - ? Wuppertaler SV U19
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg 06 серпня
20:00 Goeppinger SV ? - ? FV Ravensburg
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg 07 серпня
15:00 Дорфмеркінген ? - ? 1. CfR Pforzheim
15:00 Штутгард Кіккерс ? - ? FCA Walldorf II
15:00 Ільсхофен ? - ? FC Rielasingen-Arlen
15:30 Freiburger FC ? - ? Neckarsulmer Sport Union
16:30 FC Bruchsal ? - ? SV Linx
16:30 FV Loerrach-Brombach ? - ? TSG Backnang
16:30 Noettingen ? - ? Ройтлінген
16:30 SV Oberachern ? - ? Фрайберг
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg 11 серпня
20:00 FSV 08 Bissingen ? - ? FC 08 Villingen
Germany - Oberliga: Bayern North 03 серпня
FT ASV Neumarkt 2 - 0 TSV Abtswind
FT ATSV Erlangen 2 - 2 Feucht
FT DJK Don Bosco Bamberg 3 - 0 Селигенпорт
Germany - Oberliga: Bayern North 04 серпня
19:30 ASV Cham ? - ? DJK Vilzing
19:30 DJK Ammerthal ? - ? DJK Gebenbach
19:30 FC Sand ? - ? SpVgg Bayern Hof
19:30 TSV Karlburg ? - ? Wuerzburger
19:30 SV Vatan Spor ? - ? Ansbach
Germany - Oberliga: Bayern North 30 липня
FT Wuerzburger 2 - 4 DJK Vilzing
Germany - Oberliga: Bayern North 31 липня
FT Ansbach 2 - 2 DJK Ammerthal
FT Feucht 2 - 2 FC Sand
FT Селигенпорт 0 - 5 Айнтрахт Бамберг
FT SpVgg Bayern Hof 4 - 1 DJK Don Bosco Bamberg
FT DJK Gebenbach 1 - 4 ATSV Erlangen
FT TSV Abtswind 0 - 0 TSV Karlburg
FT TSV Grossbardorf 1 - 3 ASV Neumarkt
FT ASV Cham 4 - 0 SV Vatan Spor
Germany - Oberliga: Bayern South 01 серпня
FT 1860 Muenchen II 2 - 2 Інгольштадт II
Germany - Oberliga: Bayern South 03 серпня
FT FC Ismaning 1 - 1 Гархинг
Germany - Oberliga: Bayern South 04 серпня
19:30 Донауштауф ? - ? Gundelfingen
19:30 FC Deisenhofen ? - ? 1860 Muenchen II
19:30 Інгольштадт II ? - ? TSV Landsberg
19:30 TSV Schwaben Augsburg ? - ? SV Kirchanschoering
19:30 TSV Schwabmuenchen ? - ? SV Pullach
19:30 Tuerkspor Augsburg ? - ? TSV Kottern
20:30 Hallbergmoos ? - ? TSV Dachau
20:30 TSV 1880 Wasserburg ? - ? SpVgg Hankofen-Hailing
Germany - Oberliga: Bayern South 31 липня
FT TSV Landsberg 1 - 1 FC Ismaning
FT SV Pullach 1 - 2 FC Deisenhofen
FT TSV Dachau 0 - 1 TSV 1880 Wasserburg
FT Гархинг 1 - 2 TSV Schwaben Augsburg
FT SV Kirchanschoering 3 - 0 Jahn Regensburg II
FT SpVgg Hankofen-Hailing 2 - 1 Tuerkspor Augsburg
FT Gundelfingen 3 - 0 TSV Schwabmuenchen
FT TSV Kottern 1 - 4 Донауштауф
Germany - Oberliga: Bremen 20 серпня
19:30 Бремер ? - ? Blumenthaler SV
Germany - Oberliga: Bremen 21 серпня
14:00 БТС Нойштадт ? - ? Леер
15:00 SG Aumund-Vegesack ? - ? Vatan Sport Bremen
Germany - Oberliga: Bremen 22 серпня
16:00 FC Union 60 ? - ? Вердер Бремен III
16:00 SC Borgfeld ? - ? BSC Hastedt
14:00 TuS Schwachhausen ? - ? Habenhauser FV
15:00 SV Hemelingen ? - ? OSC Bremerhaven
16:00 TuS Komet Arsten ? - ? Brinkumer SV
16:30 СФЛ Бремергафен ? - ? Geestemuende
Germany - Oberliga: Bremen 25 серпня
19:30 BSC Hastedt ? - ? SV Hemelingen
19:30 Brinkumer SV ? - ? SC Borgfeld
20:30 Geestemuende ? - ? TuS Komet Arsten
19:30 Леер ? - ? Бремер
19:30 Vatan Sport Bremen ? - ? СФЛ Бремергафен
19:30 Вердер Бремен III ? - ? БТС Нойштадт
Germany - Oberliga: Bremen 26 серпня
19:30 Blumenthaler SV ? - ? TuS Schwachhausen
19:30 Habenhauser FV ? - ? SG Aumund-Vegesack
19:30 OSC Bremerhaven ? - ? FC Union 60
Germany - Oberliga: Flens Nord 21 серпня
16:00 TSV Kronshagen ? - ? TSV Altenholz
14:00 SC Weiche Flensburg II ? - ? TSB Flensburg
14:30 TSV Bordesholm ? - ? Inter Tuerkspor Kiel
Germany - Oberliga: Flens Sud 20 серпня
19:30 Pansdorf ? - ? SV Eichede
Germany - Oberliga: Flens Sud 21 серпня
15:00 Union Neumuenster ? - ? SV Todesfelde
16:00 FC Dornbreite Luebeck ? - ? Eutin 08
Germany - Oberliga: Flens Sud 22 серпня
15:00 Luebeck II ? - ? SV Preussen 09 Reinfeld
Germany - Oberliga: Hamburg: East 13 серпня
21:15 TSV Concordia ? - ? Майєндорфер
Germany - Oberliga: Hamburg: East 14 серпня
19:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst ? - ? Уленхорстер Палома
Germany - Oberliga: Hamburg: East 15 серпня
15:00 TuS Dassendorf ? - ? VfL Lohbruegge
16:00 Брамфельдер СФ ? - ? TSV Sasel
16:00 Hamm United ? - ? SV Curslack-Neuengamme
Germany - Oberliga: Hamburg: West 13 серпня
20:00 Victoria Hamburg ? - ? HEBC Hamburg
Germany - Oberliga: Hamburg: West 15 серпня
15:00 Ніндорфер ? - ? Гамбург III
15:00 TSV Buchholz ? - ? FC Suederelbe
16:00 Union Tornesch ? - ? ТуС Оздорф
Germany - Oberliga: Hessen: Group A 14 серпня
15:00 SG Barockstadt Fulda Lehnerz ? - ? Buchonia Flieden
16:00 Bayern Alzenau ? - ? FC Hanau 93
17:00 FC 1906 Erlensee ? - ? Huenfelder SV
17:00 SV Steinbach 1920 ? - ? Баунаталь
18:00 SV Neuhof ? - ? FSV Fernwald
Germany - Oberliga: Hessen: Group B 13 серпня
21:00 SV Zeilsheim ? - ? FC 1931 Eddersheim
Germany - Oberliga: Hessen: Group B 14 серпня
16:00 SC Viktoria 06 Griesheim ? - ? SV Rot-Weiss Hadamar
16:00 SC Waldgirmes ? - ? Turk Gucu Friedberg
17:00 Дітріхкірхен ? - ? FV Bad Vilbel
Germany - Oberliga: Hessen: Group B 15 серпня
16:00 VFB Ginsheim ? - ? RW Walldorf
Germany - Oberliga: Mittelrhein 13 серпня
20:00 Dueren ? - ? Viktoria Arnoldsweiler
Germany - Oberliga: Mittelrhein 15 серпня
16:00 ФК Хеннеф 05 ? - ? Бергіш Гладбах
16:00 FC Huerth ? - ? DJK BW Friesdorf
16:30 Пеш ? - ? SV Breinig
16:00 VfL Alfter ? - ? Spvg Wesseling Urfeld
16:30 Fortuna Koeln II ? - ? SV Eilendorf
16:30 SV Deutz 05 ? - ? Siegburger SV 04
16:30 SpVg Frechen 20 ? - ? Borussia Freialdenhoven
16:30 Фіхтталь ? - ? Glesch-Paffendorf
Germany - Oberliga: Mittelrhein 19 серпня
20:30 Borussia Freialdenhoven ? - ? Фіхтталь
20:30 DJK BW Friesdorf ? - ? SpVg Frechen 20
20:30 Glesch-Paffendorf ? - ? Пеш
20:30 SV Breinig ? - ? VfL Alfter
21:00 SV Eilendorf ? - ? ФК Хеннеф 05
20:30 Siegburger SV 04 ? - ? Dueren
20:30 Spvg Wesseling Urfeld ? - ? SV Deutz 05
20:30 Viktoria Arnoldsweiler ? - ? Fortuna Koeln II
Germany - Oberliga: Niederrhein 22 серпня
16:00 Cronenberger SC ? - ? SpVgg Sterkrade-Nord
16:00 FC Kleve ? - ? TSV Meerbusch
16:00 Niederwenigern ? - ? DJK Teutonia St. Toenis
16:00 SC Velbert ? - ? TuRU Duesseldorf
16:00 SpVg Schonnebeck ? - ? Шварц-Вайс Ессен
16:00 Sportfreunde Baumberg ? - ? FC Bocholt
16:00 TV Jahn Hiesfeld ? - ? Край
16:15 Union Nettetal ? - ? ТФД Фельберт
16:30 FSV Duisburg ? - ? Монгайм
16:30 SC Duesseldorf West ? - ? Velbert
16:30 VfB Hilden ? - ? Ratinger SV
Germany - Oberliga: Niedersachsen Hannover/Braunschweig 14 серпня
17:00 SV Ramlingen-Ehlershausen ? - ? ФТ Брауншвейг
18:00 MTV Wolfenbuettel ? - ? SVG Goettingen
17:00 Айнтрахт Нортхайм ? - ? Армінія Ганновер
Germany - Oberliga: Niedersachsen Hannover/Braunschweig 15 серпня
16:00 FC Germania Egestorf-Langreder ? - ? Лупо-Мартіні Вольфсбург
16:00 MTV Gifhorn ? - ? BW Schwalbe Tuendern
Germany - Oberliga: Niedersachsen Hannover/Braunschweig 18 серпня
19:30 Айнтрахт Нортхайм ? - ? SV Ramlingen-Ehlershausen
19:45 MTV Wolfenbuettel ? - ? BW Schwalbe Tuendern
20:00 Армінія Ганновер ? - ? SVG Goettingen
20:00 FC Germania Egestorf-Langreder ? - ? ФТ Брауншвейг
20:00 MTV Gifhorn ? - ? Лупо-Мартіні Вольфсбург
Germany - Oberliga: Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg 14 серпня
16:00 MTV Eintracht Celle ? - ? TB Uphusen
18:00 Шпелле-Фенгауз ? - ? Ольденбург
18:30 FC Hagen/Uthlede ? - ? Rotenburger SV
Germany - Oberliga: Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg 15 серпня
16:00 Blau-Weiss Lohne ? - ? TuS Bersenbrueck
16:00 Heeslinger SC ? - ? Kickers Emden
Germany - Oberliga: Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg 18 серпня
19:30 Blau-Weiss Lohne ? - ? TB Uphusen
20:30 FC Hagen/Uthlede ? - ? Ольденбург
20:30 Heeslinger SC ? - ? MTV Eintracht Celle
20:30 Kickers Emden ? - ? Rotenburger SV
20:30 Шпелле-Фенгауз ? - ? TuS Bersenbrueck
Germany - Oberliga: NOFV-Nord 06 серпня
20:30 Neuruppin ? - ? SV Victoria Seelow
20:30 Штакен ? - ? SpVg BW 90 Berlin
Germany - Oberliga: NOFV-Nord 07 серпня
15:00 Ганза Росток II ? - ? CFC Hertha 06
15:00 Torgelower SV Greif ? - ? Нойштреліц
Germany - Oberliga: NOFV-Nord 08 серпня
14:00 SFC Stern 1900 ? - ? Ludwigsfelder FC
15:00 1. FC Lok Stendal ? - ? FC Mecklenburg Schwerin
15:00 Eintracht Mahlsdorf ? - ? RSV Eintracht 1949
15:00 Rostocker FC 1895 ? - ? Brandenburger SC Sued
16:00 MSV Pampow ? - ? Целендорф
Germany - Oberliga: NOFV-Sud 06 серпня
20:00 Einheit Wernigerode ? - ? Bischofswerdaer FV
Germany - Oberliga: NOFV-Sud 07 серпня
14:00 Будісса Бауцен ? - ? FC An der Fahner Hoehe
15:00 Carl Zeiss Jena II ? - ? BW Zorbau
15:00 FC International Leipzig ? - ? Айнхайт Рудольштадт
15:00 FC Oberlausitz Neugersdorf ? - ? 1. FC Merseburg
15:00 VfB Krieschow ? - ? FSV Martinroda
Germany - Oberliga: NOFV-Sud 08 серпня
15:00 Плауен ? - ? Union Sandersdorf
15:00 SV 09 Arnstadt ? - ? VfL Halle 96
15:05 Ерфурт ? - ? FC Grimma
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar: North 13 серпня
20:30 FV Engers ? - ? Кобленц
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar: North 14 серпня
15:00 Айнтрахт Трір ? - ? Eisbachtaler Sportfreunde
16:30 Алемания Валдальгесхейм ? - ? SV Gonsenheim
16:30 Гассія Бінген ? - ? Кайзерслаутерн II
19:00 SG Muelheim-Kaerlich ? - ? FSV Salmrohr
18:30 TSV Emmelshausen ? - ? FC Karbach
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar: South 13 серпня
20:00 TuS Mechtersheim ? - ? FC Speyer 09
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar: South 14 серпня
16:00 Ельферсберг II ? - ? FSV Jaegersburg
16:30 Ворматія Вормс ? - ? Герта Вісбах
17:00 FV Eppelborn ? - ? Пфеддерсхайм
18:30 Армінія Людвігсхафен ? - ? FV Diefflen
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar: South 15 серпня
16:00 SV Roechling ? - ? FV Dudenhofen
Germany - Oberliga: Westfalen 29 серпня
16:00 Айнтрахт Райне ? - ? SC Paderborn 07 II
16:00 FC Kaan-Marienborn 07 ? - ? ASC Dortmund
16:00 Hammer SpVg ? - ? TuS Erndtebrueck
16:00 SV Schermbeck 2020 ? - ? SC Westfalia Herne
16:00 SpVgg Vreden ? - ? FC Guetersloh
16:00 Шпортфройнде ? - ? TuS Haltern
16:00 TSG Sprockhoevel ? - ? Preussen Muenster II
16:00 Victoria Clarholz ? - ? Holzwickeder
16:00 Ваттеншайд ? - ? RSV Meinerzhagen
16:15 TuS Ennepetal ? - ? Вестфалія Рюнерн
Germany - Regionalliga Nord: North 13 серпня
20:00 Айнтрахт Нордерштедт ? - ? 1. FC Phoenix Luebeck
19:30 Любек ? - ? Санкт-Паули II
Germany - Regionalliga Nord: North 15 серпня
14:00 Гамбург II ? - ? Дрочтерсен / Ассель
15:00 Гольштайн Кіль II ? - ? Альтонаер ФК 93
15:00 Тевтонія Оттензен ? - ? Хайдер
Germany - Regionalliga Nord: North 18 серпня
19:00 Хайдер ? - ? Гольштайн Кіль II
20:00 1. FC Phoenix Luebeck ? - ? Тевтонія Оттензен
20:00 Альтонаер ФК 93 ? - ? Фленсбург 08
20:00 Санкт-Паули II ? - ? Гамбург II
Germany - Regionalliga Nord: South 13 серпня
19:00 Ольденбург ? - ? Вердер II
20:00 Реден ? - ? HSC Hannover
Germany - Regionalliga Nord: South 14 серпня
16:00 Жеделлох II ? - ? Ганновер 96 II
17:00 Дельменхорст ? - ? Обернойланд
Germany - Regionalliga Nord: South 15 серпня
16:00 ФК Ганза Люнебург ? - ? VfV Hildesheim
Germany - Women's 2. Bundesliga 14 серпня
18:30 FSV Gutersloh Women ? - ? MSV Duisburg Women
Germany - Women's 2. Bundesliga 15 серпня
15:00 1. FFC Frankfurt II Women ? - ? FC Ingolstadt 04 Women
15:00 Bayern Munich II Women ? - ? 1. FC Nuremberg
12:00 Meppen Women ? - ? SV 07 Elversberg Women
15:00 SG 99 Andernach Women ? - ? Borussia Bocholt Women
15:00 VfL Wolfsburg II Women ? - ? RB Leipzig Women
12:00 TSG 1899 Hoffenheim II Women ? - ? Henstedt-Ulzburg Women
Germany - Women's Bundesliga 27 серпня
20:15 TSG 1899 Hoffenheim Women ? - ? SC Freiburg Women
Germany - Women's Bundesliga 28 серпня
17:00 SGS Essen Women ? - ? FC Koln Women
14:00 VfL Wolfsburg Women ? - ? 1. FFC Turbine Potsdam Women
Germany - Women's Bundesliga 29 серпня
17:00 Bayern Munich Women ? - ? Werder Bremen Women
14:00 Eintracht Frankfurt Women ? - ? SC Sand Women
14:00 FF USV Jena Women ? - ? Bayer Leverkusen Women
Germany - Women's DFB Cup 30 травня
AET Eintracht Frankfurt Women 0 - 1 VfL Wolfsburg Women