ru en

Футбол. Чемпіонат Іспанії

Іспанія - Лаліга Сантандер 21 вересня
FT Хетафе 1 - 2 Атлетико Мадрид
FT Атлетик Більбао 1 - 2 Райо Вальєкано
FT Леванте 0 - 2 Сельта Віго
Іспанія - Лаліга Сантандер 22 вересня
FT Еспаньйол 1 - 0 Депортиво Алавес
FT Севілья 3 - 1 Валенсія
FT Реал Мадрид 6 - 1 Мальорка
FT Вільярреал 4 - 1 Ельче
Іспанія - Лаліга Сантандер 23 вересня
FT Гранада 2 - 3 Реал Сосьєдад
FT Осасуна 1 - 3 Бетис
FT Кадіс 0 - 0 Барселона
Іспанія - Лаліга Сантандер 25 вересня
15:00 Депортиво Алавес ? - ? Атлетико Мадрид
17:15 Валенсія ? - ? Атлетик Більбао
19:30 Севілья ? - ? Еспаньйол
22:00 Реал Мадрид ? - ? Вільярреал
Іспанія - Лаліга Сантандер 26 вересня
15:00 Мальорка ? - ? Осасуна
17:15 Барселона ? - ? Леванте
19:30 Райо Вальєкано ? - ? Кадіс
19:30 Реал Сосьєдад ? - ? Ельче
22:00 Бетис ? - ? Хетафе
Іспанія - Лаліга Сантандер 27 вересня
22:00 Сельта Віго ? - ? Гранада
Іспанія - Суперкубок 12 січня
22:00 Атлетико Мадрид ? - ? Атлетик Більбао
Іспанія - Суперкубок 13 січня
22:00 Барселона ? - ? Реал Мадрид
Іспанія - Суперкубок 16 січня
22:00 Atletico Madrid/Athletic Bilbao ? - ? Barcelona/Real Madrid
Іспанія - Кубок Іспанії 17 квітня
FT Атлетик Більбао 0 - 4 Барселона
Spain - Copa Federacion 02 грудня
AET Лас Росас 1 - 2 UE Costa Brava
Spain - LaLiga Santander 20/21 21 травня
FT Леванте 2 - 2 Кадіс
Spain - LaLiga Santander 20/21 22 травня
FT Сельта Віго 2 - 3 Бетис
FT Ейбар 0 - 1 Барселона
FT Ельче 2 - 0 Атлетик Більбао
FT Осасуна 0 - 1 Реал Сосьєдад
FT Реал Мадрид 2 - 1 Вільярреал
FT Реал Вальядолід 1 - 2 Атлетико Мадрид
FT Уеска 0 - 0 Валенсія
Spain - LaLiga Santander 20/21 23 травня
FT Гранада 0 - 0 Хетафе
FT Севілья 1 - 0 Депортиво Алавес
Spain - LaLiga Smartbank 24 вересня
21:00 Реал Сосьєдад B ? - ? Уеска
22:00 Альмерія ? - ? Тенеріфе
Spain - LaLiga Smartbank 25 вересня
17:00 Ібіца ? - ? Бургос
19:15 Лас-Пальмас ? - ? Понферрадіна
19:15 Аморебьета ? - ? Ейбар
Spain - LaLiga Smartbank 26 вересня
15:00 Мірандес ? - ? Леганес
17:00 Спортинг Хіхон ? - ? Малага
19:15 Реал Ов'єдо ? - ? Жирона
21:30 Луго ? - ? Реал Сарагоса
22:00 Реал Вальядолід ? - ? Алькоркон
Spain - LaLiga Smartbank 27 вересня
22:00 Фуенлабрада ? - ? Картахена
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 24 вересня
14' Сан-Себастьян-де-лос-Рейес 0 - 1 Туделано Live
22:00 Расинг Сантандер ? - ? Інтернаціонал де Мадрид
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 25 вересня
18:00 Калаорра ? - ? Сельта Віго B
18:00 Леонеса ? - ? Реал Вальядолід Б
20:00 Реал Юніон ? - ? Бадахос
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 26 вересня
13:00 Атлетик Більбао Б ? - ? Логроньєс
13:00 Юніоністас де Саламанка ? - ? Депортиво Ла-Корунья
13:00 Замора ? - ? Расинг Феррол
18:00 Естремадура ? - ? Райо Махадаонда
18:00 СД Логроньєс ? - ? Талавера де ла Рейна
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 24 вересня
14' Хімнастік 0 - 0 Алькояно Live
22:00 Барселона B ? - ? Ліненсе
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 25 вересня
18:00 Альхесірас ? - ? Сабадель
18:00 УЕ Корнелла ? - ? Кастельйон
20:00 УКАМ Мурсія ? - ? ФК Андорра
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 26 вересня
13:00 Альбасете ? - ? Реал Кастілья
13:00 Атлетіко Балеарс ? - ? Betis Deportivo Balompie
13:00 Вільярреал B ? - ? UE Costa Brava
18:00 Атлетіко Санлукено ? - ? Linares Deportivo
18:00 Сан Фернандо ? - ? Севілья Атлетико
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 25 вересня
18:00 Марино ? - ? UC Ceares
18:00 Корухо ? - ? ФК Реал Авилес
18:30 UD Llanera ? - ? Лангрео
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 26 вересня
12:30 Леганес B ? - ? Компостела
13:00 AD Union Adarve ? - ? Навалькарнеро
13:00 CD Mostoles Urjc ? - ? CD Cristo Atletico
20:00 Bergantinos CF ? - ? Понтеведра
18:00 CD Arenteiro ? - ? Саламанка
18:00 Gimnastica Segoviana ? - ? СК Ароса
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 25 вересня
19:00 San Juan ? - ? Осасуна B
19:30 CD Laredo ? - ? UD Logrones B
19:00 Ардой ? - ? Pena Sport
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 26 вересня
18:00 Аренас Гетса ? - ? Сестао
18:00 Racing Rioja CF ? - ? CD Cayon
13:00 Реал Сосьєдад C ? - ? SD Gernika
18:00 Тропесон ? - ? U. Mutilvera
18:45 Бургос Промесас ? - ? Расінг Сантандер B
19:00 Ісарра ? - ? Naxara CD
Spain - Segunda Division RFEF: Group 3 26 вересня
13:00 А.Е. Прат ? - ? Terrassa FC
13:00 CD Brea ? - ? Ехеа
13:00 CD Ibiza Islas Pitiusas ? - ? Ебро
13:00 CE Andratx ? - ? Льейда
13:00 Нумансія ? - ? Санта Еулалія
13:00 SD Huesca B ? - ? SD Formentera
13:00 КЕ Еуропа ? - ? Еспаньйол B
18:30 SD Tarazona ? - ? Теруель
19:00 Бадалона ? - ? FC Cerdanyola Del Valles
Spain - Segunda Division RFEF: Group 4 26 вересня
12:00 Лас-Пальмас B ? - ? Velez CF
13:00 Antequera CF ? - ? UD San Fernando
13:00 CD San Roque ? - ? UD Tamaraceite
13:00 Менсахеро ? - ? UD Montijo
13:00 CF Panaderia Pulido ? - ? AD Ceuta FC
13:00 Касереньйо ? - ? КД Корія
19:00 Меріда ? - ? Xerez Deportivo FC
19:00 Кордоба ? - ? Дон Беніто
19:00 Вільяновенсе ? - ? Кадіс Б
Spain - Segunda Division RFEF: Group 5 25 вересня
18:30 Гранада B ? - ? Aguilas CF
18:00 Атлетіко Леванте УД ? - ? CD El Ejido 2012
Spain - Segunda Division RFEF: Group 5 26 вересня
12:00 CF Intercity ? - ? Мелілья
19:00 Mar Menor Club de Futbol ? - ? реальна Мурсія
19:30 UD Alzira ? - ? Еркулес
19:00 CD Toledo Sad ? - ? Calvo Sotelo Puertollano
19:00 Marchamalo CD ? - ? Atletico Mancha Real
19:00 Сокуельямос ? - ? Club Deportivo Eldense
20:00 CA Pulpileno ? - ? Ла-Нусія
Spain - Tercera RFEF: Group 1 25 вересня
20:00 Оуренсе ? - ? Polvorin FC
Spain - Tercera RFEF: Group 1 26 вересня
18:00 Csd Arzua ? - ? Athletic Arnoia
18:00 RC Deportivo Fabril ? - ? Viveiro CF
18:00 SD Sofan ? - ? CF Noia
18:30 Alondras CF ? - ? CD Estradense
19:00 CD BARCO ? - ? Рапідо де Боусас
19:00 SD Juvenil de Ponteareas ? - ? Расінг Клуб Вільяльбес
19:00 УД Сомораз ? - ? Сільва СД
Spain - Tercera RFEF: Group 10 25 вересня
19:00 AD Ceuta B ? - ? UD Tomares
20:30 КД Херена ? - ? Лос Барріос
Spain - Tercera RFEF: Group 10 26 вересня
13:00 CD Rota ? - ? Cordoba CF B
13:00 Conil CF ? - ? CD Pozoblanco
13:00 FC Sevilla C ? - ? Salerm Puente Genil FC
19:00 КД Херес ? - ? AD Cartaya
19:30 CD Ciudad de Lucena ? - ? Рекреатіво Уельва
20:00 Cabecense ? - ? КД Утрера
Spain - Tercera RFEF: Group 11 25 вересня
17:30 Феланіч ? - ? Ibiza Sant Rafel FC
18:00 CD Constancia ? - ? CF Soller
18:00 CE Santanyi ? - ? RCD Mallorca B
18:30 UD Collerense ? - ? CD Binisalem
19:00 CD Manacor ? - ? CF Platges de Calvia
20:00 Inter Ibiza CD ? - ? PE Sant Jordi
Spain - Tercera RFEF: Group 11 26 вересня
12:30 SD Portmany ? - ? Побленсе
13:00 CD Campos ? - ? UD Rotlet Molinar
13:00 CE Mercadal ? - ? CD Murense
17:30 CD Serverense ? - ? CD Llosetense
Spain - Tercera RFEF: Group 12 25 вересня
18:30 CD Santa Ursula ? - ? Tenisca SD
19:00 UD Villa Santa Brigida ? - ? Lanzarote UD
19:30 CD Union Sur Yaiza ? - ? Arucas CF
Spain - Tercera RFEF: Group 12 26 вересня
14:00 CD Atletico Paso ? - ? CD Vera
14:00 CD Herbania ? - ? CF Union Viera
14:00 Маріно ? - ? КД Бусанада
14:00 CD Tenerife B ? - ? UD Las Zocas
14:00 UD Gran Tarajal ? - ? CD La Cuadra
Spain - Tercera RFEF: Group 13 25 вересня
18:30 FC Cartagena II ? - ? Los Garres
Spain - Tercera RFEF: Group 13 26 вересня
18:30 Ucam Murcia II ? - ? Е.Г. Ель Пальмар
19:00 CD Bala Azul ? - ? Реал Мурсія B
19:00 CD Bullense ? - ? FC La Union Atletico
19:00 Масаррон ? - ? Cartagena FC-Ucam
19:00 Єклано ? - ? Лорка Депортіва
19:30 CF Castillo Huercal Overa ? - ? Archena Sport FC
19:30 UD Caravaca ? - ? Депортіво Мінера
20:00 Cap Ciudad de Murcia ? - ? Racing Murcia
Spain - Tercera RFEF: Group 14 26 вересня
12:45 УП Пласенсія ? - ? Херес
13:00 CD Azuaga ? - ? Естремадура УД B
13:00 Каламонте ? - ? CD Don Alvaro
13:00 CD Diocesano ? - ? Olivenza FC
18:30 SP Villafranca ? - ? CD Badajoz B
19:00 AD Llerenense ? - ? CD Miajadas
19:00 CF Trujillo ? - ? Cpvo Arroyo
20:00 Moralo CP ? - ? EMD Aceuchal
Spain - Tercera RFEF: Group 15 25 вересня
17:00 CD Cortes Navarre ? - ? CD Cantolagua
19:00 Valle de Egues ? - ? Udc Txantrea Kke
17:30 CD Beti Onak ? - ? CD Gares
17:30 Club Deportivo Huarte ? - ? CD Subiza
Spain - Tercera RFEF: Group 15 26 вересня
13:00 CD Avance Ezcabarte ? - ? Памплона
18:00 CD Azkoyen ? - ? Ucd Burlades
18:00 КД Корельяно ? - ? CA Cirbonero
18:00 CD Murchante ? - ? Beti Kozkor KE
Spain - Tercera RFEF: Group 16 25 вересня
17:00 CA River Ebro ? - ? Rapid de Murillo
18:30 CD Agoncillo ? - ? CD Berceo
19:00 Casalarreina CF ? - ? Клуб Аро Депортіво
19:30 Yague CF ? - ? CD Cenicero
Spain - Tercera RFEF: Group 16 26 вересня
18:00 CD Anguiano ? - ? SD Oyonesa
18:00 Cdfc La Calzada ? - ? CD Calahorra B
18:30 Alfaro CD ? - ? CD Arnedo
19:00 CA Vianes ? - ? CD Varea
Spain - Tercera RFEF: Group 17 26 вересня
12:30 CD Caspe ? - ? CF Epila
13:00 Cuarte CD ? - ? CD Giner Torrero
18:00 CF Santa Anastasia ? - ? CF Atletico de Monzon
18:00 Robres CD ? - ? Утебо
18:00 UD Biescas ? - ? Deportivo Aragon
18:30 CD Belchite 97 ? - ? CD Carinena
18:30 CD Binefar ? - ? SD Borja
18:30 Ільюека ? - ? CF Calamocha
Spain - Tercera RFEF: Group 18 25 вересня
18:00 CD Hogar Alcarreno ? - ? CD AZUQUECA
18:30 Albacete Balompie B ? - ? AD San Clemente
18:30 CD Tarancon ? - ? CD Quintanar Del Rey
Spain - Tercera RFEF: Group 18 26 вересня
13:00 Cp Villarrobledo ? - ? CD Huracan de Balazote
13:00 UD Almansa ? - ? Вільяррубія
FT La Roda CF 0 - 3 Гвадалахара
18:00 Конкенсе ? - ? CD Illescas
19:00 CD Manchego Ciudad Real ? - ? CD Villacanas
19:00 CD Torrijos ? - ? CD Miguelturreno
Spain - Tercera RFEF: Group 2 22 вересня
FT КД Колунга 0 - 2 CD Llanes
FT Леальтад 1 - 1 Navarro CF
FT CD Roces 0 - 2 L Entregu CF
FT CD Tuilla 1 - 3 Реал Ов'єдо Б
FT Саудаль Депортіво 1 - 1 CD Covadonga
FT El San Martin Ra 2 - 1 Real Titanico FC
FT Luarca CF 0 - 3 CD Mosconia
FT Спортинг Хіхон B 3 - 2 CD Praviano
FT Up Langreo B 0 - 0 SD Lenense
FT Urraca CF 1 - 1 UD Gijon Industrial
Spain - Tercera RFEF: Group 2 26 вересня
12:45 Спортинг Хіхон B ? - ? КД Колунга
13:00 CD Covadonga ? - ? Up Langreo B
13:00 CD Llanes ? - ? CD Roces
13:00 CD Mosconia ? - ? El San Martin Ra
13:00 CD Praviano ? - ? UD Gijon Industrial
13:00 Navarro CF ? - ? Luarca CF
13:00 Реал Ов'єдо Б ? - ? Леальтад
13:00 Real Titanico FC ? - ? Urraca CF
13:00 SD Lenense ? - ? CD Tuilla
19:30 L Entregu CF ? - ? Саудаль Депортіво
Spain - Tercera RFEF: Group 3 25 вересня
17:30 UC Cartes ? - ? CF Vimenor
18:00 SD Atletico Albericia ? - ? SD Torina
18:30 CD Naval ? - ? Selaya FC
19:00 UM Escobedo ? - ? RS Gimnastica
19:30 Castro FC ? - ? SD Noja
Spain - Tercera RFEF: Group 3 26 вересня
12:45 CD Guarnizo ? - ? SD Textil Escudo
12:45 SD Barreda Balompie ? - ? CD Colindres
13:00 AD Siete Villas ? - ? УД Самано
Spain - Tercera RFEF: Group 4 25 вересня
16:30 КД Вікторія ? - ? Santutxu FC
17:30 Pasaia Ke ? - ? Депортіво Алавес Б
18:00 Лагун Онак ? - ? СД Деусто
18:30 Uritarra KT ? - ? CD Aurrera Ondarroa
19:00 Леоя ? - ? CD Basconia
19:30 Urduliz Ft ? - ? Cultural De Durango
Spain - Tercera RFEF: Group 4 26 вересня
13:00 CD San Ignacio ? - ? Португалете
17:30 Tolosa CF ? - ? Beti Gazte Kj Ke
19:00 Amurrio Club ? - ? SD Beasain
19:00 Баракальдо ? - ? CD Anaitasuna
Spain - Tercera RFEF: Group 5 25 вересня
18:00 FC Asco ? - ? CF Peralada
Spain - Tercera RFEF: Group 5 26 вересня
12:45 Fundacio Esportiva Grama ? - ? Оспіталет
19:30 Манреса ? - ? Олот
13:00 CF Pobla de Mafumet ? - ? УЕ Сантс
13:00 Girona FC B ? - ? UE Vilassar de Mar
13:00 San Cristobal Cp ? - ? UE Sant Andreu
13:30 Ee Guineueta ? - ? EC Granollers
17:30 Figueres ? - ? UE Castelldefels
Spain - Tercera RFEF: Group 6 25 вересня
18:00 CF Villarreal C ? - ? Atletico Saguntino
19:30 CD Acero ? - ? CD Roda
18:00 FC J. Espanol de San Vicente ? - ? Valencia CF Mestalla
Spain - Tercera RFEF: Group 6 26 вересня
12:30 Recambios Colon CD ? - ? Villajoyosa CF
13:00 CD Castellon B ? - ? Atzeneta UE
13:00 Hercules CF B ? - ? Callosa Deportiva CF
19:00 CD Olimpic de Xativa ? - ? UD Beniganim
19:00 Оріуела ? - ? Elche B
19:00 Torrent CF ? - ? Сілья
Spain - Tercera RFEF: Group 7 25 вересня
19:00 Alcobendas Sport ? - ? РСД Алькала
Spain - Tercera RFEF: Group 7 26 вересня
12:30 AD Alcorcon B ? - ? Trival Valderas A.
12:30 AD Torrejon CF ? - ? CF Pozuelo de Alarcon
12:30 Colonia Moscardo ? - ? AD Villaviciosa
12:30 Хетафе Б ? - ? CF Fuenlabrada B
12:30 RCD Carabanchel ? - ? ED Moratalaz
12:30 Райо Вальєкано Б ? - ? AD Complutense Alcala
13:00 CDF Tres Cantos ? - ? AD Parla
13:00 Лас Росас ? - ? SAD Villaverde San Andres
17:30 CD Galapagar ? - ? CD Ursaria
Spain - Tercera RFEF: Group 8 25 вересня
17:30 Salamanca CF Uds B ? - ? Atletico Astorga FC
17:00 CD Colegios Diocesanos ? - ? Ciudad Rodrigo CF
18:00 Atletico Bembibre ? - ? CD Mirandes B
18:00 CD Virgen Del Camino ? - ? UD Santa Marta
Spain - Tercera RFEF: Group 8 26 вересня
18:00 Atletico Tordesillas ? - ? CD Numancia B
18:00 CF Palencia ? - ? Real Avila CF
18:30 Arandina CF ? - ? Jupiter Leones
19:00 SD Almazan ? - ? Гіхуело
Spain - Tercera RFEF: Group 9 25 вересня
20:00 UD Torre Del Mar ? - ? Реал Хаен
14:00 CDI Melilla ? - ? КД Торреперохіль
Spain - Tercera RFEF: Group 9 26 вересня
13:00 Марбелья FC ? - ? Альмерія Б
13:15 Alhaurin de La Torres CF ? - ? Udc Torredonjimeno
20:00 Atletico Porcuna CF ? - ? Atletico Malagueno
13:15 CD Alhaurino ? - ? CD Huetor Vega
18:00 Juventud Torremolinos CF ? - ? UD San Pedro
19:00 CD Huetor Tajar ? - ? Ель Пало
Spain - Women's Copa de la Reina 26 травня
FT Madrid CF Women 0 - 4 Barcelona Women
Spain - Women's Copa de la Reina 27 травня
FT Atletico Madrid Women 0 - 1 Levante Women
Spain - Women's Copa de la Reina 30 травня
FT Barcelona Women 4 - 2 Levante Women
Spain - Women's Primera Division 25 вересня
13:00 Barcelona Women ? - ? Valencia Women
18:00 Депортиво Алавес ? - ? Вільярреал
12:00 Eibar Women ? - ? Athletic Bilbao Women
18:00 Madrid CF Women ? - ? Rayo Vallecano Women
17:00 Real Sociedad Women ? - ? Sevilla Women
19:30 UD Granadilla Tenerife Sur Women ? - ? Real Madrid Women
Spain - Women's Primera Division 26 вересня
13:00 Huelva Women ? - ? Atletico Madrid Women
12:00 Levante Women ? - ? Real Betis Women
Spain - Women's Super Cup 12 січня
FT Levante Women 3 - 1 Logrono Women
Spain - Women's Super Cup 13 січня
AP Atletico Madrid Women 1 - 1 3 - 1 Barcelona Women
Spain - Women's Super Cup 16 січня
FT Levante Women 0 - 3 Atletico Madrid Women