ru en

Футбол завтра. Розклад матчів

Росія - Прем'єр-ліга 10 травня
13:30 Урал ? - ? Ростов
16:00 Спартак Москва ? - ? Химки
Англія - Прем'єр-ліга 10 травня
19:00 Фулем ? - ? Бернлі
Іспанія - Лаліга Сантандер 10 травня
19:00 Бетис ? - ? Гранада
Італія - Серія Б 10 травня
12:00 Chievo Verona ? - ? Ascoli Calcio 1898 FC
12:00 Чіттаделла ? - ? Венеція
12:00 Емполі ? - ? Лечче
12:00 L.R. Vicenza Virtus ? - ? AC Reggiana
12:00 Монца ? - ? Брешія
12:00 Пескара ? - ? Салернітана
12:00 Піза ? - ? Віртус Ентелла
12:00 Порденоне ? - ? Козенца
12:00 Реджина ? - ? Фрозіноне
12:00 СПАЛ ? - ? Кремонезе
England - Premier League 2: Division 1 10 травня
18:00 Лестер Сіті U23 ? - ? Ліверпуль U23
18:00 Манчестер Юнайтед U23 ? - ? Дербі Каунті U23
England - Premier League 2: Division 2 10 травня
12:00 Сандерленд U23 ? - ? Сток Сіті U23
12:00 Вулверхемптоном U23 ? - ? Редінг U23
13:00 Вест Бромвіч Альбіон U23 ? - ? Норвіч Сіті U23
England - Professional Development League: North 10 травня
10:00 Limited coverage Sheffield Wednesday U23 ? - ? Суонсі Сіті U23
France - Championnat National 10 травня
18:45 Ансі ФК ? - ? Булонь
18:45 Авранш ? - ? Сет
18:45 Шоле ? - ? Ле-Ман
18:45 Кретей ? - ? Лаваль
18:45 Ліон ла Дюшер ? - ? Бург ан Бресс Пероннас
18:45 Орлеан ? - ? Конкарно
18:45 Кевийи ? - ? СК Бастія
18:45 Ред Стар ? - ? ФК Бастія-Борго
18:45 стадо Бріочін ? - ? Вільфранш Божоле
Germany - 2. Bundesliga 10 травня
16:00 Гольштайн Кіль ? - ? Ганновер 96
18:30 Гамбург ? - ? Нюрнберг
Germany - 3. Liga 10 травня
17:00 Waldhof Mannheim ? - ? Галлешер
Russia - PFL: Group 1 10 травня
10:00 Yessentuki ? - ? Машук-КМВ
13:00 Чорноморець ? - ? Інтер Черкеськ
13:00 Краснодар 3 ? - ? Дружба
13:00 Kuban Kholding ? - ? Forte Taganrog
13:30 Легіон Динамо ? - ? СКА Ростов-на-Дону
14:00 Біолог-Новокубанск ? - ? Tuapse
15:30 Спартак Нальчик ? - ? Кубань Краснодар
Russia - PFL: Group 3 10 травня
06:00 Сахалін ? - ? Авангард Курськ
10:00 Строгіно ? - ? Krasny
11:00 Сокол Саратов ? - ? Metalurg Vidnoe
11:00 Znamya Noginsk ? - ? Хімік-Арсенал
12:00 Fakel-M Voronezh ? - ? Квант Обнінськ
12:00 Калуга ? - ? Хімки 2
12:00 Салют Білгород ? - ? ФК Рязань
14:00 Сатурн Раменське ? - ? Металург Липецьк
Russia - PFL: Group 4 10 травня
10:00 Динамо Барнаул ? - ? Урал II
10:00 Новосибірський ФК ? - ? ФК Челябінськ
Spain - LaLiga Smartbank 10 травня
17:00 Райо Вальєкано ? - ? Леганес
19:00 Спортинг Хіхон ? - ? Луго