ru en

Футбол. Чемпіонат Росії

Росія - Прем'єр-ліга 16 жовтня
22' Арсенал Тула 0 - 0 Зеніт Санкт-Петербург Live
16:30 Рубін Казань ? - ? Локомотив Москва
19:00 Сочі ? - ? Ростов
19:00 Спартак Москва ? - ? Динамо Москва
Росія - Прем'єр-ліга 17 жовтня
14:00 Урал ? - ? ЦСКА Москва
16:30 Химки ? - ? Ахмат
16:30 Крилья Совєтов Самара ? - ? Нижній Новгород
19:00 ФК Краснодар ? - ? ФК Уфа
Росія - Суперкубок 17 липня
FT Зеніт Санкт-Петербург 3 - 0 Локомотив Москва
Росія - Кубок Росії: Група 2 27 жовтня
16:00 Камаз ? - ? Урал
Росія - Кубок Росії: Група 5 27 жовтня
16:00 Торпедо Москва ? - ? Ростов
Russia - FNL 13 жовтня
FT Томь 1 - 1 ФК Долгопрудний
FT ФК Краснодар II 1 - 1 Торпедо Москва
FT Оренбург 2 - 0 Текстильник
Canc. Chayka ? - ? ФК Долгопрудний
FT Fakel Voronezh 0 - 1 SKA-Khabarovsk
FT Металург Липецьк 1 - 0 Велес Москва
FT Акрон Тольятті 2 - 1 Аланія
FT Камаз 1 - 1 ФК Єнісей Красноярськ
FT Нафтохімік 5 - 0 Спартак Москва II
FT ФК Ротор Волгоград 1 - 3 Кубань Краснодар
FT Балтика 0 - 2 ФК Волгарь
Russia - FNL 17 жовтня
12:00 Томь ? - ? SKA-Khabarovsk
13:00 ФК Долгопрудний ? - ? Оренбург
13:00 ФК Єнісей Красноярськ ? - ? ФК Краснодар II
14:00 Велес Москва ? - ? Торпедо Москва
15:00 ФК Волгарь ? - ? Fakel Voronezh
15:00 Металург Липецьк ? - ? Балтика
15:00 Спартак Москва II ? - ? ФК Ротор Волгоград
16:00 Текстильник ? - ? Акрон Тольятті
17:00 Аланія ? - ? Нафтохімік
17:00 Кубань Краснодар ? - ? Камаз
Canc. SKA-Khabarovsk ? - ? Chayka
Russia - FNL 2: Group 1 17 жовтня
14:00 Динамо Ставрополь ? - ? Чорноморець
15:00 ФК Махачкала ? - ? Машук-КМВ
15:00 Kuban Kholding ? - ? Chayka
16:00 Ротор Волгоград II ? - ? Легіон Динамо
16:00 Forte Taganrog ? - ? Спартак Нальчик
16:00 СКА Ростов-на-Дону ? - ? Yessentuki
Russia - FNL 2: Group 1 18 жовтня
14:00 Tuapse ? - ? Біолог-Новокубанск
16:00 FC Alania Vladikavkaz II ? - ? Анжи Махачкала
Russia - FNL 2: Group 2: Subgroup 1 14 жовтня
FT Зеніт Санкт-Петербург II 1 - 0 Krasava
FT Зірка Санкт-Петербург 2 - 0 Kairat Moscow
FT Луки-Энергия 0 - 1 ФК Чита
FT Baltika-Bfu Kaliningrad 1 - 2 Tver FC
Canc. Smolensk ? - ? Ленінградець
Russia - FNL 2: Group 2: Subgroup 1 19 жовтня
10:00 ФК Чита ? - ? Зеніт Санкт-Петербург II
Russia - FNL 2: Group 2: Subgroup 2 14 жовтня
FT Динамо Москва 2 2 - 2 Чертаново Москва
FT Lokomotiv-Kazanka Moscow 2 - 1 Хімік Дзержинськ
FT Volna Nizhny Novgorod 1 - 3 Шинник Ярославль
FT Муром 3 - 0 FC Yenisey Krasnoyarsk II
FT Торпедо Володимир 0 - 3 Olimp Dolgoprudny II
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 1 14 жовтня
FT SKA-Khabarovsk II 0 - 1 Родіна
FT Metalurg Vidnoe 2 - 2 Хімки 2
FT Коломна 6 - 2 Znamya Noginsk
FT Квант Обнінськ 1 - 4 FK Saransk
FT Peresvet Domodedovo 3 - 1 Строгіно
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 1 19 жовтня
09:00 SKA-Khabarovsk II ? - ? Peresvet Domodedovo
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 2 13 жовтня
FT Сахалін 3 - 2 Арсенал Тула ​​II
FT Dinamo Vladivostok 0 - 0 ФК Рязань
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 2 14 жовтня
FT Авангард Курськ 0 - 0 Сокол Саратов
FT Динамо Брянськ 3 - 0 Салют Білгород
FT Fakel-M Voronezh 0 - 3 Зеніт Пенза
Russia - FNL 2: Group 3: Subgroup 2 19 жовтня
06:00 Сахалін ? - ? Динамо Брянськ
Russia - FNL 2: Group 4 13 жовтня
FT Іртиш 3 - 1 Новосибірський ФК
Russia - FNL 2: Group 4 16 жовтня
FT Урал II 4 - 2 Звєзда Перм
Russia - FNL 2: Group 4 17 жовтня
11:00 Динамо Барнаул ? - ? Іртиш
13:00 Лада Тольятті ? - ? Тюмень
13:00 Torpedo Miass ? - ? ФК Челябінськ
14:00 Amkar-Perm ? - ? Носта
14:00 FC Orenburg II ? - ? Зеніт Іжевськ
17:00 Волга Ульяновськ ? - ? Spartak Tuymazy
Russia - Russian Cup: Group 1 27 жовтня
16:00 Кубань Краснодар ? - ? ФК Краснодар
Russia - Russian Cup: Group 10 27 жовтня
16:00 Металург Липецьк ? - ? ЦСКА Москва
Russia - Russian Cup: Group 11 27 жовтня
16:00 Оренбург ? - ? Динамо Москва
Russia - Russian Cup: Group 3 27 жовтня
16:00 Велес Москва ? - ? Арсенал Тула
Russia - Russian Cup: Group 4 27 жовтня
16:00 Fakel Voronezh ? - ? Нижній Новгород
Russia - Russian Cup: Group 6 27 жовтня
16:00 Аланія ? - ? ФК Уфа
Russia - Russian Cup: Group 7 27 жовтня
16:00 ФК Ротор Волгоград ? - ? Ахмат
Russia - Russian Cup: Group 8 27 жовтня
16:00 Балтика ? - ? Химки
Russia - Russian Cup: Group 9 27 жовтня
16:00 ФК Єнісей Красноярськ ? - ? Крилья Совєтов Самара
Russia - Russian Cup: Qualification 11 серпня
FT Dinamo Vladivostok 0 - 1 Kairat Moscow
FT Зеніт Іжевськ 2 - 1 Torpedo Miass
FT Зірка Санкт-Петербург 1 - 2 Ленінградець
FT Волга Ульяновськ 0 - 2 FK Saransk
FT Динамо Ставрополь 3 - 1 Біолог-Новокубанск
FT Peresvet Podolsk 0 - 2 Znamya Noginsk
FT Volna Nizhny Novgorod 0 - 2 Торпедо Володимир
AP Forte Taganrog 1 - 1 6 - 7 Чайка Песчанокопское
FT Krasava 1 - 2 Динамо Брянськ
Russia - Russian Cup: Qualification 12 серпня
AP Динамо Барнаул 2 - 2 4 - 2 Тюмень
FT Легіон Динамо 2 - 0 Анжи Махачкала
Russia - Women's Supreme Division 16 жовтня
FT Zvezda-2005 Perm Women 2 - 1 Zhfk Yenisey Krasnoyarsk Women
14:00 FK Rostov Women ? - ? CSKA Moscow Women
15:00 FK Kubanochka Krasnodar Women ? - ? Локомотив Москва
16:00 FC Zenit Saint Petersburg Women ? - ? VDV Ryazan Women
16:00 FK Rubin Kazan Women ? - ? Chertanovo Moscow Women
Russia - Youth League: Group A 15 жовтня
FT Football Academy Of Konoplev 0 - 1 CSKA Youth
FT Ural Youth 3 - 4 Rubin Youth
FT UFA Youth 0 - 1 Kryliya Sovetov Youth
FT FK Nizhny Novgorod Youth 1 - 3 FC Spartak Moscow Reserve
FT Dinamo Moscow Youth 1 - 0 Strogino Moscow Youth
Russia - Youth League: Group B 15 жовтня
FT Arsenal Youth 1 - 0 Chertanovo Moscow Youth
FT PFC Sochi Youth 2 - 1 FC Akhmat Grozny Youth
FT Rostov Youth 1 - 0 ФК Краснодар
FT Uor-5 Youth 1 - 1 Khimki Youth
FT Lokomotiv Youth 3 - 0 Zenit Youth